9. KOLO: UHERSKÉ HRADIŠTĚ – DEVILS ZLÍN 7:17 (1:5, 2:5, 2:3, 2:4)

Zlín odjel na Slovácko ve velmi okleštěné sestavě, přesto si hosté na nejslabší celek východní divize věřili. Ďáblové také zápas začali v útočném rozpoložení, ovšem už po 75 sekundách se po ráně Kovaříka dostalo do vedení Uherské Hradiště. Ve 3. minutě však Janeba dvěma slepenými brankami v rozmezí 35 sekund otočil stav na 1:2. Domácí ve druhé čtvrtině stačili ještě Popelou korigovat skóre na 2:6, v polovině střetnutí ale Zlín vedl 10:3 a o jeho vítězství nebylo pochyb. „Oba celky téměř nebránily. Byli jsme produktivnější. Soupeře jsme také výrazně přebruslili. Jenom mě mrzí zbytečně moc gólů v naší síti," přiznal jeden ze zlínských koučů Ivan Tomaštík.

Branky Devilsu: Buchta 4, Hlaváč 3, Haloda 3, Janeba 2, Matula 2, Brida 2, David Hrazdira.

10. KOLO: UHERSKÝ BROD – DEVILS ZLÍN 5:6 (1:3, 2:0, 1:1, 1:2)

Na uherskobrodské ploše se hrál dramatičtější souboj. Zlín v něm vedl 3:1, ale později prohrával 3:4 a 4:5. V předposlední minutě ovšem vyrovnal Matula na 5:5, aby 47 sekund před koncem utkání Petr Holík po spolupráci se Šenkeříkem a Macharáčkem definitivně strhl vítězství na hostující stranu. ,,Uherský Brod potřeboval uspět, aby si zajistil účast v play off. Proto byli domácí nepříjemným protivníkem. Podržel nás však matador v bráně Karel Málek a v závěru střetnutí se k nám přiklonilo také štěstí. Duelu by přesto slušela spíše remíza," uznal Tomaštík. ⋌(hot)

Branky Devilsu: Matula 2, Haloda 2, Šenkeřík, Holík. Sestava: Barvík, Málek – Macharáček, Brida, Janeba, Buchta, Šenkeřík, Kojecký, David Hrazdira, Matula, Haloda, Hlaváč, Holík.

1. Devils Zlín 10 7 1 0 2 81:56 23
2. Roller Brno 10 7 0 0 3 76:49 21
3. Olomouc 10 7 0 0 3 70:53 21
4. Uherský Brod 10 4 0 0 6 56:69 12
5. Přerov 10 3 1 0 6 73:76 10
6. Uh. Hradiště 10 1 0 0 9 53:106 3