VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem na Zlínsku?

Zlínský kraj - Přinášíme pravidelný páteční přehled sportovních akcí, kam můžete vyrazit během víkendu.

2.11.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK

Pátek 2. listopadu

BASKETBAL

Oblastní přebor střední Moravy: KK Jasenice B – Hranice (18.30, stav. prům.).

FOTBAL

I. B třída: Prakšice – Strání (14), SK Baťov – Vik. Otrokovice B (18.30).

LEDNÍ HOKEJ

I. liga juniorů: Uherské Hradiště – Karviná (19), Vsetín – Prostějov (13). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Havířov (16.30).

STOLNÍ TENIS

Kroměříž, I. třída: Količín A – Morkovice A, Bystřice p. H. C – OÚ Lubná A (18). Kroměříž, II. třída: Osíčko A – Morkovice B (18).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – MS Brno (18, sportovní hala v Uh. Hradišti).

Sobota 3. listopadu

ATLETIKA

Běhej Valachy: Zážitkový běh přírodou Valašska na 10,2 km (12 – start hlavní kategorie od Hotelu Galik ve Velkých Karlovicích).

BASKETBAL

Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Kroměříž (17, stav. prům.).

FOTBAL

II. liga: FC Fastav Zlín – FK Bohemians Praha (17). MSFL: Kroměříž – Orlová (14). Divize: Brumov – Nový Jičín (13.30), Morkovice – Petrovice, Vik. Otrokovice – Hodonín (UT), Spytihněv – Velké Meziříčí (14). KP: Holešov – Provodov, Slušovice – Uherský Brod, Chropyně – Velké Karlovice, Luhačovice – Boršice, Vsetín – Vigantice (13.30). I. A třída: Ostr. Nová Ves – Kvasice (13.30). I. B třída: Horní Lideč – Francova Lhota, Jablůnka – Janová, Kelč – Slavičín B, Louky – Malenovice (13.30). OFS Zlín: Dolní Lhota – Bylnice (13.30). Zlín III. třída: Fryšták B – Halenkovice, Březová – Mysločovice (13.30), Luhačovice B – Paseky (16). Zlín IV. třída: Provodov B – Velký Ořechov (13.30). Okresní přebor Uh. Hradiště: Nezdenice – Břestek, Hluk B – Košíky (13.30). Základní třída Uh. Hradiště: Babice – Popovice, Drslavice B – Komňa (13.30). Okresní přebor Kroměříž: Němčice – Loukov (12.30), Záříčí – Žeranovice, Zborovice – Prusinovice, Roštění – Kyselovice, Lutopecny – Mrlínek (13.30). Kroměříž III. třída: Pravčice – Chvalčov, Lubná B – Počenice, Těšnovice B – Kvasice B, Kyselovice B – Šelešovice (13.30). Vsetín III. třída: Leskovec – Juřinka B, Ústí – Prlov, Hutisko B – Choryně B, Podlesí B – Huslenky A (13.30).

FLORBAL

II. liga mužů: Rožnov p. R. – Gullivers Brno I (18.30, SH SŠIEŘ).

FUTSAL

Krajská liga: Lihovar Kojetín – SK Baťov (8), Vokno Kroměříž – Druko Zlín (8.40), Internazionale – Ekosolaris Kroměříž (9.20), SK Baťov – Vokno – Kroměříž (10), Ekosolaris Kroměříž – Lihovar Kojetín (10.40), Druko Zlín – Internazionale (11.20), Vokno Kroměříž – Ekosolaris Kroměříž (12), Internazionale – SK Baťov (12.40), Lihovar Kojetín – Druko Zlín (13.20), Bure Hulín – ASC Bohuslavice (14), Speed Otrokovice – Nerazzurri (14.40), Bernard Napajedla – ASC Bohuslavice (15.20), Bure Hulín – Nerazzurri (16), ASC Bohuslavice – Speed Otrokovice (16.40), Nerazzuri – Bernard Napajedla (17.20) – vše SH Otrokovice Štěrkoviště.

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Náchod (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Náchod (13).

HÁZENÁ

I. liga žen: Kunovice – SVŠ Plzeň (13, SH v Kunovicích). II. liga žen: Bánov – Bohunice (11). Přátelské utkání: Bystřice p. H. – Zubří (17.10).

HOKEJBAL

Národní liga: Vsetín – Hodonín (14).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů: Uherské Hradiště – Brumov, Rožnov p. R. B – Orlová, Kroměříž – Vel. Bíteš (17). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars – Moravian Ducks (15.45), Cyclones – Top Moravia (20.45, oba zápasy ZS v Uherském Ostrohu). Extraliga st. dorostu: PSG Zlín – Kometa Brno (12.30).

PLAVÁNÍ

Nemo Trophy 2012: Mezinárodní závody v rychlostním a ploutvovém plavání (16, lázně Zlín – 50 m bazém).

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: KST Zlín A – Prachatice A (14), 3. liga mužů: Dolní Němčí A – Mokré Lazce B (14).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Fatra Zlín – Havířov (17, SH Euronics). I. liga žen: Uherské Hradiště – MS Brno (17, SH v Uh. Hradišti). I. liga kadetek: Uherské Hradiště – Kroměříž (10 a 14, SH v Uh. Hradišti).

Neděle 4. listopadu

BASKETBAL

I. liga mužů: Proton Zlín – Trutnov (15, SH Zelené). Liga juniorů U19: Valašské Meziříčí – Kyjov (10, stav. prům.).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: TJ MEZ Vsetín – 1. AC Uherský Brod (9), SFK Kozel Počenice B -FBK Spartak Hluk B (10.20), 1. AC Uherský Brod – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky (11.40), FBK Spartak Hluk B – FbC Slow Shoes Holešov B (13), TJ MEZ Vsetín – Fbk Devils Sokol Val. Klobouky (14.20), FbC Slow Shoes Holešov B – SFK Kozel Počenice B (15.40, vše SH Na Lapači ve Vsetíně). Zlínský přebor mužů – 7. kolo: Kunovští Orli – Sokol Zlín (10), Hluk C – Bystřice p/H (11.30), Sokol Zlín – Kelč (13), Bystřice p/H – Val. Klobouky B (14.30), Kunovští Orli – Kelč (16), Val. Klobouky B – Hluk C (17.30, vše SH Kunovice).

FOTBAL

MSFL: Slovácko B – Břeclav (10.15, Kunovice). Divize: Slavičín – Valašské Meziříčí (10.15). KP: Vlachovice – Kateřinice, 1. Valašský FC – Bystřice p. H. (13.30). I. A třída: Štítná n. Vl. – Brumov B (10.15), Val. Klobouky – Vidče, Nedašov – Juřinka, SK Vizovice – Hutisko-Solanec, Dolní Bečva – Val. Meziříčí B, Zubří – Hovězí, Podlesí – Podkopná Lhota, Fryšták – Březolupy, Újezdec – Ořechov, Mladcová – Bojkovice, Dolní Němčí – Kněžpole, Nedachlebice – Hluk, Žalkovice – Příluky (13.30). I. B třída: Zlechov – Zlámanec, Val. Příkazy – Hrachovec (10), Zašová – Val. Polanka, Choryně – Poličná, Lidečko – Lhota u Vsetína, Ad. Hulín – Jaroslavice, Lukov – Skaštice, Lubná – Tečovice, Těšnovice – Březnice, Lužkovice – Kostelec u Hol., Zdounky – Slavkov, Nedakonice – Jalubí, Koryčany – Havřice, Prakšice – Ostrožská Lhota, Strání – Osvětimany, Sušice – Nivnice (13.30). OFS Zlín: Lípa – Újezd (10), Tlumačov – Sehradice, Vysoké Pole – Napajedla B, Kašava – Kostelec, Bratřejov – Veselá, Nevšová – Ludkovice. Zlín III. třída: Březůvky – Hvozdná (10.15), Fryšták B – Halenkovice, Pohořelice – Lhota u Malen., Všemina – Tečovice B, Štípa – Příluky B (hřiště Kostelec), Komárov – Mladcová B, Nedašova Lhota – Vlachovice B, Biskupice – Slopné, Poteč – Drnovice, Pozlovice – Šanov, Rokytnice – Návojná, Mirošov – Štítná n. Vl. B. (13.30). Zlín IV. třída: Doubravy – Dobrkovice (13.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Šumice – Kunovice, Kudlovice – Mařatice, Vlčnov – Polešovice, Kostelany n/M – Drslavice, Bánov – 1. FC Slovácko (13.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Huštěnovice – Buchlovice, Horní Němčí – Tupesy, Staré Město – Strání B, Uh. Ostroh – Kněžpole B, Traplice – Dol. Němčí B, Pitín – Částkov, Jarošov – Boršice u Bl. (13.30). Základní třída Uherské Hradiště: Orel Uh. Brod – Bystřice p/L (10.30), Uh. Ostroh B – Topolná (11), Bílovice – Slovácko-Vážany, Tučapy – O. N. Ves B, Podolí – Jalubí B, Mistřice – Jankovice, Medlovice – Nedakonice B, St. Hrozenkov – Hradčovice, Žitková – Březová, Korytná – Suchá Loz (13.30), Přečkovice – Záhorovice (14). Okresní přebor Kroměříž: Slavkov p. H. – Rusava, Morkovice B – Střílky (13.30). Kroměříž III. třídy: Kroměříž B – Bezměrov (10.15), Kvasice B – Lubná B (11), Rajnochovice – Tučapy, Zahnašovice – Mysločovice B, Kostelec u Hol. B – Rymice, Záhlinice – Komárno, Míškovice – Břest, Martinice – Holešov B, Ludslavice – Hlinsko p. H., Litenčice – Zborovice B, Bařice – Skaštice B, Zářičí B – Zlobice, Dřínov – Rataje (13.30). Okresní přebor Vsetín: FC Vsetín B – Valašská Bystřice (10.15), Valašská Senice – Krhová A, Nový Hrozenkov – Střítež, Kelč B – Prostřední Bečva, Vel.Karl.+Karol. B – Dolní Bečva B, Halenkov – Ratiboř A, Lhotka n.B – Horní Bečva A (13.30). Vsetín III. třída: Liptál – Kateřinice B, Police – Hošťálková, Lužná – Lačnov (13.30). Vsetín IV. třída: Jablůnka B – Študlov (13.30).

HÁZENÁ

Interliga žen: Zlín – Jindř. Hradec (15). II. liga mužů: Napajedla – Vsetín (10.45).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Liberec (17). Liga žen: Vsetín – Opava (10.30). Okresní liga mužů: Shooters – UH Rangers (17, ZS v Uherském Hradišti). Krajská liga dorostu: Uh. Brod – Warrior Brno (16).

PLAVÁNÍ

Nemo Trophy 2012: Mezinárodní závody v rychlostním a ploutvovém plavání (9, Městské lázně Zlín – 50 m bazém).

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: KST Zlín A – Strakonice A (10). 3. liga mužů: Dolní Němčí A – Poruba A (10). Kroměříž, I. třída: Hulín D – Bystřice p. H. D (8), OÚ Lubná B – TJ Holešov C, Rymice A – Kroměříž A, Roštín A – Hulín C (9). Kroměříž, II. třída: Kostelec u Hol. B – Bystřice p. H. E, Kroměříž B – TJ Holešov D, Morkovice C – Kostelec u Hol. A (9). Regionální přebor Vsetínsko: Vidče B – Oznice A, TJ Rožnov p./R. C – Vidče C (8), Horní Bečva A – Sokol Vsetín B, Valašské Meziříčí D – TJ Karolinka A, Sokol Vsetín A – Valašské Meziříčí C (9).

Autor: Redakce

2.11.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Egon Smékal

Léta na špici? Z toho mám největší radost, přiznal Egon Smékal

Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.

Na Barum Rally dorazilo 135 posádek, 16 se omluvilo

Trať městské erzety Barumky si lidé mohou v pátek večer projet na kole

Na trať městské rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín se letos nevydají pouze závodní automobily. Možnost projet si dráhu městské erzety budou mít také cyklisté z řad široké veřejnosti, a to už v pátek na akci Zlínská kola.

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

První se opět prezentovali Turci. Itinerář zatím převzalo 132 pilotů

Stejně jako loni i v úterý se jako první v sekretariátě Barum Czech Rally Zlín prezentovala organizátorům 47. ročníku turecká posádka Murat Bostanci – Onur Vatansever.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení