VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu na víkend 28. a 29. listopadu.

27.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Vít Šimánek

Sobota 29. listopadu

BASKETBAL

II. liga mužů: Uherský Brod – Žabovřesky (17). Kroměříž – Třebíč (17.30). Oblastní přebor mužů: Zlín U 54 – Židlochovice (17).

FOTBAL

I. liga: 1. FC Slovácko – Jablonec na Nisou (Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty v Uherském Hradišti, 16). Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Argentina – Galaktiskos (15), Benfika – Háčko (16.30).

FUTSAL

Okresní ligy – Kroměříž (Holešov, 8).

FLORBAL

Jihomoravská liga mužů: Gullivers Brno B – Blansko B (9), Tišnov – Ivanovice na Hané (10.15), Skurut Hai Brno – Bučovice B (11.30), Blansko B – Tišnov (12.45), Bučovice B – Gullivers Brno B (14), Ivanovice na Hané – Skurut Hai Brno (15.15, SH Morkovice).

HÁZENÁ

I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Otrokovice (sportovní hala v Kunovicích, 13).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Poruba, Vsetín – Třinec (14).

KUŽELKY

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Opava (9). II. liga žen: Valašské Meziříčí – Rosice (15.30). III. liga žen: Otrokovice – Třebíč (10). Divize: Valašské Meziříčí B – Znojmo (12.30), Vsetín – Slavičín B (13), Machová – Sokol Brno (15). Krajský přebor: Bylnice A – Zlín B (17). Krajská soutěž: Zlín D – Chropyně A, Bojkovice B – Chropyně B (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Přerov (17). Krajská liga: Uh. Brod – Uh. Hradiště (16.30), Rožnov p. R. – Horní Benešov (17). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars – HC Cyclones (ZS Uh. Ostroh, 16), Shooters – Uh. Brod B (ZS Uh. Hradiště, 17.30). Extraliga juniorů: Zlín-Vítkovice (ZS Luďka Čajky, 12.30). Extraliga staršího dorostu: Vsetín – Olomouc (14).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: MEZ Vsetín A – MS Brno B (15). III. liga mužů: KST Zlín B – Rožnov p. R. A (14), Dolní Němčí A – Přerov A (15). Krajská divize: Zlín C – Dolní Němčí C (10), Bylnice A – Dolní Němčí, TJ Holešov A – Bystřice p. H. A, Kostelec B – Otrokovice B, Otrokovice A – Vsetín B, Nivnice A Slavičín A (17), Zlín C – Dolní Němčí B (17.30). Krajská soutěž I. třídy: Otrokovice C – Kunovice A (13), Hulín A – Val. Meziříčí A, Kroměříž A – Rožnov p. R. B, Mysločovice A – Fryšták A, Újezdec-Těšov A – Vidče A, Bystřice p. H. B – Vlčnov A (17). Krajská soutěž II. třídy: Rožnov p. R. C – Zlín D, Bojkovice A – Bylnice B, Ostrožská Nová Ves A – Bystřice p. H. C, Uh. Hradiště A – Roštín A, Vidče B – Kostelec C, Zubří A – Vsetín C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bystřice p. L. A – Kunovice C (17), Dol. Němčí D – Nivnice B (18), Vlčnov B – Vážany-Ořechov A (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dol. Němčí E – Orel O. N. Ves B (10), Vážany-Ořechov B – Bílovice B (17), Újezdec Těšov C – Vlčnov C, Polešovice A – Slavkov A (19). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Dol. Němčí F – Kunovice D (10), Orel O. N. Ves D – Velehrad C (14.30), Slavkov B – Drslavice-Veletiny C (17), Bílovice D – Bystřice p. L. C (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hor. Němčí B – Újezdec Těšov E (v Těšově, 10), Vážany-Ořechov E – Velehrad D (14.30), Polešovice C – Vlčnov E (17), Strání B – Orel Uh. Hradiště E (17). Zlínsko I. třída: Otrokovice D – Val. Klobouky A (9.30), Mysločovice B – Zlín E (13), Orel Zlín A – Slavičín B (17). Zlínsko II. třída: Orel Zlín C – Kašava A, Bylnice C – Mysločovice C (13), Jasenná A – Rokytnice A (16), Újezd A – Napajedla B (16.30), Štítná B – Šarovy A, Vysoké Pole B – Louky A (17). Zlínsko III. třída: Fryšták C – Bylnice D (13.30), Val. Klobouky B – Slušovice A, Louky B – Otrokovice E, Halenkovice A – Bohuslavice Zl. A (17). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – Vysoké Pole C (13), Slopné C – Kašava C (14), Salaš A – Újezd B (17).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město – Jablonec n. Nisou (sport. hala Širůch ve Starém Městě, 17). Krajský přebor mužů: Napajedla – Nivnice (10 a 13), Hulín – St. Město B, Vsetín – Hošťálková (11 a 15). Krajský přebor žen: Hulín – Uh. Brod, Vsetín – Univerzita Zlín (9 a 13), Val. Meziříčí – Slavičín, Rožnov p. R. – Hošťálková (10 a 13).

Neděle 29. listopadu

BASKETBAL

II. liga mužů: Uherský Brod – Třebíč, Kroměříž – Žabovřesky (10). Oblastní přebor mužů: Hluk – Ždánice (10), Zlín U 54 – Židlochovice (14).

FLORBAL

II. liga juniorů: Otrokovice – Vsetín (10), Slavičín – Holešov (11.30), Vsetín – SFK Slovácko-HSS (13), Holešov – Otrokovice (14.30), SFK Slovácko-HSS – Slavičín (16, SH Na Lapači ve Vsetíně).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Lázeňská – Recal (13.30), Mikel – Poskládaní (15), Lešení – Lukoveček (16.30).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Karviná (10.30). Interliga žen: Zlín – Inter Bratislava (14). I. liga žen: Zlín jun. – Havlíčkův Brod (16).

HOKEJBAL

Národní liga: Malenovice – Třinec (10), Vsetín – Poruba (14).

KUŽELKY

Krajský přebor: Luhačovice C – Otrokovice B, Slavia Kroměříž B – KK Kroměříž A (9).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů: Bojkovice – UH Rangers (ZS Uh. Brod, 19). Liga juniorů: Kroměříž – Frýdek-Místek (10). Liga juniorů: Vsetín – Přerov (18). Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Opava (PSG Aréna, 11.45), Vsetín – Poruba (15).

SPORTOVNÍ GYMNASTIKA

III. ročník Mikulášského závodu, Hulín (10).

STOLNÍ TENIS

II. liga mužů: MEZ Vsetín A – MS Brno A (10). III. liga mužů: KST Zlín B – Přerov A, D. Němčí A – Rožnov p. R. A (10). Krajská divize: Bylnice A – Dolní Němčí B, TJ Holešov A – Otrokovice B, Kostelec B – Bystřice p. H. A, Nivnice A Vsetín B (10.30), Otrokovice A – Slavičín A (11). Krajská soutěž I. třídy: Otrokovice C – Vlčnov A (8), Hulín A – Rožnov p. R. B, Kroměříž A – Val. Meziříčí A, Mysločovice A – Vidče A, Bystřice p. H. B – Kunovice A (10.30), Újezdec-Těšov A – Fryšták A (11). Krajská soutěž II. třídy: Rožnov C – Bylnice B , Bojkovice A – Zlín D, Ostrožská Nová Ves A – Roštín A, Uh. Hradiště A – Bystřice p. H. C, Vidče B – Vsetín C, Zubří A – Kostelec C (10.30). Kroměřížsko, I. třída: Hulín C – Kroměříž B (8), Količín A – OÚ Lubná B, OÚ Lubná A – Morkovice A, Rymice A – Hulín B, Osíčko A – TJ Holešov B, Morkovice B – Bystřice p. H. D (9). Kroměřížsko, II. třída: Bystřice p. H. E – Hulín E (8), Kostelec u Hol. B – KST Holešov B (9), Hulín D – OÚ Lubná C (14). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Kunovice B (8), Velehrad A – Újezdec Těšov B, Bílovice A – Orel Uh. Hradiště B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uh. Hradiště C – Bystřice p. L. B (8), Drslavice-Veletiny A – Nivnice C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Vážany-Ořechov C, Újezdec Těšov D – Drslavice-Veletiny B (8), Zlechov A – Velehrad B, Komňa A – Strání A, Polešovice B – Nivnice D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Zlechov B – Bílovice C, Břestek A – Hor. Němčí A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov D – Hluk A (11.30). Regionální přebor Vsetínska: Zubří B – Růžďka B, Rožnov B – Vidče C (8), Oznice – Sokol Vsetín, Růžďka – MEZ Vsetín D, Karolinka – Val. Meziříčí B (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Štítná A (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uh. Hradiště A – Holešov B (10 a 13). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – Kroměříž (10 a 13).

27.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Hokejisté Aukro Berani Zlín (v modrém) v nedělním 13. kole doma vyzvali plzeňské indiány.

V neděli na hokejové Berany v 15 hodin, pak na Fastav. A za polovinu!

Divoké prase - ilustrační foto.

Policejní odstřelovači v akci

Kdo bude stotisícím divákem Městského divadla ve Zlíně?

Stotisícího diváka 72. sezony očekává v pátek Městské divadlo Zlín.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Hubertova jízda

Svátek svatého Huberta připadá na 3. listopadu, v různých jezdeckých stájích se ale konají Hubertovy jízdy jako připomínka parforsních honů často již od konce září.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení