VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu od pátku 15. ledna až do neděle 17. ledna

15.1.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Martin Vaněk

Pátek 15.ledna

ATLETIKA

5.ročník silničního běhu Hulmenská desítka (start vprostorách fotbalového stadionu vHulíně v10).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín U54– Slavkov (18.20).

FOTBAL

Guláš Fest 2010ve Valašském Meziříčí: Juřinka– Val. Bystřice (18), Podlesí– Hovězí(20).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B– Slavia Kroměříž B (17).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga: Zlín– Pardubice (18.10). Extraliga juniorů: Zlín– Sparta Praha (PSG Aréna, 10). Liga juniorů: Vsetín– Kometa Úvoz (16.30). Okresní hokejová liga mužů: Moravian Ducks– TJ Bojkovice (ZS Uh. Hradiště, 19.15).

STOLNÍ TENIS

Krajská divize mužů: Bylnice A– Otrokovice A (17). Zlínsko I. třída: Zlín E– Val. Klobouky A (19.30). Zlínsko II. třída: Kašava A– Napajedla B (17.30). Zlínsko III. třída: Otrokovice E– Bohuslavice Zl. A (18.30). Zlínsko IV. třída: Orel Zlín D– Vysoké Pole C (17.30), Rokytnice B– Slopné B, Šarovy B Slopné C (18.30).

VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město– MFF Praha (sportovní hala Širůch ve Starém Městě,18).

Sobota 16.ledna

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Kroměříž B– Proton Zlín B (17.30), Mikulov (18), Uherský Brod– Jihlava B (18.30). Extraliga juniorů: Zlín– BA Sparta (17). Liga juniorů: Valašské Meziříčí– Šlapanice(10).

FLORBAL

III. liga mužů, turnaj vMorkovicích Bučovice– Holešov (10), Sivice– Vsetín (11.30), Holešov– Sivice (13.30), Bučovice– Vsetín (15). Turnaj vBystřici p. H.: Zásobování Florbal Team– Dubňany (10), Bulldogs Brno B– Boskovice (11.30), Boskovice– Dubňany (13.30), Zásobování Florbal Team– Bulldogs Brno B (15). I. liga juniorek: Slavičín– Znojmo (10), Lipník– Horní Suchá (11.30), Vítkovice– Šumperk (13), Horní Suchá– Slavičín (14.30), Znojmo– Vítkovice (16), Šumperk– Lipník (17.30, vše SH Slavičín).

FOTBAL

Guláš Fest 2010ve Valašském Meziříčí: Branky– Halenkov (9), Jablůnka– Lhota uVs. (10.50), Leskovec– Liptál (12.40), Poličná– Choryně (14.30), Zašová– Hrachovec (16.20). Opohár města Chropyně: Želatovice– Kralice (11), Přerov– Chropyně (13), Kojetín– Kozlovice (15), Holešov– Troubky (17). Příprava: Sp. Hulín– HS Kroměříž (14). Zimní liga vmalé kopané ve Fryštáku, 1.čtvrtfinále: Lešení– Háčko (12.30), Poskládaní– Argentina (14), Recal– Galaktikos (15.30), Benfika . Mikel(17).

FUTSAL

Okresní ligy (Holešov, 8).

HÁZENÁ

Příprava mužů: Zubří– Přerov (10.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice– Zábřeh (10). II. liga žen: Vsetín– KK Kroměříž (10). III. liga mužů: Luhačovice B– Vyškov (13.30). Jihomoravská divize: Slavia Kroměříž– Valtice (9), Machová– Čejkovice (15). Krajský přebor: Otrokovice A– Bojkovice A(9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Vsetín– Hodonín (17.30). Krajská liga mužů: Rožnov p. R.– Kopřivnice (17), HK Kroměříž– Vyškov (18). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars– Shooters (ZS Uh. Ostroh, 16), Uh. Brod B– Madddogs (ZS Uh. Brod, 17.45), HC Cyclones– UH Rangers (ZS Uh. Ostroh, 20.30). Extraliga juniorů: Zlín– Slavia Praha (ZS Luďka Čajky, 12.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk– Hodonín (15). I. liga mužů: Uh.Ostroh AKST Zlín A (15). II. liga mužů: MEZ Vsetín– Třinec (15). III. liga mužů: KST Zlín B– Svinov, Zlín Kostelec A– Holešov A, Rožnov p. R. A– Přerov A (14). Krajská divize mužů: Zlín C– Otrokovice A (10), TJ Holešov A– Dolní Němčí C, Kostelec B– Dolní Němčí B, Bystřice p.H. A– Vsetín B, Otrokovice B– Slavičín A (17), Zlín C– Nivnice A (17.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Mysločovice A– Val. Meziříčí A, Újezdec-Těšov A– Rožnov p. R. B, Hulín A– Otrokovice C, Kroměříž A– Bystřice p. H. B, Fryšták A– Kunovice A, Vidče A– Vlčnov A (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Bystřice p. H. C– Kostelec C (13), Ostrožská Nová Ves A– Zlín D (10), Uh. Hradiště A– Bylnice B, Rožnov p. R. C– Vidče B, Bojkovice A– Zubří A, Roštín A– Vsetín C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Kunovice C– Orel Uh. Hradiště B, Bystřice p. L. A– Velehrad A (17), Dolní Němčí D– Vážany-Ořechov A (18). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dolní Němčí E– Vážany-Ořechov B (10), Orel O. N. Ves B– Polešovice A (14.30). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D– Vlčnov D (14), Velehrad B– Orel O. N. Ves C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Drslavice-Veletiny C– Bílovice C (17), Bílovice D– Kunovice D (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vlčnov E– Hluk A (9), Újezdec-Těšov E– Velehrad D (12.30), Vážany-Ořechov E– Orel Uh. Hradiště E (14.30). Zlínsko I. třída: Otrokovice D– Vysoké Pole A (9.30), Mysločovice B– Kostelec D (13), Orel Zlín B– Štítná A, Napajedla A– Orel Zlín A (17). Zlínsko II. třída: Jasenná A– Orel Zlín C (16), Újezd A– Mysločovice C (16.30), Vysoké Pole B– Šarovy A, Štítná B– Bylnice C (17). Zlínsko III. třída: Bylnice D– Halenkovice A (13), Fryšták C– Kašava B (13.30), Val. Klobouky B– Slopné A, Slušovice A– Louky B, Bohuslavice Vl. A– Jasenná B (17). Zlínsko IV. třída: Bohuslavice Vl. B– Salaš A (14), Želechovice A– Zlín F, Luhačovice A– Halenkovice B(17).
VOLEJBAL

I. liga mužů: VSK Staré Město– ČZU Praha B (sportovní hala Širůch ve Starém Městě, 17). II. liga mužů: SKP Holešov– Vyškov (10a 13). Krajský přebor mužů: Holešov B– Staré Město (11a 14). I. liga žen, skupina ozáchranu: Uh. Hradiště– Č. Budějovice (sportovní hala vUherském Hradišti, 17). Extraliga juniorů: Zlín– ČZU Praha B (hala Euronics, 9a 15). I. liga juniorek: Uh. Hradiště– Karviná (sportovní hala vUherském Hradišti, 10a 14), Zlín– Havlíčkův Brod (SŠ zdravotní, 9a13).

Neděle 17.ledna

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Uherský Brod– Znojmo A (9.30), Kroměříž B– Slavičín (10). Extraliga juniorů: Zlín– Plzeň(11).

FLORBAL

III. liga mužů: Otrokovice B– Ratíškovice (10), Slavičín– Klobouky (11.30), Ratíškovice– Slavičín (13.30), Otrokovice B– Klobouky (15, vše SPŠ Zlín). II. liga dorostenců: Holešov– Slavkov (10), Počenice– ZŠ Horní (11.15), Slavkov– Počenice (12.55), ZŠ Horní– Holešov (14.10, vše SH ZŠ Holešov).

FOTBAL

Guláš Fest 2010ve Valašském Meziříčí: Kateřinice– Val. Meziříčí B (9), Zubří– Janová (10.50), Dolní Bečva– Střítež (12.40), Police– Krhová (14.30), Huslenky– Val. Meziříčí jun. (16.20). Zimní liga vmalé kopané ve Fryštáku, 2.čtvrtfinále: Lešení– Háčko (12.30), Poskládaní– Argentina (14), Recal– Galaktikos (15.30), Benfika . Mikel(17).

HOKEJBAL

Malenovická liga: Tigers Malenovice– Rivermen Malenovice (8.30), Storm Otrokovice– Orel Malenovice (10), Rangers Zlín– HK Otrokovice (11.30), Kvasice Knights– HBC Stator (13), HC 94Malenovice– Carpo Zlín (14.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B– KK Kroměříž A, Otrokovice B– Bylnice A, Zlín C– Zlín A(9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga: Uh. Brod– Velké Meziříčí (16.30). Extraliga mladšího dorostu: Zlín– Havířov (PSG Aréna, 12.30). Vsetín– Opava (15). Liga juniorů: Vsetín– Šumperk (18). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí– Šternberk(13).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk– Hodonín B (10). II. liga mužů: MEZ Vsetín– Orlová (10). III. liga mužů: KST Zlín B– Studénka, (10). Krajská divize mužů: Kostelec B– Dolní Němčí C, TJ Holešov A– Dolní Němčí B, Bylnice A– Nivnice A, Otrokovice B– Vsetín B (10.30), Bystřice p. H. A– Slavičín A (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Mysločovice A– Rožnov p. R. B, Kroměříž A– Otrokovice C, Hulín A– Bystřice p. H. B, Vidče A– Kunovice A, Fryšták AVlčnov A (10.30), Újezdec-Těšov A– Val. Meziříčí A (11). Krajská soutěž II. třídy: Bystřice p. H. C– Vsetín C (8), Uh. Hradiště A– Zlín D, Ostrožská Nová Ves A– Bylnice B, Bojkovice A– Vidče B, Rožnov p. R. C– Zubří A, Roštín A– Kostelec C (10.30). Kroměřížsko, I. třída, play off: TJ Holešov B– Bystřice p. H. D, Hulín B– Morkovice A (8), OÚ Lubná A– Hulín C (9). Kroměřížsko I. třída, play out: Rymice A– Osíčko A, Količín A– Kroměříž B (9). Kroměřížsko, II. třída: Kostelec uHol. B– Bystřice p. H. E, KST Holešov B– Kostelec uHol. A (9), OÚ Lubná C– Hulín E (12). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B– Bílovice A (8), Kunovice B– Vlčnov B, Nivnice B– Újezdec-Těšov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uh. Hradiště C– Vlčnov C (8), Bílovice B– Nivnice C, Drslavice-Veletiny A– Újezdec-Těšov C, Bystřice p. L. B– Slavkov A (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Polešovice B– Újezdec-Těšov D, Vážany-Ořechov C– Orel Uh. Hradiště D, Komňa A– Drslavice-Veletiny B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Horní Němčí A– Orel O. N. Ves D, Břestek A– Slavkov B, Velehrad C– Bystřice p. L. C (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov D– Polešovice C (11.30). Regionální přebor Vsetín: Zubří B– Sokol Vsetín, Rožnov p. R. D– Růžďka, Vidče C– Val. Meziříčí B (8), Oznice– Karolinka, Růžďka B– MEZ Vsetín D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B– Slavičín B (11). Zlínsko III. třída: HUK A– Mysločovice D (9.30). Zlínsko IV. třída: Kašava C– Újezd B(10).
VOLEJBAL

Liga kadetek: Zlín– Olomouc B (SŠ zdravotnická, 10a14).

15.1.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Sraz trucků ve Zlíně,  Výstava v Hradské ulici ve Zlíně.
19

Na Truck srazu se bude i grilovat

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN / Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník odpovídal na dotazy čtenářů Deníku

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Po neznámé ženě, která si na základě padělaných receptů vyzvedla léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrá v těchto dnech policie. První případ se stal 20. června v 16.30 hodin v lékárně v Komenského ulici.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do úterních 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. Celkem za Zlínský kraj kandiduje za politickou stranu, hnutí či koalici 482 osob. Kandidátky přijímalo oddělení organizační odboru Kancelář hejtmana.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení