VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

12.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Sobota 13. února

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Uherský Brod – Břeclav (17). Extraliga juniorů: Zlín – Vyšehrad (17). Liga juniorů: Valašské Meziříčí – NH Ostrava (17). Liga mladších dorostenek: Kroměříž – Olomouc B (18).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Zubří – Jičín (18).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: Hluk B – Val. Klobouky (12), Pohoda VSC – Holešov B (13.15), Počenice B – Zlín (14.30), Val. Klobouky – Pohoda VSC (17), Holešov B – Počenice B (18.15), Zlín – Bystřice p. H. (19.30).

FOTBAL

Zimní turnaje: Fatra Cup v Napajedlech: Malenovice – Spytihněv B (12), Mladcová – Částkov (14), Žlutava – Jaroslavice (16). Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Zašová – Zubří (12.40), Val. Bystřice – Kateřinice (14.30), Janová – Dolní Bečva (16.20), Halenkov – Police (18.10), Juřinka – Lhota u Vs. (20). Janáček Cup v Uherském Brodu: Spytihněv – Velká nad Veličkou (12), Uherský Brod – Ostrožská Nová Ves (14). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Luhačovice B – Nevšová (12.30), Slopné – Kostelec (14.30). Morkovice: Bohdalice – Zborovice (13). O pohár města Chropyně: Kojetín – Kralice (11), Holešov – Přerov (13), Troubky – Želatovice (15), Kozlovice – Chropyně (17). O pohár starosty města Hulína: Admira – Zdounky (11). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: Vidče – Podvysoká (13), Raková – Kozlovice (15), 1. Valašský FC – Tichá (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Nedachlebice – Koryčany (19). Příprava: V. Otrokovice – Kroměříž (11), Spartak Hulín – Morkovice (15).

FUTSAL

Okresní liga Kroměřížska (Holešov, 8).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Vrchlabí (10). I. liga žen: Zlín – Šumperk (14). II. liga mužů: Slavičín – Šumperk (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Opava (9.30), Vsetín – Rosice (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Olomouc (13.30). III. liga žen: Otrokovice – Luhačovice (10). Jihomoravská divize: Vsetín – Dubňany (13), Slavičín B – Sokol Brno IV (14). Krajský přebor: KK Kroměříž A – Otrokovice B (13), Bylnice A – Zlín A (17). Krajská soutěž: Valašské Meziříčí C – Chropyně B (10), KK Kroměříž B – Bylnice B (16).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Valašské Meziříčí – Technika Blansko (17). Krajská liga, 2. zápasy semifinále play off: Uherský Ostroh – Uherské Hradiště (17), Kroměříž – Uherský Brod (17). Okresní hokejová liga mužů, 1. zápas semifinále play off: Shooters – Uherský Brod B (ZS Uh. Hradiště, 16.45). Příprava: Rožnov p. R. – Kopřivnice (17). Liga žen: Vsetín – Šternberk (14). Krajská liga juniorů: Valašské Meziříčí – Kroměříž B (10).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Ferrum Frýdlant nad Ostravicí (15). II. liga mužů: Vsetín – Jeseník (15). III. liga mužů: KST Zlín B – Vracov (14), Dolní Němčí – Strážnice (15). Krajská divize mužů: Zlín C – Bystřice p. H. A (10), Otrokovice A – Dolní Němčí C, TJ Holešov A – Vsetín B, Kostelec B – Slavičín A, Bylnice A – Bystřice p. H. A (17), Zlín C – Otrokovice B (17.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Val. Meziříčí A (8), Mysločovice A – Kunovice A, Újezdec-Těšov A – Vlčnov A, Hulín A – Fryšták A, Kroměříž A – Vidče A (17). Krajská soutěž mužů II. třídy: Vsetín C – Ostrožská Nová Ves A (8), Kostelec C – Ostrožská Nová Ves A (14), Vidče B – Zlín D, Zubří A – Bylnice B, Rožnov p. R. C – Bystřice p. H. C, Roštín A – Bojkovice A (17). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Vlčnov B – Bystřice p. L. A (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Nivnice C – Slavkov A (14), Vážany-Ořechov B – Orel O. N. Ves B (17). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Velehrad B – Strání A (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Bílovice C – Slavkov B (17.30), Bystřice p. L. C – Drslavice-Veletiny C (18.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Újezdec Těšov E – Orel Uherské Hradiště E (12.30), Velehrad D – Strání B, Polešovice C – Hluk A (17). Zlínsko I. třída: Mysločovice B – Napajedla A (13), Orel Zlín B – Kostelec D, Val. Klobouky A – Slavičín B, Štítná A – Vysoké Pole A (17). Zlínsko II. třída: Újezd A – Jasenná A (16.30), Napajedla B – Orel Zlín C, Vysoké Pole B Štítná B (17). Zlínsko III. třída: Bylnice D – Otrokovice E (13), Fryšták C – Mysločovice D (13.30), Slušovice A – Bohuslavice Zl. A, Bohuslavice Vl. A – HUK A, Val. Klobouky B – Louky B (17), Slopné A – Jasenná B (18). Zlínsko IV. třída: Bohuslavice Vl. B – Kašava C, Slopné C – Halenkovice B (14), Želechovice A – Vysoké Pole C, Luhačovice A – Orel Zlín D (17).

VOLEJBAL

Extraliga mužů: Zlín – Liberec (17). II. liga mužů: Holešov – Bučovice (11 a 15). Krajský přebor mužů: Holešov B – Hulín (9 a 13), Staré Město B – Bojkovice, Hošťálková – Napajedla (10 a 13). Krajský přebor žen: Slavičín – Holešov (9 a 12), Hulín – Hošťálková, Univerzita Zlín – Rožnov p. R., Vsetín – Uherské Hradiště B, Valašské Meziříčí – Uherský Brod (10 a 13).

Neděle 14. února

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Uherský Brod – Kuřim (9.30). Extraliga juniorů: Zlín – Písek (11). Liga juniorů: Valašské Meziříčí – Nový Jičín (10). Liga mladších dorostenek: Kroměříž – Příbor (11).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Velká Bystřice (10.30), Zlín – Prostějov (13.30). II. liga žen: Kunovice – Poruba B (17). I. liga mladších dorostenců: Zlín – Prostějov (15.30). I. liga mladších dorostenek: Kunovice – Poruba (15).

FLORBAL

I. liga žen: Vítkovice B – Moutnice (8.30), Vsetín – Žďár n. S. (10), Svitavy – Otrokovice (11), Moutnice – Vsetín (12.30), Žďár n. S. – Svitavy (14.30), Otrokovice – Moutnice (16, SH Na Lapači Vsetín). III. liga juniorů: Počenice – Sokol Brno I (10), Blansko – Zlín (11.15), Sokol Brno I – Brumovice (12.30), Zlín – Počenice (13.45), Brumovice – Blansko (15, SH Morkovice).

FOTBAL

Zimní turnaje: Barum Continental Cup v Otrokovicích: Jiskra Otrokovice – Fryšták (9), Kněžpole – Lužkovice (11.15), Horní Lideč – Štípa (13.30). Fatra Cup v Napajedlech: Zlámanec – Napajedla dorost (12), Napajedla B – Tečovice (14), Louky – Lhota u Malenovic (16). Gulášfest Cup ve Valašském Meziříčí: Branky – Val. Meziříčí jun. (9), Val. Meziříčí – Holešov ženy (10.50), Leskovec – Krhová (12.40), Liptál – Huslenky (14.30), Podlesí – Jablůnka (16.20), Poličná – Střítež (18.10). Janáček Cup v Uherském Brodu: Uherský Brod dorost – Havřice (11), Horní Lhota – Bojkovice (13). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Sehradice – Březnice (15), Ludkovice – Dolní Lhota (17). Morkovice: Morkovice dor. – Nezamyslice dor. (9), Morkovice B – Roštín (11), Střílky – Lutopecny (13). O pohár předsedy FK Chropyně: Záříčí – Kyselovice (11), Vrchoslavice – Skaštice (13), Chropyně dor. – Bochoř (15). O pohár starosty města Hulína: Kvasice – Horní Moštěnice (13), Míškovice – Žalkovice (15). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: Zborov – Klokočov (13), Turzovka – Metylovice (15), Horní Bečva – Bordovice (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Kudlovice – Medlovice (20).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B – Otrokovice A, Slavia Kroměříž B – Zlín C (9).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga mužů: Lesana Zubří – Vsetín (17). Krajská liga, případné 3. zápasy semifinále play off: Uherské Hradiště – Uherský Ostroh (16), Uherský Brod – Kroměříž (16.30). Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Vsetín (PSG Aréna, 12). Liga juniorů: Uherské Hradiště – Orlová (10), Vsetín – Třebíč (10.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – SK Frýdlant nad Ostravicí (10). II. liga mužů: Vsetín – Mittal Ostrava B, Dolní Němčí – Vracov (10). III. liga mužů: KST Zlín B – Strážnice (10). Krajská divize mužů: Kostelec B – Vsetín B, TJ Holešov A – Slavičín A, Bylnice A – Otrokovice B (10.30). Krajská soutěž mužů I. třídy: Otrokovice C – Rožnov p. R. B (8), Mysločovice A – Vlčnov A, Kroměříž A – Fryšták A, Hulín A – Vidče A (10.30), Bystřice p. H. B – Val. Meziříčí A, Újezdec-Těšov A – Kunovice A (11). Krajská soutěž mužů II. třídy: Zubří A – Zlín D, Vidče B – Bylnice B, Uh. Hradiště A – Kostelec C, Bojkovice A – Bystřice p. H. C, Rožnov p. R. C – Roštín A (10.30). Kroměřížsko, I. třída, play off: Bystřice p. H. D – Hulín C, Hulín B – OÚ Lubná A (8), Morkovice A – TJ Holešov B (9). Kroměřížsko I. třída, play out: Rymice A – Morkovice B, OÚ Lubná B – Kroměříž B, Osíčko A – Količín A (9). Kroměřížsko II. třída, o postup: Kostelec u Hol. A – Kostelec u Hol. B (9), Bystřice p. H. E – Hulín D (14). Kroměřížsko II. třída, o konečné pořadí: Lubná C – KST Holešov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Dolní Němčí D (8), Bílovice A – Nivnice B, Velehrad A – Kunovice C, Vážany-Ořechov A – Kunovice B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uherské Hradiště C – ÚjezdecTěšov C (8), Polešovice A – Bílovice B (9), Dolní Němčí E – Vlčnov C (10). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Polešovice B (8), Zlechov A – Nivnice D, Komňa A – Orel O. N. Ves C, Drslavice-Veletiny B – Orel Uherské Hradiště D, Vážany-Ořechov C – ÚjezdecTěšov D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Horní Němčí A – Dolní Němčí F, Velehrad C – Bílovice D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Vážany-Ořechov D – Vlčnov E (11.30). Regionální přebor Vsetínska: MEZ Vsetín D – Rožnov p. R. D, Val. Meziříčí B – Zubří B (8), Sokol Vsetín – Vidče C, Růžďka B – Oznice, Karolinka – Růžďka (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – Otrokovice D (11).

VOLEJBAL

Krajský přebor mužů: Uherské Hradiště – Vsetín (10 a 14). Extraliga juniorů, o nasazení do play off: Zlín – České Budějovice (SŠ zdravotnická, 10 a 14).

12.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Ilustrační foto.
12

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

První úspěch je na světě. Berani vyhráli Zubr cup v Přerově

První dílčí úspěch sezony je na světě. Extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín ovládli Zubr cup. K vítězství na přerovském turnaji jim stačila i porážka 3:4 v prodloužení proti domácímu týmu. Na druhém místě skončili domácí Zubři, třetí místo obsadilo Znojmo a čtvrtá byla pražská Slavia.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení