VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

26.2.2010 1
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Pátek 26. února

BASKETBAL

Oblastní přebor žen: Zlín – Šumperk (19).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Krhová – Liptál (18), Halenkov – Huslenky (20). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Osvětimany – Koryčany (19).

KUŽELKY

Krajský přebor: Zlín B – Otrokovice B, Bojkovice A – Bylnice A (17).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga, 1. zápas finále play off: Uh. Brod B – Old Stars Uh. Ostroh (ZS Uh. Brod, 18). Extraliga staršího dorostu: Zlín – Mladá Boleslav (PSG aréna, 17). Liga juniorů: Vsetín – Havlíčkův Brod (16.30). Akce pro fanoušky: Dej gól Kubovi Sedláčkovi (od 17 do 19 hodin ZS Luďka Čajky, od 18.00 souboj Sedláček versus Kresta).

STOLNÍ TENIS

Krajská divize mužů: Bystřice p. H. A – Kostelec B (18). Krajská soutěže mužů I. třídy: Val. Meziříčí A – Kroměříž A (18).

Sobota 27. února

ATLETIKA

Silniční běh – Rohálovská desítka (Prusinovice, 12).

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín -Kuřim (15.45). Uh. Hradiště – Babice n. S. (17). Kroměříž B – Jihlava B (17.30), Slavičín – Břeclav (20). Extraliga juniorů: Zlín – BC Vysočina (18).

FLORBAL

Jihomoravská liga mužů: Skurut Hai Brno – Gullivers Sokol Brno I B (10), Sokol Brno III – Falcons (11.15), Bučovice B – Mikulov (12.30), Tišnov – Skurut Hai Brno (13.45), Gullivers Sokol Brno I B – Bučovice B (15), Mikulov – Sokol Brno III (16.15, vše hala Morkovice).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Barum Continental Cup v Otrokovicích: Lužkovice – Viktoria Otrokovice B (9), Kněžpole – Jiskra Otrokovice (11.15), Fryšták – Horní Lideč (13.30), Štípa – SK Vizovice (15.45). Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Juřinka – Val. Meziříčí B (12.40), Leskovec – Val. Meziříčí jun. (14.30), Střítež – Zubří (16.20), Janová – Choryně (18.10), Zašová – Poličná (20). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Slopné – Březnice (12), Ludkovice – Kostelec (14), Luhačovice B – Sehradice (18). Morkovice: Švábenice – Drnovice (9), Bohdalice – Pačlavice (11), Zborovice – Nezamyslice (13). O pohár města starosty města Hulína: Admira – Kvasice (11), Němčice – Míškovice (13). Napajedla Cup: Mladcová – Lhota u Malenovic (12), Zlámanec – Žlutava (14), Malenovice – Napajedla dorost (16). O pohár města Chropyně: Kozlovice – Přerov (11), Chropyně – Želatovice (13), Holešov – Kralice (15), Troubky – Kojetín (17). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Nedachlebice – Zlechov (18), Buchlovice – Medlovice (20). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: 1. Valašský FC – Makov (13), Raková – Vidče (15), Tichá – Kozlovice (17). Příprava: Slavičín – Bystřice p. H. (Hrádek, 10), V. Otrokovice – Hulín (UT, 13), Morkovice – Ořechov (15). 1. ročník turnaje v malé kopané ve Fryštáku: Janeba – Lešení (13), Lukoveček – Movita (14.30), Veliková – Štípa (16)

FUTSAL

II. okresní liga (Holešov, 8).

KUŽELKY

I. liga mužů: Luhačovice – Česká Třebová (10). I. liga žen: Zlín – Slavia Praha (14). II. liga mužů: Slavičín – Blansko (10). II. liga žen: KK Kroměříž – Olomouc B (9.30), Vsetín – Husovice (10). III. liga mužů: Luhačovice B – Michálkovice (13.30). Jihomoravská divize: Vsetín – Valašské Meziříčí B (13), Slavičín B – Čejkovice (14). Krajský přebor: KK Kroměříž A – Luhačovice C (14).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Přerov (17). Krajská liga, 4. zápas finále play off: Uherské Hradiště – Uherský Brod (18).

MOTORISMUS

III. ročník Besedy se závodníky rallye (Sokolovna v Želechovicích, 17).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Havířov C (14), Uherský Ostroh – Opava (hala v Hluku, 15). III. liga mužů: Rožnov p. R. – KST Zlín B (14), Sokol Zlín Kostelec – Svinov (14), Holešov – Studénka (14). III. liga žen: Vsetín – Neředín (10), Vsetín A – Sokol Brno I. B (15). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Bylnice A (14), Dolní Němčí B – Zlín C, Vsetín B – Otrokovice A, Slavičín A – Nivnice A (17). Krajská soutěže mužů I. třídy: Vlčnov A – Bystřice p. H. B (16.30), Val. Meziříčí A – Hulín A, Rožnov p. R. B – Kroměříž A, Fryšták A – Mysločovice A, Vidče A – Újezdec-Těšov A, Kunovice A – Otrokovice C (17). Krajská soutěže mužů II. třídy: Zlín D – Bojkovice A (10), Bystřice p. H. C – Ostrožská Nová Ves A (13), Bylnice B – Bojkovice A, Roštín A – Uh. Hradiště A, Kostelec C – Vidče B (17), Zlín D – Rožnov p. R. C (17.30), Vsetín C – Zubří A (18). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bystřice p. L. A – Nivnice B (17), Vlčnov B – Dol. Němčí D (19). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Dol. Němčí E – Nivnice C (10), Vážany-Ořechov B – Polešovice A (17), Újezdec Těšov C – Bílovice B (19). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Nivnice D – Orel Uherské Hradiště D (14), Velehrad B – Vážany-Ořechov C (17). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Orel O. N. Ves D – Slavkov B (14.30), Drslavice -Veletiny C – Břestek A (17), Bílovice C – Dol. Němčí F (17.30). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Újezdec Těšov E – Strání B (12.30), Vážany-Ořechov E – Vlčnov E (14.30), Polešovice C – Orel Uherské Hradiště E (17).

VOLEJBAL

I. liga žen, skupina o záchranu: Uh. Hradiště – SGLD Brno (17). II. liga mužů: Holešov – Olomouc (10 a 13). Krajský přebor mužů: Napajedla – Staré Město B, Bojkovice A – Nivnice (10 a 13), Vsetín – Holešov B, Hulín – Hošťálková (13 a 15). Krajský přebor žen: Hulín – Rožnov p. R., Uherský Brod – Univerzita Zlín, Vsetín – Valašské Meziříčí (9 a 13), Kroměříž – Holešov (10 a 13). Liga juniorek: Zlín – Náchod (SPŠ zdravotní, 10 a 14).

Neděle 28. února

BASKETBAL

Oblastní přebor mužů: Zlín – Břeclav (9), Uh. Hradiště – Boskovice (10), Kroměříž B – Znojmo (12), Slavičín – Kuřim (13). Extraliga juniorů: Zlín – Pardubice (11).

FLORBAL

I. liga žen divize II: Vsetín – Šumperk (10), Otrokovice – Vítkovice B (11.30), Šumperk – Otrokovice (14), Vsetín – Vítkovice (16), Vsetín – Šumperk (17.30, vše sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně). II. liga mužů: Prostějov – Židenice (10), Otrokovice – Rožnov p. R. (11.45), MVIL Ostrava – Prostějov (13.30), Rožnov p. R. – Židenice (15.15), Otrokovice – MVIL Ostrava (SPŠ ve Zlíně, 17). II. liga žen: Zlín – Bulldogs Brno (9), Uherský Brod – Brno Židenice C (10.10), VFU Brno – Znojmo (11.20), Lanžhot – Zlín (12.30), Bulldogs Brno – Uherský Brod (13.40), Brno Židenice C – VFU Brno (14.50), Znojmo – Lanžhot (16, vše hala Morkovice). Zlínská liga mužů: 1. AC Uherský Brod – Hluk (9), Nivnice – Kunovští Orli (10.15), Dolní Němčí – FbC Orel Uherský Brod (11.30), Květná – 1. AC Uherský Brod (12.45), Hluk – Nivnice (14), Kunovští Orli – Dolní Němčí (15.15), FbC Orel Uherský Brod – Květná (16.30, hala Hluk).

FOTBAL

Zimní fotbalové turnaje: Gulášfest ve Valašském Meziříčí: Val. Meziříčí – Holešov ženy (9), Branky – Police (10.50), Hovězí – Jablůnka (12.40), Podlesí – Kateřinice (14.30), Val. Bystřice – Lhota u Vs. (16.20), Hrachovec – Dolní Bečva (18.10). Janáček Cup v Uherském Brodu: Uherský Brod B – Havřice (11), Bojkovice – Hřivínův Újezd (13), Spytihněv – Ostrožská Nová Ves (15). Memoriál Miroslava Oherala v Luhačovicích: Dolní Lhota – Nevšová (12). Morkovice: Morkovice dor. – Morkovice B (9), Střílky – Nezamyslice dor. (11), Lutopecny – Roštín (13). Napajedla Cup: Jaroslavice – Spytihněv B (12), Napajedla B – Částkov (14), Louky – Tečovice (16). O pohár města starosty města Hulína: Zdounky – Tlumačov (13), Stará Ves – Lubná (15). O pohár předsedy FK Chropyně: Vrchoslavice – Chropyně dor. (11), Záříčí – Skaštice (13), Kyselovice – Bochoř (15). VTP Pelka Cup ve Starém Městě: Staré Město . Kudlovice (18). Radhošť Cup v Rožnově p. R.: Zborov – Mořkov (13), Turzovka – Bordovice (15), Metylovice – Klokočov (17).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Zlín – Velké Meziříčí (11), Lesana Zubří – Holešov (17). II. liga staršího dorostu: Zlín – Hranice (16). I. liga mladšího dorostu: Zlín – Hranice (18).

KUŽELKY

Krajský přebor: Machová B – Zlín C, Slavia Kroměříž B – Zlín A (9).

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga, případný 5. zápas finále play off: Uherský Brod – Uherské Hradiště (16.30). Krajská liga, 2. zápas o 3. místo: Uherský Ostroh – Kroměříž (17). Liga juniorů: Uherské Hradiště – Kroměříž (13). Příprava: Valašské Meziříčí jun. – Rožnov p. R. jun. (12.30).

STOLNÍ TENIS

I. liga mužů: KST Zlín – Opava (10), Uherský Ostroh – Havířov C (hala v Hluku, 10). III. liga mužů: Sokol Zlín Kostelec – Studénka (10), Rožnov p. R. – Dolní Němčí (10), Holešov – Svinov (10). Krajská divize mužů: Dolní Němčí C – Zlín C (8), Otrokovice B – TJ Holešov A, Slavičín A – Otrokovice A, Vsetín B – Nivnice A (10.30), Dolní Němčí B – Bylnice A (11). Krajská soutěže mužů I. třídy: Rožnov p. R. B – Hulín A, Vidče A – Mysločovice A, Fryšták A – Újezdec-Těšov A, Vlčnov A – Otrokovice C, Kunovice A – Bystřice p. H. B (10.30). Krajská soutěže mužů II. třídy: Zlín D – Bojkovice A, Kostelec C – Zubří A (10), Bylnice B – Rožnov p. R. C, Roštín A – Ostrožská Nová Ves A, Vsetín C – Vidče B (10.30). Kroměřížsko, I. třída, play off: Morkovice A – Hulín B, Hulín C – OÚ Lubná A (9), Bystřice p. H. D – TJ Holešov B (14). Kroměřížsko I. třída, play out: OÚ Lubná B – Morkovice B, Osíčko A – Rymice A, Kroměříž B – Količín A (9). Kroměřížsko II. třída, o postup: Kostelec u Hol. A – Bystřice p. H. E (9), Hulín D – Kostelec u Hol. B (12). Kroměřížsko II. třída, o konečné pořadí: OÚ Lubná C – Hulín E (12). Regionální přebor Uherskohradišťska I. třídy: Bojkovice B – Kunovice C (8), Bílovice A – Kunovice B, Velehrad A – Orel Uherské Hradiště B, Vážany-Ořechov A – Újezdec Těšov B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska II. třídy: Orel Uherské Hradiště C – Slavkov A (8), Drslavice -Veletiny A – Vlčnov C, Bystřice p. L. B – Orel O. N. Ves B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska III. třídy: Vlčnov D – Újezdec Těšov D (8), Zlechov A – Orel O. N. Ves C, Polešovice B – Komňa A, Strání A – Drslavice -Veletiny B (9). Regionální přebor Uherskohradišťska IV. třídy: Hor. Němčí A – Bystřice p. L. C, Zlechov B – Bílovice D, Velehrad C – Kunovice D (9). Regionální přebor Uherskohradišťska V. třídy: Hluk A – Hor. Němčí B (9), Vážany-Ořechov D – Velehrad D (11.30). Regionální přebor Vsetínska: Rožnov p. R. D – Růžďka B (8), Karolinka – Sokol Vsetín, Růžďka – Val. Meziříčí B, Zubří B – MEZ Vsetín D, Oznice – Vidče C (9).

26.2.2010 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Čerpací stanice v Napajedlích, kde vyhrožoval muž s mačetou v ruce
AKTUALIZOVÁNO
3

Opilý, polonahý výtržník vyhrožoval mačetou na benzínce v Napajedlech

Střecha opravované budovy v Tlumačově, vzplála.
18

V Tlumačově hořela střecha obecní budovy. Její rekonstrukce se komplikuje

Když se prase otočí, klec se uzavře. Hejtman nevylučuje ani trávení divočáků

Odchytových klecí se žrádlem, které mají přilákat divočáky, bude na Zlínsku kvůli africkému moru prasat zatím osm. Jedna přijde na 42 tisíc korun, na dalších osm tisíc pak fotopast, která bude umístěna poblíž.

Auto srazilo na přechodu dvě mladé dívky

Dvě dívky z Otrokovic ve věku patnáct a šestnáct let srazil na přechodu pro chodce třicetiletý řidič mazdy v pondělí odpoledne na ulici K Pasekám ve Zlíně.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Zlínští krajští hasiči mají novou "tajnou zbraň". Pomohla jim při záchraně psa

I když se hasiči ve Zlínském kraji setkávají se situacemi kdy zachraňují psy, způsob, jak se jim to podařilo v pondělí odpoledne ve Valašských Kloboukách - Mirošově, nepamatují. Slovy svého mluvčího Libora Netopila, uvízlého pejska v kanalizaci jim prý pomohla vytáhnout tajná zbraň - pravá valašská klobása.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení