Pátek 19. září
FOTBAL
Divize: Valašské Meziříčí – Přerov (17).
HOKEJ
Extraliga: PSG Zlín – Liberec (17.30). Extraliga juniorů: Zlín – Třinec (13)
VOLEJBAL
Zlín Cup – přípravný mezinárodní turnaj mužů v hale Euronics: Zlín – Ostrava (16), Amstetten – Odolena Voda (18).
Sobota 20. září
ATLETIKA
Velkomoravský půlmaraton – charitativní běh na 21,1 km (10, od prodejny Mountfield ve Starém Městě). Běh rodným krajem Emila Zátopka – terénní a silniční běh na 22,3 km (11.30, od Technického muzea v Kopřivnici do Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p/R.).
DOSTIHY
Rovinové a překážkové odpoledne na závodišti ve Slušovicích: Cena společnosti Mamian (14), Cena stáje Monte Negro (14.25), Cena spol. JSB Match Diabolo (14.50), Cena Zlínského kraje (15.15), Cena hejtmana Zlínského kraje (15.45), Cena Podřevnicka (16.10), Cena TIPPLER Group (16.30), Cena města Slušovice (17), Cena o.s. Dostihy Slušovice (17.30).
FLORBAL
Regionální liga mužů: Holešov B – Boskovice (9), Hattrick Brno B – Sokol Brno I (10.30), Brno Židenice – Holešov B (12), Boskovice – Hattrick Brno B (13.30), Sokol Brno I – Brno Židenice (15) – vše v hale ZŠ v Holešově. Zlínský přebor mužů: Val. Meziříčí – Zlín (8.30), Hluk C – Otrokovice C (9.50), Zlín Lions – Valašské Meziříčí B (11.10), Otrokovice C – Val. Klobouky B (12.30), Val. Meziříčí B – Hluk C (13.50), Val. Klobouky B – Val. Meziříčí (15.10) – vše ve SH v Zubří.
FOTBAL
I. liga: Slovácko – Dukla Praha (17). Divize: Napajedla – Viktoria Otrokovice (16). Krajský přebor: Holešov – Baťov, Kelč – Morkovice, Luhačovice – Vizovice, Vsetín – Vigantice, Bystřice p. H. – Chropyně (15.30). I. A třída: Slušovice – Podkopná Lhota, Osvětimany – Hluk, Ostr. N. Ves – Jaroslavice (15.30). I. B třída: Jalubí – Vlčnov (10), Tečovice – Kostelec u Hol., Jablůnka – Horní Lideč, Hutisko – Francova Lhota (15.30). Zlín III. třída: Luhačovice B – SK Vizovice B (12.30), Fryšták B – Žlutava, Sehradice B – Příluky B, Vlachovice B – Šanov (15.30). Zlín IV. třída: Lutonina – Jaroslavice B (Bratřejov), Lužkovice B – Veselá B, Horní Lhota – Divnice (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Skaštice B – Mrlínek, Rusava – Loukov (15.30). Kroměříž III. třída: Zborovice B – Kvasice B (Troubky), Míškovice – Martinice, Bařice – Záhlinice (15.30). Okresní přebor Uherské Hradiště: Slavkov – Nezdenice, Drslavice A – Šumice, D. Němčí B – Košíky (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Orel Uh. Brod – Popovice, Strání B – Pitín (15.30). Okresní přebor Vsetín: Poličná – Bynina, Střítež A – Kelč B, Choryně A – Prlov (15.30). Vsetín III. třída: Krhová A – Semetín (15), Ústí – Lužná, Růžďka – Valašská Bystřice, Branky – Loučka, Hošťálková – Lačnov, Juřinka B – Nový Hrozenkov (15.30). Vsetín IV. třída: Ratiboř B – Leskovec, Halenkov B – Zděchov, Horní Bečva B – Zubří B (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Vlčnov B – Hradčovice (15.30). Divize žen: Horní Bečva – Brumov (13). Krajský přebor žen: Valašské Klobouky – Lužkovice (14), Březnice – DFK Holešov (15.30).
HÁZENÁ
Extraliga mužů: Zubří – Plzeň (18). II. liga mužů: Napajedla – Brno B (16), Vsetín – Ostrava (18).
HOKEJ
Extraliga juniorů: Zlín – Vítkovice (13). Extraliga st. dorostu: Zlín – Poruba (17.30). Turnaj „4" v Uherském Ostrohu: Uh. Ostroh – Uh. Hradiště (9.30), Šumperk – Kopřivnice (11.45), Uh. Hradiště – Šumperk (13), Kopřivnice – Uh. Ostroh (14.30), Uh. Hradiště – Kopřivnice (16), Uh. Ostroh – Šumperk (17.30). Příprava: Uh. Brod – Rožnov p. R. (16.15).
KUŽELKY
I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Dačice (9.30), Luhačovice – Olomouc (10). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Jičín (13).
NOHEJBAL
Krajská soutěž družstev: Prštné – Valašské Meziříčí (9), Otrokovice – Vsetín B (9), Kroměříž – přerov B (9).
NORDIC WALKING
2. ročník závodu v v severské chůzi: 52 km (8), 21 km (9). Start od hotelu Sola Gratia v Bystřici p. H
VOLEJBAL
Zlín Cup – přípravný mezinárodní turnaj mužů v hale Euronics: Zlín – Amstetten (9.30), Ostrava – Odolena Voda (11.30), Ostrava – Amstetten (13.30), Zlín – Odolena Voda (15.30).
Neděle 21. září
ATLETIKA
Pivovarský běh – 2. díl Valašské běžecké tour: dětské závody (14 až 14.55), 5 a 10 km (15.30). Start od pivovaru v Rožnově p. R.
FLORBAL
Český pohár – 4. kolo: Zlín Lions – Holešov (15, sportovní hala SPŠ Zlín). Regionální liga mužů: FbC Hornets – Vsetín (9), Otrokovice B21 – Bučovice B (10.30), Znojmo B – FbC Hornets (12), Vsetín – Otrokovice B21 (13.30), Bučovice B – Znojmo (15) – vše ve SH na Lapači ve Vsetíně.
FOTBAL
MSFL: Kroměříž – Fastav Zlín B (18). Divize: Slavičín – Rýmařov (10.15). Krajský přebor: Boršice – Rožnov pod R., Fryšták – Provodiv (15.30). I. A třída: Val. Meziříčí B – Vlachovice (10), Brumov B – Štítná nad Vl., Val. Klobouky – Hrachovec, Zubří – Vidče, Podlesí – Val. Příkazy, Nedašov – Juřinka, Žalkovice – Dolní Němčí, Nivnice – Nedachlebice, Újezdec – Strání, Mladcová – Bojkovice, Březolupy – Kvasice. I. B třída: Kunovice – Mozkovice (10.15), Lidečko – Kateřinice, Hovězí – Prostř. Bečva, Ratiboř – Val. Polanka, Janová – Lhota u Vsetína, Dolní Bečva – Zašová, Veselá – Lukov, Skaštice – Lužkovice, Admira Hulín – Příluky, Tešnovice – Tlumačov, Roštění – Sehradice, Malenovice – Slavičín B, Koryčany – Zlechov, B, Nedakonice – Sušice, V. Otrokovice B – Prakšice, Staré Město – Ořechov, Havřice – Buchlovice (15.30). Okresní přebor Zlín: Jasenná – Slopné, Březnice – Návojná, Nevšová – Ludkovice, Újezd – Mladcová B, Bratřejov – Lípa, Vysoké Pole – Nedašova Lhota, Bylnice – Dolní Lhota (15.30). Zlín III. třída: Březůvky – Pozlovice (10.15), Spytihněv – Louky, Mysločovice – Všemina, Kašava – Pohořelice, Kostelec – Halenkovice, Březová – Hvozdná, Tečovice B – Štípa, Poteč – Rudimov, Trnava – Rokytnice, Štítná n. Vl. B – Jestřabí (15.30). Zlín IV. třída: Mysločovice B – Březnice B (10), Tichov – Bohuslavice (10.15), Lipová – Petrůvka (14), Hřivínův Újezd – Velký Ořechov, Provodov B – Dobrkovice, Biskupice – Kudlov, Lhota – Doubravy, Racková – Lukov B, SK Zlín 1931 – Neubuz (Paseky), Zádveřice – Vlčková, Loučka – Nevšová B, Drnovice – Smolina (15.30). Okresní přebor Kroměříž: Holešov B – Střílky (10.15, Všetuly). Němčice – Zdounky, Kyselovice – Borovice, Slavkov p. H. – Rataje, Záříčí – Lubná (15.30). Kroměříž III. třída: Bystřice p. H. B – Kostelec u Hol. B (10), Kyselovice B – Pravčice (12.30), Rymice – Prusinovice, Chvalčov – Komárno, Tučapy – Žeranovice, Rajnochovice – Zahnašovice, Hlinsko p. H. – Ludslavice, Počenice – Šelešovice, Břest – Bezměrov, Dřínov – Litenčice, Lutopecny – Zlobice. Okresní přebor Uherské Hradiště: Bílovice – Jarošov, Hluk B – Kudlovice, O. Lhota – Traplice, Zlámanec – Slovácko C (15.30). Okresní soutěž Uherské Hradiště: Částkov – Uh. Ostroh A (10.15), Mařatice – Nedakonice B (hř. Sady), Huštěnovice – Mistřice, Kněžpole – Topolná, Březová – Záhorovice, H. Němčí – St. Hrozenkov, Boršice u Bl. – S. Loz, Bánov – Komňa (15.30). Základní třída Uherské Hradiště: Žítková – Bystřice p/L (14), Velehrad – Babice, Jankovice – Tučapy, Rudice – Korytná, Drslavice B – Přečkovice (15.30). Okresní přebor Vsetín: Horní Bečva A – Huslenky A, FC Vel. Karl.+Karol. B – Hutisko B, Lhotka n.B. – Dolní Bečva B, Halenkov A – Valašská Bystřice A (15.30). Vsetín III. třída: Střelná – Valašská Senice (15.30). Vsetín IV. třída: Krhová B – Střítež B (15), Police –Velká Lhota, Jasenice – Choryně B, Liptál – FK Vsetín B, Jarcová – Lhota B (15.30). Krajský přebor žen: Babice – Nezdenice (12), Žalkovice – SK Baťov (12.30). Exhibice: Bývalé hvězdy Jiskry Staré Město a 1. FC Synot – Internacionálové Sparty Praha (13.30, stadion Širůch ve Starém Městě)
HÁZENÁ
Interliga žen: Zlín – Písek (15). I. liga žen: Zlín B – Otrokovice (17). II. liga mužů: Zubří B – Hranice B (17), Rožnov p. R. – Frýdek-Místek B (17.30). Krajská liga mužů: Holešov – Uničov (10.30), Veselá – Dřevohostice (14).
RAGBY
I. liga: Zlín – Olomouc (14).
SOFTBALL
Finálový turnaj extraligy juniorek: Kunovice – SaBaT Praha (9), DvůrKrálové – Eagles Praha (11), O 3. místo (13.30), Finále (16, vše hřiště Na mlatevni v Kunovicích).
TENIS
Berďa cup: turnaj amatérů nad 50 let ve Valašském Meziříčí (8.30 – 17).