Pátek 20. ledna
FOTBAL
Příprava: 1.FC Slovácko – Trnava (11, UT na Lapači v Uh. Brodě)
VOLEJBAL
I. liga mužů: VSK Staré Město – VK EGE České Budějovice B (19, SH na Širůchu).
Sobota 21. ledna
ATLETIKA
Hulmenská desítka – 11. ročník (10, start ve sportovním areálu na fotbalovém a atletickém stadionu Spartaku Hulín).
BASKETBAL
II. liga mužů: Valašské Meziříčí – SK Žabovřesky (17).
FLORBAL
Superliga mužů: Panthers Otrokovice – Kladno (17, Štěrkoviště).
FOTBAL
Příprava: Kroměříž – Bzenec (13, UT Obvodová), Zlín B – Hulín (15, UT Vršava).
FUTSAL
Superfrankie liga Uherskohradišťska – Finálový den: O 13. místo: NGBS – La Coka (12.15). O 11. místo: Jaluba – Ajax (12.45). Čtvrtfinále: I. Bar Bar – Jebat Haters (13.20), II. Superfrankie MD – FC Efekt (13.50), III. Knights – 4Fun_Team (14.25), IV. Terasa Bar – Partyzan (14.55). Semifinále: I. – II. (15.30), III. – IV. (16). O 9. místo: Banda – Eurofan (16.35). O 3. místo (17.10). Finále (17.40, vše hala Gymnázia v Uh. Hradišti).
HÁZENÁ
Interliga žen: Zlín – Trenčín (16, SH Radostova v Luhačovicích).
HOKEJ
Sledge hokejová liga: Zlín – Sparta (15, PSG aréna). Krajská liga: Kroměříž – Uničov (17). Kroměřížská amatérská liga: Red Devils – Rymice (19.30), Rebels – Spartak Hulín (21.10).
KRASOBRUSLENÍ
Velká cena v města Uherský Brod a 8. ročník závodů Brodské mládí a Přeboru Zlínského kraje (8, ZS v Uh. Brodě).
KUŽELKY
I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Hořice (9.30). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Duchcov (13).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku: Čtvrtfinále: Benfika – Doubravy (15), Poskládaní – Mysločovice (16.30).
STOLNÍ TENIS
Přebor Zlínského kraje mužů a žen ve Slavičíně (9–18).
VOLEJBAL
I. liga mužů: VSK Staré Město – ČZU Praha B (17, SH na Širůchu).
Neděle 22. ledna
BASKETBAL
II liga mužů: Valašské Meziříčí – Spartak Uherský Brod (10).
HOKEJ
Extraliga mužů: PSG Zlín – Litvínov (17.20). Sledge hokejová liga: Zlín – České Budějovice (10, PSG aréna). Krajská liga mužů: Vsetín B – Velká Bíteš (17). Kroměřížská liga: Chomýž – Holešov Gators (17), Hanák Team Kroměříž – Slušovice (18.40), Plačkov – Reds (20.20).
KRASOBRUSLENÍ
Velká cena města Uherský Brod a 8. ročník závodů Brodské mládí a Přeboru Zlínského kraje (8, ZS v Uh. Brodě).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku: Kocovina – Kašava (15), Lešení – Galaktikos (16.30).
Pondělí 23. ledna
HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: Senators – Kvasice (20), Rychlov – Lobodice (21.40).