Pátek 9. ledna
HOKEJ
Extraliga mužů: Zlín – Karlovy Vary (17.30). Okresní hokejová liga: Shooters – Moravian Ducks (21.30, ZS v Uh. Hradišti).
STOLNÍ TENIS
Extraliga žen: Hluk – Hodonín (18).
VOLEJBAL
Krajský přebor mužů: St. Město B – Uh. Hradiště (18 a 20).
Sobota 10. ledna
BASKETBAL
II. liga žen: Zlín – Brandýs nad Labem (17.30, SH Zelené).
FLORBAL
I. liga mužů: Rožnov – Hattrick Brno (19.30). Divize mužů: Hluk – Olomouc (18).
FUTSAL
Futsalová liga Uherské Hradiště – nadstavbová část: Terasa Bar – FC BB (10.30), ALKO Samci – Banda (11.00), Terasa Bar – 4Fun_Team (11.35), FC BB – Caramba (12.05), ALKO Samci – Labužníci (12.40), Banda – AVE Bar Bar (13.15), 4Fun_Team – Carmba (13.50), Labužníci – AVE Bar Bar (14.25, vše hala gymnázia v Uh. Hradišti).
HOKEJ
II. liga: Vsetín – Přerov (17.30). Krajská liga: Kroměříž – Šumperk, Uherské Hradiště – Uherský Brod B, Uherský Brod – Uničov (17). Extraliga juniorů: Zlín – České Budějovice (16.30, ZS Luďka Čajky). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Jihlava (14). Kroměřížská amatérská hokejová liga: Tovačov – Red Devils (12), HC Lobodice – HC Senators (19.30), RHL Přerov – Rymice (21.15).
KUŽELKY
I. liga žen: Zlín – Přerov (14).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku: Benfika – Kašava (15), Doubravy – Galaktikos (16.30).
STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Šarovy – Blansko B, KST Zlín B – Orlová C (14), Vsetín – Ostrava Poruba (15).
VOLEJBAL
Český pohár mužů – čtvrtfinále: Fatra Zlín – ČZU Praha (17). II. liga žen: Vsetín – Olomouc B (10 a 14). Krajský přebor mužů: Uh. Hradiště – Hošťálková, Nivnice – Hulín, Napajedla – Uni. Zlín, Vlčnov – Březolupy (10 a 13), Bojkovice – Vsetín (16 a 18). Krajský přebor žen: Uni. Zlín – Rožnov, Uh. Hradiště – Hošťálková, Bojkovice – Slavičín, Val. Meziříčí – AC Uh. Brod (10 a 13).
Neděle 11. ledna
BASKETBAL
II. liga žen: Zlín – Poděbrady (8.30, SH Zelené).
FLORBAL
Zlínská liga mužů: Orel Uh. Brod – Hluk B (11.05), AC Uh. Brod – Počenice B (12.30), Hluk B – Holešov C (13.55), Počenice B – Kunovice (15.20), Holešov C – AC Uh. Brod (16.45), Kunovice – Orel Uh. Brod (18.10) – vše v SH Spartak Hluk.
FUTSAL
Futsalová liga Uherské Hradiště – nadstavbová část: MDFK – FC Efekt (13.00), Deportivo – Dejnambura (13.45), Ajax Mistřice – FC Efekt (14.30, vše hala gymnázia v Uh. Hradišti).
HOKEJ
Extraliga mladšího dorostu: Zlín – Žďár n. S. (12, PSG aréna). Kroměřížská liga: Chomýž – Slušovice (16.30). Plačkov – Vážany (18.10).
MALÁ KOPANÁ
Zimní liga ve Fryštáku: Lukov – Lešení (15), Pobřeží kocoviny – Poskládaní (16.30).
STOLNÍ TENIS
III. liga mužů: Šarovy – Sokol Brno I, Vsetín – Orlová C, KST Zlín B – Poruba (10).
VOLEJBAL
Krajský přebor žen: Nivnice – Uni. Zlín (10 a 13).
Pondělí 12. ledna
HOKEJ
Kroměřížská amatérská liga: AHK Kroměříž – Rychlov (20.45).