Taktiku jsme proto postavili na zajištěné obraně. Duel jsme začali s tím, že proti zkušenému soupeři nemáme co ztratit. Stator se nám ale podařilo zaskočit. Zlom ve střetnutí nastal od jednadvacáté minuty, kdy jsme si od stavu 3:2 dokázali vypracovat do 41. minuty náskok až na 7:2," pochvaloval si cenný skalp hrající vedoucí týmu Loozersu Karel Večeřa. Ten za strůjce povzbudivé výhry označil gólmana Klimentu a trio útočníků Vystavěla, Donovala a Slováčka. ,,Celé utkání se rovněž neslo v prestižním rodinném duchu. Oporou Statoru je totiž bratr Marek Večeřa," potěšilo navíc Karla Večeřu.

Nečekala se ani výhra Tigersu nad Bostonem 3:2. ,,Byla to vyrovnaná partie s parametry play off. Medvědi nás v úvodu zápasu přestříleli. Díky kolektivnímu a hlavně obětavému výkonu jsme ovšem lídra soutěže dokázali překonat. Největší podíl na vítězství má brankář Štefek, autor dvou gólů Petr Ondráš a tvořivý Bedřich Košatka, jenž přihrál na všechny naše branky," upozornil vedoucí celku Tygrů Roman Mikoška.
Výsledky: Tigers Malenovice – Boston Zlín 3:2 (Ondráš 2, Šturma – Svozil, Vymazal), Rivermen Malenovice – Loozers 7:1 (Penner 2, Hofrichter, Hamrlík, Sušina, Válek, Žitný – Donoval), Tečovice – Stator 2:6 (Jan Brázdil ml., Langer – Brichta 2, Koutský, Sabáček, Marek Večeřa, Veselý), Stator – Loozers 3:8 (Král, Hodoško, Šťastný – Pernica 2, Vystavěl 2, Gajdošík, Chrastina, Jelínek, Straka), Rangers Zlín – Boston Zlín 0:3 (Novák, Langer, Jurášek), Tečovice – Rangers Zlín 1:12 (Lukáš Navrátil – Skyba 4, Zlámal 3, Šimíček 2, Zlámal 2, Reichel), Rivermen Malenovice – Stator 11:5 (Hofrichter 3, Bahula 2, Finsterle, Sušina, Penner, Miloslav Hladký, Hamrlík – Koutský 2, Fojtík, Šťastný, Veselý), Tečovice – Tigers 3:5 (Jakeš, Langer, Rýznar – Hruboš, Kostka, Košatka, David Mikoška, Štefek), Rivermen Malenovice – Rangers Zlín 5:7 (Sušina 2, Rzesotto, Hofrichter, Bartoňek – Zlámal 2, Olša 2, Skyba 2, Šimíček).

1. Boston 6 0 0 0 1 43:9 18
2. Tigers 6 0 0 0 1 49:19 18
3. Rangers 5 0 0 0 3 54:34 15
4. Rivermen 3 0 0 0 4 35:43 9
5. Stator 3 0 0 0 5 35:47 9
6. Loozers 2 0 0 0 6 21:60 6
7. Tečovice 1 0 0 0 6 16:41 3 (hot)