Orli mají mečbol

Malenovice - Blíže k titulu v malenovické hokejbalové lize má tým Orlů. Obhájce vyhrál už druhé finálové utkání nad Rivermenem a nyní mu stačí ke zlatu jedno vítězství.

29.5.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

RIVERMEN - PSG OREL 1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1) po nájezdech

Třetí finále se hrálo dlouho opatrně. První branku vsítil až v 16. minutě po akci Hamrlíka a dorážce vlastní střely Veselý. Zkušený celek Orlů však bojoval až do konce základní hrací doby a odměnou mu bylo vyrovnání Šabackým při power play 50 sekund před závěrečným hvizdem. Rozhodnutí pak nepřineslo ani prodloužení, a tak výhru hostů zařídil v samostatných nájezdech Sloboda.

„Soupeř byl chvílemi lepší, nicméně my jsme pracovali příkladně v defenzivě. Navíc nás držel jistý gólman Mikl,“ chválil kapitán vítězů Martin Novák. Branky: Veselý - Šabacký, Sloboda.

Stav série: 1:2. Rivermen: Mikl - Rzesotto, Pavelka, Konrády, Potužník, Hamrlík, Bartoněk, Veselý, Hofrichter, M.Věchet, Š. Kubis, M. Kubis, Kučera, Krejčí, Olša, Mahdal, Sušina. Orel: Štefek - Novák, Medek, Kačor, Plucis, Hromadník, Sloboda, Katerinjuk, Šabacký, Jurášek, A. Fryšták. (hot)

29.5.2008 VSTUP DO DISKUSE

Rallye Šumava Klatovy 2017 suverénně ovládla posádka továrního týmu Škoda Motorsport Jan Kopecký, Pavel Dresler s vozem Škoda Fabia R5
34

Tarabus dojel na Šumavě šestý, vyhrál opět Kopecký

Házenkářky Veselí nad Moravou (v červených dresech) zakončily interligový ročník výhrou nad Zlínem 20:18. Oba týmy se ještě dvakrát utkají v play-out.
21

Házenkářky Zlína v derby Veselí nepřibrzdily

Oslavy 70. výročí startu slavné cestovatelské výpravy proběhly v centru Zlína. Krátce po 18. hodině přijela kolona historických Tater.

Fotbalisté Zlína prolomili jarní krizi! Výhru vezou z Bohemky

Dva zlínští odchovanci, kterým je shodně 23 let a nebývají členy základní sestavy, ukončili bídu mužstva v jarní části fotbalové ligy. Miloš Kopečný vstřelil vedoucí gól ve 13. minutě, Robert Bartolomeu přidal v nastaveném čase pojistku a ševci vyhráli na Bohemians 2:0.

Jak se nespálit při koupi ojetiny II.: Jsme u auta. Na co si dát pozor?

V minulém dílu článku o nákupu ojetiny jsme si probrali, čím se řídit při počátečním výběru auta a jak se připravit na jeho nákup. Nyní se dostáváme do bodu, kdy jsme u vybraného vozu. Na co si dát pozor? A co všechno byste měli zkontrolovat?

Házenkářské tituly zamířily do Zlína a Velké Bystřice

Letošní ročník Sportovní ligy základních škol v kategorii házené je již minulostí. Krátce po pátečním poledni byla známa jména obou nových vítězů. V kategorii dívek triumfovala ZŠ Křiby - Zlín, která v dramatickém finále zvítězila nad 31. ZŠ Plzeň 25:24 až po sedmimetrových hodech.