V nejdramatičtějším duelu porazilo mužstvo Rivermenu celek HK Otrokovice 5:4. O osudu utkání se rozhodlo už v první třetině, protože Rivermen vedl ve 14. minutě 4:0. Otrokovický kolektiv však nesložil zbraně a v poslední části stačil ještě ve 43. minutě korigovat stav na jednobrankový rozdíl. Lídr soutěže však ve zbytku duelu výhru uhájil.

Hodně práce měl rovněž loňský mistr Tigers Malenovice, než udolal tým Zlínský Švec 9:7. V barvách poraženého celku při proměňování šancí vynikal autor čtyř gólů Igor Norek.

Výsledky 26. kola: Rangers Zlín – HC 94 Malenovice 13:5 (Skyba 4, Havlík 3, Navrátil 2, Olša, Lata, Zlámal, Nádvorník – Aleš Bachánek 2, Cvopa, Jakeš, Rýznar), Rivermen Malenovice – HK Otrokovice 5:4 (Hoffrichter 2, Karásek 2, Sušina – Brichta, J. Graubner, P.Graubner, Hamrlík), Tigers Malenovice – Zlínský Švec 9:7 (Skalický 2, Kostka 2, Košatka, Žáček, Hruboš, Juřena, Mikoška – Norek 4, Šustek 2, Zdráhal), Boston Zlín – Kroměříž 5:1 (Šabacký 3, Vymazal 2 – Skočovský). Předehrávka 22. kola: Zlínský Švec – HK Otrokovice 6:7 (Konopásek 2, Norek 2, Krepl, Zdráhal – P. Graubner 4, Brichta, Slováček, Stanev).

1. Rivermen 13 0 1 0 2 127:58 40