S chutí hrající otrokovické béčko pokořilo Vsetín 9:3 a zdolalo Počenice 9:4.

,,Na našich výhrách se projevila skutečnost, že jsme v obou utkáních nastoupili s posilami ze superligového áčka Radovanem Michajlovičem, Lukášem Petříkem a Pavlem Jurčíkem," pochvaluje si spolupráci s prvním týmem forvard zálohy Otrokovic Dominik Vyoral.

Jeho celek měl hlavně se Vsetínem hodně práce.

,,Valaši nám dlouho vzdorovali. Ve třetí třetině jsme ale stáhli sestavu na dvě lajny. Družstvo se dostalo do tempa a díky rychlé kombinaci jsme definitivně strhli vítězství na naši stranu," prozradil Vyoral.
Souboj s Počenicemi si Panteři víc užívali.

,,Po necelých dvou minutách jsme po trefách Kopčila a Petříka vedli 2:0. V osmé minutě druhé části už to bylo 6:1. A ani v závěrečném dějství tvrdě hrající Počenice nenašly zbraň na naši ofenzívu. Stínem zápasu je však zranění obránce Vojtka a nepochopitelný vyšší desetiminutový trest pro Pavla Jurčíka," divil se po střetnutí se zkušeným soupeřem otrokovický útočník Dominik Vyoral.