Panteři se semkli a rozstříleli Kladno

Otrokovice – Florbaloví Panteři udělali rázný krok k postupu do play-off. Doma rozstříleli v 17. kole Superligy poslední Kladno 7:1 a ukončili sérii tří porážek v řadě.

22.1.2017

Otrokovičtí Panteři. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Karásek

„Bylo to pro nás povinné vítězství, protože případnou prohrou bychom si velmi zkomplikovali život. Kabina se semkla jako jeden muž a šli jsme nekompromisně za výhrou. Stále ještě nedokážeme použít prvky z tréninku v plné míře, ale směr už to má. Mám radost, že se nám trochu zlepšila produktivita a byli jsme schopni trestat kladenské chyby. Jdeme dál s pokorou, ale tvrdě za vytyčeným cílem jako jeden muž," uvedl otrokovický trenér Karel Ševčík. (miš)

Hu-Fa Panthers Otrokovice – Kanonýři Kladno 7:1

Branky: 4. Tomáš Sovják, 26. Martin Krchňáček, 29. Martin Krchňáček, 31. Martin Szweda, 46. Martin Szweda, 52. Lukáš Petřík, 54. Tomáš Sovják – 39. Dušan Přívara; rozhodčí: Jiří Filipčík – Ondřej Filipčík; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 20 – Tomáš Cmíral 26; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:0.

Přechod na letní čas zpozdí dva trolejbusové spoje

Dopravní společnost Zlín - Otrokovice (DSZO) počítá v noci ze soboty na neděli s mírným zpožděním dvou nočních spojů v souvislosti s přechodem na letní čas.

Četná zranění? Hráči kašlou na trénování, upozornil Skopalík

Region – Fotbal hodně bolí a ve velké míře přináší újmy na zdraví. To se potvrdilo v zajímavé studii studentky třetího ročníku Vyšší odborné školy zdravotnické ve Zlíně Ivany Sedlákové, která prověřovala úrazovost hráčů a hráček v nižších soutěžích (I. až IV. třída).

Mít jen krásnou tvář nestačí. Vítězce Miss Face se otevřou dveře k modelingu

Půvab a sympatie. To jsou triumfy v rukávu dívek, které se chtějí stát Miss Face Czech Republic. Ty, které uspějí v soutěži, mohou nejen reprezentovat naši republiku v lákavých a dalekých koutech světa, ale otevírají se jim i dveře do vysněného světa modelingu.

Češi ve Zlíně zdolali i Skoty

Výběr trenéra Jana Suchopárka si včera poradil 1:0 se Skotskem, a pokud v pondělí neprohraje s Rakouskem, zajistí si účast na šampionátu v Gruzii.V prvním poločase měli navrch přímočařejší hosté, ale brankáře Jedličku dokázali překonat pouze z ofsajdu.