ŽIDENICE B – OTROKOVICE 2:8 (1:2, 0:1, 1:5)

Skóre proti neoblíbenému soupeři otevřela po pohledné individuální akci už ve třetí minutě Zvonková. Druhý gól Otrokovic přidala v 10. minutě Urbanová. Domácí kolektiv sice ještě v první třetině stačil snížit stav na 1:2, ovšem od poloviny zápasu v utkání dominovaly Pantherky. Hostující tým navíc svoji převahu stačil v závěrečném dějství zúročit také brankově. „Duel jsme zvládly skvěle takticky. V souboji s bojovným protivníkem se nám dařila kombinace a mohly jsme se rovněž spolehnout na jistou brankářku Anetu Dovrtělovou,“ hodnotila povedené střetnutí hrající otrokovická trenérka Ivana Staňková. Branky Otrokovic: Zvonková 3, Urbanová 2, Javoříková 2, Hyánková.

PSYCHO BRNO – OTROKOVICE 4:5 (2:1, 1:2, 1:2)

Otrokovice prohrávaly už 1:3. Dva slepené góly Zvonkové v 9. minutě druhé části ale zajistily srovnání stavu na 3:3. V další fázi utkání to bylo ještě 4:4, aby necelé tři minuty před koncem Plšková vsítila vítěznou otrokovickou branku. „Partii se silově vybavenými soupeřkami jsme ustály psychicky,“ pochvalovala si Ivana Staňková. Branky Otrokovic: Zvonková 2, Hyánková, Kamenářová, Plšková. Sestava: Aneta Dovrtělová – Staňková, Kamenářová, Polášková, Parmová, Schmidtová, Urbanová, Hyánková, Zvonková, Plšková, Javoříková, Veronika Dovrtělová.