V kategorii mladších žáků si nejlépe vedli Adam Bartek v závodě na 400 metrů na hladině a Petra Polišenská na tratích 50 a 100 metrů na hladině. Na hladinové stovce vybojovala bronz ještě Tereza Střelcová.

Mezi staršími žáky se z vítězství radoval Roman Švagera na hladinové čtyřstovce a na padesátce doplaval druhý. Na stovce uspěla i Nikol Nováková, která přidala nádavkem i dvě třetí místa.

V mladších dorostencích se Nemo mohlo pyšnit ziskem dvou druhých míst, která vybojovali Vladimír Soviš na hladinové padesátce a Beáta Polišenská na dvojnásobné distanci. Soviš dokázal ještě jednou stanout na bedně, když závod na stometrové trati dokončil coby třetí stejně jako Alena Absolonová v závodě na 400 metrů na hladině.

Ještě výraznějších úspěchů dosáhli ploutvoví plavci ze Zlína mezi staršími dorostenci. Zazářila hlavně Petra Polanská, jež dohmátla třikrát první na tratích 50 a 100 metrů na hladině a 400 metrů pod vodou.

Za své výkony se nemusel stydět ani vítěz závodu na 400 metrů pod vodou Jan Coufal, který svůj výsledek vyšperkoval druhými místy na hladinové padesátce a stovce. Třikrát druhý skončil ještě Jan Mikl a třetí místo do zlínské sbírky přidal i Lukáš Jasenský.

Díky těmto výsledkům se NEMO posunulo v soutěži družstev na čtvrté místo pouze s minimální ztrátou na medailové příčky.