MALENOVICE – TŘINEC 5:1 (1:0, 0:1, 4:0)

Třetí semifinále začali domácí aktivně a jejich převahu zúročil ve 4. minutě Kučera v úvodní gól zápasu. Ve druhé části Malenovice polevily v nasazení, čehož Slezané využili Turoňovým vyrovnáním. Zlomová byla až závěrečná část střetnutí a zejména faul třineckého Tomise, za který inkasoval pětiminutový trest. V početní převaze pak malenovický tým vsítil čtyři branky. „Třinec je stále nebezpečný protivník, nicméně v této partii jsme zahráli pozorně v defenzivě. Výrazně nás rovněž podržel gólman Terna,“ konstatoval po třetím semifinále asistent kouče domácích Michal Bernatík.

Branky Malenovic: Jankovič 2, Kučera, Skyba, Navrátil.

MALENOVICE – TŘINEC 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
Konečný stav série: 1:3

Čtvrtý duel odstartoval gólem ve 4. minutě hostující Hudeček. Dorážka Chmely ve 12. minutě sice znamenala srovnání stavu na 1:1, ovšem ve zbytku zápasu už úřadovali pouze Slezané. Ve druhé části opět Hudeček a 28 sekund před koncem utkání při power play Szotkowski definitivně poslali Třinec do finále. „Třinci vycházela vyčkávací taktika. Nám se navíc vymstilo nevyužití dvou dlouhých přesilovek pěti proti třem ve třetí třetině střetnutí,“ litoval kapitán Malenovic Martin Novák.

Branka Malenovic: Chmela. Malenovice: Terna – Rzesotto, Lata, Jankovič, Konrády, Novák, Chmela, Kačor, Š. Kubis, Navrátil, Kadlčák, Mich. Kubis, Hofrichter, Kulička, Kučera, Šimíček, Skyba, Sloboda, Šabacký, Hamrlík, Havlík.