Rezerva Otrokovic dvě třetiny trápila Gullivery z Brna

Otrokovice – Z poloviny úspěšná byla třetiligová florbalová rezerva Otrokovic. Pantheři ve 13. a 14. kole soutěže nejprve prohráli s týmem Gullivers Brno, v následném utkání ale porazili Blansko.

1.2.2011

Ilustrační fotoFoto: Archiv

GULLIVERS BRNO – OTROKOVICE B 7:3 (1:2, 1:0, 1:5)

Otrokovice měly proti téměř neporazitelnému lídrovi třetí ligy výborný nástup. Už ve druhé minutě totiž poslal Pantery do vedení Soldán, v sedmé minutě to bylo po trefě Zeliny 0:2. Zlom ve střetnutí ale nastal v první minutě třetí části, kdy za stavu 2:2 brněnští Gulliveři vstřelili během deseti sekund dvě branky. „Soupeř zvládl zápas velmi dobře takticky. Brno nás totiž nechalo tvořit hru a z brejkových akcí pak trestalo naše chyby. V konečném účtování zápasu tak uspělo zkušenější družstvo,“ uznal hrající kouč hostů Tomáš Zelina. Branky Otrokovic B: Soldán, Zelina, Molnár.

BLANSKO – OTROKOVICE B 4:5 (0:3, 3:1, 1:1)

Blansko odehrálo duel s velmi prořídlou sestavou, přesto Panthery hodně potrápilo. Hosté sice po první části vedli 3:0, ale na začátku třetího dějství bylo skóre 4:4. Vítězný otrokovický gól však nakonec přece jenom zařídil po pohledné individuální akci v 35. minutě Michal Kempa. „Ztráta koncentrace po získání tříbrankového náskoku se nám málem vymstila,“ oddechl si po utkání Tomáš Zelina. Branky Otrokovic B: Velev, Studený, Mikula, Soldán, Mich. Kempa. Sestava: Malina – Studený, Jarolím, Tomeček, Zelina, Molnár, Obdržálek, Mich. Kempa, Mahdal, Mikula, Velev, Soldán.

Lubomír Hotař

1.2.2011 VSTUP DO DISKUSE

Sporťáček - festival sportu pro děti na zlínském stadionu mládeže
15

Zlínský Sporťáček nabídl padesátku různých sportů

Premiéra nového filmu o Valašsku s názvem Tehdy spolu ve zlínském Golden Apple Cinema
24

Premiéra Tehdy spolu přilákala ve Zlíně stovky lidí

V Doubravách se zřítilo letadlo, pilot přežil

V Doubravách na Zlínsku se v sobotu několik minut před 14. hodinou zřítil ultralehký kluzák. Jeho pilot pád přežil. Letadlo se zřítilo v prostoru zemědělského družstva, kde zůstalo viset na 4 metry vysoké zídce.

„Dělat mažoretku není zase tak jednoduchá záležitost, jak se zdá," řekla Deníku Dana Mědílková ze zlínské Taneční školy A. & A Mědílkovi, která společně se svými svěřenkyněmi vyrazila do Otrokovic na Národní šampionát mažoretek a twirlingu České republiky 2017.