BUČOVICE – OTROKOVICE B 4:12 (1:4, 1:2, 2:6)

Hosté si proti osmému celku tabulky brzy vypracovali tříbrankový náskok, který se jim dařilo do konce zápasu neustále navyšovat. Okleštěná sestava Bučovic se sice v utkání dlouho držela, ale závěr jasně ovládli hosté. „Soupeře jsme předčili po fyzické stránce,“ prozradil otrokovický Jan Saramák.

Branky Otrokovic B: Boček 2, Mikula 2, Michal Kempa 2, Studený, Skoch, Kundrát, Molnár, Dvorščák, Roth.

ZNOJMO B – OTROKOVICE B 7:4 (3:1, 0:1, 4:2)

Panterům se podařilo v páté minutě třetí třetiny vyrovnat na 3:3. Znojmo však záhy se štěstím vsítilo dva góly a rozhodlo, že tři body zůstaly na jihu Moravy. „V útočně laděné partii nás domácí předčili především v důrazu,“ uznal pak Saramák.

Branky Otrokovic B: Skoch 3, Vyoral.

Otrokovice B: Dvořáček, Malina – Saramák, Molnár, Skoch, Vyoral, Michal Kempa, Dvorščák, Boček, Mikula, Roth, Studený, Kundrát, Žaludek, Gougela.