Druhé družstvo Zlína podlehlo třetímu kolektivu Hluku 7:9.

,,Hlučané měli nebezpečný rychlý přechod do útoku, který se nám nedařilo eliminovat a proto jsme na začátku druhé třetiny prohrávali 1:4. V této pasáži střetnutí jsme navíc doháněli ztrátu 2:6 a 4:7. Teprve ve třetím dějství jsme se zvedli a díky zvýšené bojovnosti jsme vyrovnali na 7:7. Bohužel čtyři minuty před koncem jsme v oslabení inkasovali z florbalky Malého osmou branku a po následných čtyřiadvaceti sekundách po ráně Minaříka devátou. Na tyto trefy už se nám nepodařilo odpovědět," mrzela porážka zlínského forvarda Zdeňka Kučeru.

Ten byl víc zklamaný po další prohře od celku Slovácka 8:9. ,,Tento duel jsme si chtěli užít. V jeho úvodu tomu všechno nasvědčovalo. Ve třetí minutě jsme vedli díky Rothovi a Chybíkovi 2:0 a později po další brance Jaromíra Rotha jsme si vypracovali dokonce třígólový náskok. Ten jsme však dokázali promarnit. Nepovedl se nám hlavně závěr utkání. Přestože jsme prakticky pořád dobývali slováckou bránu, soupeř z ojedinělých akcí strhl vítězství na svoji stranu," konstatoval Kučera.