VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledkový servis

Zlínský kraj - Přinášíme pravidelný výsledkový servis ze sportu

14.2.2013
SDÍLEJ:

Prvoligoví basketbalisté SKB Proton Zlín. Ilustrační foto.Foto: DENÍK / Archív

BASKETBAL

I. liga mužů: VŠB Ostrava – Trutnov 92:79, Basketball Nymburk B – Lokomotiva Plzeň 77:88 (12:20, 39:42, 59:70), Proton Zlín – JBC Brno 59:88 (15:25, 37:49, 50:73), Slavoj Litoměřice – Sokol Vyšehrad 78:69 (16:15, 38:33, 58:53), Sokol Hradec Králové – BA Sparta 75:84 (29:25, 31:50, 54:67), Česko U19 – Sokol Vyšehrad 67:76 (15:16, 36:30, 57:51).

1. BA Spartav20 18 2 1679:1431 38
2. H. Králové 19 16 3 1642:1405 35
3. Plzeň 20 11 9 1691:1507 31
4. JBC Brno 20 11 9 1503:1460 31
5. Litoměřice 19 11 8 1301:1281 30
6. Liberec 19 10 9 1407:1340 29
7. VŠB Ostrava 20 9 11 1442:1534 29
8. Zlín 20 9 11 1442:1565 29
9. Sokol pražský 19 9 10 1350:1388 28
10. Trutnov 20 7 13 1476:1553 27
11. Nymburk B 20 7 13 1389:1530 27
12. Vyšehrad 20 3 17 1436:1672 23
13. Česko U19 10 2 8 686:778 12

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 15. a 16. kolo: S.K. P.E.M.A. Opava – Slavia I-tec Havířov 19:8, FbC Aligators Klobouky – Sanasport Gullivers Sokol Brno I 5:3, Z.F.K. AQM Petrovice – FbK Horní Suchá 13:3, 1. FBK Rožnov p/R – FBS Olomouc 7:6, FBC Vikings Kopřivnice – FbC Playmakers Prostějov 9:1, FbC Aligators Klobouky – Retro Bulldogs Brno B 3:4, S.K. P.E.M.A. Opava – FbK Horní Suchá 14:2, FBC Vikings Kopřivnice – FBS Olomouc 7:8.

1. Kopřivnice 16 15 0 0 1 117:55 45
2. Rožnov p/R 15 9 2 1 3 103:76 32
3. Bulldogs Brno B 15 8 3 0 4 113:91 30
4. Opava 16 9 0 1 6 134:104 28
5. Brno I 15 5 3 2 5 89:84 23
6. Petrovice 15 7 0 1 7 112:108 22
7. Prostějov 15 7 0 1 7 78:98 22
8. Přerov 14 6 1 1 6 96:93 21
9. Klobouky 16 5 1 1 9 93:109 18
10. Havířov 15 5 0 2 8 96:114 17
11. Olomouc 16 4 0 1 11 90:126 13
12. Horní Suchá 16 0 2 1 13 70:133 5

III. liga mužů – divize VI – 15. a 16. kolo: FBC Sokol Bučovice – FBŠ Hattrick Brno B 4:4, SK Snipers Slavičín – FbC Hornets ZŠ Horní 1:16, TJ Sokol Brno Židenice – Slovácký FBK Spartak Hluk 8:10, TJ SAM73 Znojmo B – FBŠ Hattrick Brno B 4:4, TJ Sokol Brno Židenice – FBC Sokol Bučovice 5:7, FbC Slow Shoes Holešov – VSK VUT Skurut Hai Brno 7:3, Slovácký FBK Spartak Hluk – TJ SAM73 Znojmo B 8:9, FbC Slow Shoes Holešov – FbC Hornets ZŠ Horní 13:5, Panthers Otrokovice B21 – VSK VUT Skurut Hai Brno 4:6.

1. Bučovice 14 11 1 2 99:63 34
2. Hattrick Brno B 16 7 5 4 92:67 26
3. Znojmo B 16 7 4 5 102:83 25
4. ZŠ Horní 14 8 1 5 93:77 25
5. Počenice 14 8 0 6 76:76 24
6. Hluk 14 7 2 5 84:77 23
7. Holešov 14 7 0 7 74:54 21
8. Židenice 16 6 2 8 82:96 20
9. Otrokovice B 13 4 2 7 52:58 14
10. Skurut Hai Brno 14 2 4 8 62:93 10
11. Slavičín 13 1 1 11 46:118 4

Zlínská liga mužů – 19. a 20. kolo: FBK Spartak Hluk B – FbC Orel Uherský Brod 5:4, FbC Slow Shoes Holešov B – TJ MEZ Vsetín 7:6, SFK Kozel Počenice B – 1. AC Uherský Brod 4:4, FbC Orel Uherský Brod – FbC Slow Shoes Holešov B 8:2, TJ MEZ Vsetín – SFK Kozel Počenice B 5:0, 1. AC Uherský Brod – FBK Spartak Hluk B 8:3.

1. Uherský Brod 16 11 2 3 97:66 35
2. Val. Klobouky 14 10 0 4 86:75 30
3. Uherský Brod 16 8 1 7 88:76 25
4. Holešov B 16 7 1 8 82:76 22
5. Hluk B 16 7 1 8 88:94 22
6. Vsetín 14 5 2 7 75:87 17
7. Počenice B 16 1 3 12 49:91 6

HÁZENÁ

I. liga žen – 12. kolo: S. Vršovice – Poruba B 27:21, HC Plzeň – Kobylisy 31:21, H. Brod – Kunovice 14:29, Olomouc B – SVŠ Plzeň 21:14, Otrokovice – Slavia B 24:20.

1. HC Plzeň 11 10 0 1 304:223 20
2. Olomouc B 11 8 0 3 313:250 16
3. Slavia B 11 7 1 3 256:223 15
4. Kunovice 11 7 0 4 286:238 14
5. Poruba B 11 7 0 4 268:245 14
6. J. Otrokovice 11 7 0 4 282:261 14
7. Zlín B 10 4 0 6 262:278 8
8. Kobylisy 11 4 0 7 253:269 8
9. S. Vršovice 11 3 1 7 259:281 7
10. SVŠ Plzeň 11 1 0 10 194:290 2
11. H. Brod 11 1 0 10 218:337 2

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga ml. dorostu sk. Východ – 26. kolo: Hodonín – Opava 3:5, Třinec – Poruba 4:1, Vítkovice Steel – VHK Vsetín 6:3, Warrior Brno – Havířov 2010 4:5, PSG Zlín – HC Olomouc 4:1. 27. kolo: Olomouc – Hodonín 0:2, Havířov – PSG Zlín 1:10, VHK Vsetín – Warrior Brno 3:2, Poruba – Vítkovice 1:7, Opava – Třinec 1:7.

1. Třinec 27 21 1 0 4 1 127:54 69
2. Vítkovice 27 21 2 0 0 4 153:63 67
3. Zlín 27 19 4 0 2 2 135:57 67
4. Olomouc 26 10 3 0 3 10 88:81 39
5. Warrior Brno 27 9 1 0 7 10 70:85 36
6. Opava 27 11 1 0 0 15 71:107 35
7. Hodonín 27 7 4 0 1 15 74:104 30
8. Havířov 27 6 1 0 2 18 63:118 22
9. Poruba 27 5 2 0 1 19 43:99 20
10. VHK Vsetín 26 5 1 0 0 20 50:106 17

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína – 25. kolo: Vel. Bíteš – Plumlov 5:2, HK Kroměříž – HC Uherský Brod 4:7, Blansko – HC Brumov-Bylnice 5:2, Šternberk – Warrior Brno 6:4, Uherské Hradiště – Velké Meziříčí 6:3.

1. Brumov 21 13 3 0 0 5 109:89 45
2. Uh. Brod 21 13 1 0 2 5 102:86 43
3. Vel. Bíteš 21 11 3 0 2 5 94:67 41
4. Šternberk 22 11 1 0 4 6 107:87 39
5. Kroměříž 22 11 1 0 1 9 126:95 36
6. Warrior Brno 21 11 0 0 1 9 87:79 34
7. Blansko 22 10 1 0 2 9 79:83 34
8. Uh. Ostroh 20 8 3 0 3 6 65:58 33
9. Boskovice 21 7 5 0 1 8 83:75 32
10. Vel. Meziříčí 21 8 1 0 5 7 96:93 31
11. Plumlov 21 5 2 0 0 14 85:96 19
12. Uh. Hradiště 21 3 3 0 3 12 68:126 18
13. Břeclav B 20 1 1 0 1 17 72:139 6

ŠACHY

I. liga – východ, 7. kolo: Beskydská šachová škola o.s. B 4 – 4 Polabiny B, Třebíč A 5,5 – 2,5 ŠK Zlín A, Jihlava 4 – 4 Litovel B, Orlová A 4,5 – 3,5 ŠK Staré Město A, Slavia Kroměříž A 3,5 – 4,5 Karviná A, Královo Pole A 4 – 4 A64 Grygov B.

1. Karviná 6 0 1 32,5 18
2. Orlová 5 1 1 33 16
3. Královo Pole 5 1 1 30,5 16
4. Třebíč 4 0 3 30 12
5. Beskydská B 3 1 3 28,5 10
6. Litovel B 3 1 3 25,5 10
7. Sl. Kroměříž 3 0 4 28,5 9
8. Grygov B 2 2 3 25,5 8
9. ŠK Zlín 2 1 4 28 7
10. ŠK St. Město 2 1 4 28 7
11. Jihlava 1 3 3 26,5 6
12. Polabiny B 0 1 6 19,5 1

Krajský přebor – 7. kolo: SK Boršice A 3,5 – 4,5 ŠK Zbrojovka Vsetín A, ŠK Staré Město D 2,5 – 5,5 Slavia Kroměříž C, CHESSMONT Rožnov p.R. A 4 – 4 ŠK Zlínterm Zlín A, ŠK Zlín C 3,5 – 4,5 TJ Sokol Hošťálková A, TJ Sokol Francova Lhota A 2,5 – 5,5 ŠK Staré Město E, TJ Gumárny Zubří 6,5 – 1,5 ŠK Holešov A.

1. Rožnov p. R. 5 1 1 33,5 16
2. Hošťálková 5 1 1 32,5 16
3. ŠK Zlín C 5 0 2 33,5 15
4. Sl. Kroměříž C 4 1 2 32 13
5. Zbroj. Vsetín 4 1 2 28,5 13
6. St. Město D 3 1 3 26,5 10
7. Boršice A 3 0 4 30 9
8. St. Město E 2 1 4 27 7
9. G. Zubří 2 1 4 25 7
10. Fra. Lhota 2 0 5 24,5 6
11. Zlínterm A 1 3 3 24,5 6
12. Holešov 1 0 6 18,5 3

Regionální přebor – Kroměříž, 7. kolo: ŠO TJ Zborovice B 4 – 4 Sokol Litenčice, Junior Postoupky 5 – 3 TJ Prusinovice, ŠK RAPOS Sulimov 4,5 – 3,5 TJ Lutopecny/Měrůtky, TJ Sokol Pravčice 1 – 7 SK EMKaD Holešov A, TJ Bystřice pod Hostýnem B 2 – 6 T.J. Sokol Morkovice, Sokol Kvasice 6 – 2 ŠK Holešov C.

1. EMKaD Holešov 6 0 1 36 18
2. Kvasice 6 0 1 36 18
3. Morkovice 5 1 1 32,5 16
4. Sulimov 5 0 2 34 15
5. Postoupky 4 0 3 29,5 12
6. Lutopecny 3 2 2 29 11
7. Litenčice 2 1 4 25,5 7
8. Holešov C 2 1 4 22 7
9. Pravčice 2 0 5 21,5 6
10. Zborovice B 1 2 4 27 5
11. Prusinovice 1 1 5 23 4
12. Bystřice p. H. B 1 0 6 20 3

Regionální přebor – Uh. Hradiště, 6. kolo: ŠK Ost.Nová Ves 4 – 4 TJ Bojkovice B, TJ Mařatice 4 – 4 ŠO Kunovice, ŠK Staré Město G 3,5 – 4,5 TJ Vlčnov B, TJ Dolní Němčí 6 – 2 ŠK Staré Město H, Velehrad 5 – 3 TJ Vlčnov C.

1. D. Němčí 5 0 1 33,5 15
2. Boršice D 4 2 0 29 14
3. Vlčnov B 4 2 0 27 14
4. Mařatice 3 3 1 32 12
5. Velehrad 3 2 1 26 11
6. St. Město H 2 2 3 26 8
7. Kunovice 2 2 2 24 8
8. St. Město G 2 1 4 26,5 7
9. Vlčnov C 1 1 5 21 4
10. Bojkovice B 0 2 4 19 2
11. Ostr. N. Ves 0 1 5 16 1

Regionální přebor – Vsetín, 7. kolo: Valašská Polanka 4,5 – 3,5 MEZ Vsetín, ŠKZ Vsetín C 3,5 – 4,5 Huslenky, Rožnov B 4,5 – 3,5 Karolinka, Hošťálková B 2,5 – 5,5 Valašská Bystřice B, Valašské Meziříčí B 4,5 – 3,5 Lužná.

1. Valašská Bystřice B 5 0 2 32,5 15
2. Lužná 5 0 2 30 15
3. Bystřička 4 1 1 28 13
4. Valašské Meziříčí B 4 1 1 27 13
5. Huslenky 3 1 2 24 10
6. ŠKZ Vsetín C 3 0 4 31 9
7. Valašská Polanka 3 0 4 26,5 9
8. Hošťálková B 3 0 3 23 9
9. MEZ Vsetín 2 0 4 23 6
10. Rožnov B 1 0 5 17,5 3
11. Karolinka 0 1 5 17,5 1

Regionální přebor – Zlín, 7. kolo: Napajedla B 5 – 0 Lukov, Slavičín A 3 – 1 Brumov-Bylnice B, Horní Lhota 1 – 4 Zlín E, Pozlovice 3,5 – 1,5 Napajedla C.

1. Napajedla B 7 0 0 30 21
2. Slavičín 5 1 1 21 16
3. Napajedla C 3 1 3 17 10
4. Zlínterm B 3 1 2 14 10
5. Slavičín B 2 3 1 18,5 9
6. Pozlovice 2 3 2 18 9
7. Zlín E 2 3 2 16,5 9
8. Brumov B 1 2 4 15,5 5
9. H. Lhota 0 3 4 12,5 3
10. Lukov 0 1 6 4 1

VOLEJBAL

II. liga žen, sk. C – 26. kolo: Znojmo – Palkovice 0:3 (–18, –10, –21) a 1:3 (–17, –23, 22, –13), Litovel – Prostějov 0:3 (–18, –16, –17) a 3:1 (–15, 23, 14, 22), Česká Třebová – Bílovec 3:1 (–22, 21, 15, 23) a 3:2 (13, 13, –20, –20, 7), Přerov B – Jehnice 3:1 (13, –23, 10, 26) a 3:0 (13, 19, 16), Lanškroun – Vsetín 1:3 (23, –19, –19, –8) a 0:3 (–23, –17, –15).

1. Palkovice 26 24 2 73:18 70
2. Přerov B 26 22 4 71:20 67
3. Č. Třebová 26 18 8 63:38 51
4. Prostějov 26 14 12 51:50 41
5. Lanškroun 26 13 13 47:51 38
6. Vsetín 26 11 15 44:54 34
7. Bílovec 26 11 15 43:58 32
8. Znojmo 26 7 19 37:61 26
9. Litovel 26 7 19 29:65 20
10. Jehnice 26 3 23 30:73 11

Autor: Redakce

14.2.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sraz trucků ve Zlíně,  Výstava v Hradské ulici ve Zlíně.
19

Na Truck srazu se bude i grilovat

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN / Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník odpovídal na dotazy čtenářů Deníku

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Po neznámé ženě, která si na základě padělaných receptů vyzvedla léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrá v těchto dnech policie. První případ se stal 20. června v 16.30 hodin v lékárně v Komenského ulici.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do úterních 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. Celkem za Zlínský kraj kandiduje za politickou stranu, hnutí či koalici 482 osob. Kandidátky přijímalo oddělení organizační odboru Kancelář hejtmana.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení