TIGERS MALENOVICE – RANGERS ZLÍN 5:4 (2:2, 0:2, 2:0 – 1:0) V PRODL.

Konečný stav série: 3:2.

Na rozhodující souboj o titul byla zvědavá návštěva 152 diváků. Ti viděli, že rozhodující finále nezačalo pro Tigers šťastně. Už v první minutě udělal Bršlica chybu a Merta jeho zaváhání potrestal vedoucím gólem zlínského týmu. Obránce Tygrů Ladislav Bršlica však svoji minelu napravil v 6. minutě, když se mu podařilo srovnat stav na 1:1. V další fázi střetnutí se ale znovu více dařilo Rangers, který vedl 2:1 a v 26. minutě 4:2. V posledním dějství ovšem Vaněček a Skalický dvacet sekund před koncem základní hrací doby vyrovnali na 4:4. O osudu celé série pak rozhodl znovu Karel Skalický, jenž v 7. minutě prodloužení v oslabení střelou ze středního pásma vstřelil pátý a vítězný gól malenovických Tigers.

„Soupeř na tom byl dobře kombinačně, dokázal trestat naše chyby, nicméně nám titul zajistila velká bojovnost a vůle vyhrát letošní Malenovickou ligu," zářil po utkání štěstím obránce čerstvých mistrů ligy v Malenovicích Ladislav Bršlica. Branky: Vaněček 2, Skalický 2, Bršlica – Merta 2, Jankovič, Kadlčák. Tigers: Štefek – Skalický, Vaněček, Kudělka, Bršlica, Březík, Košatka, Hruboš, Karafiát, Jan Kostka, Petr Kostka, Mikoška, Ondráš, Praum, Rychlík, Žáček Rangers: Lata – Kadlčák, Šimíček, Jankovič, Machuta, Bouda, Havlík, Navrátil, Olša, Skyba, Svoboda, Zlámal, Merta. (hot)