ZNOJMO B – PANTHERS OTROKOVICE B 1:1 (0:0, 1:0, 0:1)

Oba týmy vsadily na opatrnou taktiku, a proto v zápase dominovaly obrany. Znojmo vedlo 1:0, hostům se podařilo vyrovnat až po dorážce Bočka v předposlední minutě utkání. „V duelu s kvalitním protivníkem jsme s remízou spokojení," přiznal otrokovický forvard Jan Ptáčník.

Branka Otrokovic: Boček.

BUČOVICE – PANTHERS OTROKOVICE B 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)

Bučovice vedly 4:1. Později to bylo ale 4:4 a na 5:5 Otrokovice vyrovnávaly pětatřicet sekund před koncem. Po dalších sedmi sekundách ovšem celek z buchlovských hor definitivně strhl výhru na svoji stranu.

„Prohráli jsme díky nedůslednému pokrývání hráčů soupeře. Rovněž jsme dělali spoustu chyb v obranné činnosti. Selhali jsme také při proměňování vyložených šancí," konstatoval po utkání Ptáčník.

Branky Otrokovic: Studený 2, Ručka 2, Kundrát. Otrokovice B: Habrman, Malina – Dvorščák, Tichý, Ručka, Doležel, Boček, Vyoral, Ptáčník, Gougela, Kundrát, Studený, Zelina, Molnár.

HATTRICK BRNO B – SLAVIČÍN 12:3 (2:1, 5:2, 5:0)

Hodně prořídlá sestava Slavičína se v duelu držela pouze první třetinu. Od druhé části už brněnský kolektiv neměl s Valachy slitování. Branky Slavičína: Papež, Přemysl Janeček, Malota.

POČENICE – SLAVIČÍN 14:2 (3:1, 5:1, 6:0)

Také proti Počenicím hostům úměrně s přibývajícími minutami střetnutí rychle ubývaly síly. „Na oba soupeře jsme nestačili fyzicky. Hodně nám také chyběla naše brankářská jednička Pavelka," rezignovaně po víkendovém slavičínském vystoupení přiznal útočník Valachů Přemysl Janeček.

Branky Slavičína: Přemysl Janeček, Šuráň. Slavičín: Saňák – Zemčík, Končický, Přemysl Janeček, Šuráň, Malota, Papež, Bartoš.