,,Miroslav Raška byl největším favoritem turnaje a tuto roli bez problémů splnil. Vítěz se prosazoval kvalitním podáním a spolehnout se mohl také na účinnou topspinovou hru. Druhý v pořadí Patrik Procházka zase získával většinu důležitých bodů hlavně z bekhendové strany.

Třetí Ladislav Novák dokázal uplatnit sportovní zkušenosti a jistotu ve výměnách," charakterizoval turnajové medailisty jeden z organizátorů Jiří Fojtík. Ten vybojoval čtvrtou pozici. ,,Dařil se mi forhend, ovšem v závěru turnaje už mi ubývaly síly," přiznal Fojtík.

V Nedašově si zahrály také ženy. Těch se na Valašsku sešlo osm a při systému každý s každým se nakonec z prvenství radovala Monika Mikušková. Druhé místo obsadila Anděla Nováková, třetí příčkou se pyšní Monika Řeháková.

,,Mikuškové se vyplatila taktika postavená na čekání na chyby soupeřek. Anděla Nováková se zase nebála zaútočit. Monika Řeháková byla trpělivá a za toto herní pojetí byla stejně jako loni i letos odměněna ziskem bronzové pozice," ocenil výkony i zástupkyň něžného pohlaví v již tradičním nedašovském stolnětenisovém setkání v předvánočním období Jiří Fojtík.

Výsledky rozhodujících zápasů v soutěži mužů:

čtvrtfinále: Ladislav Novák – Martin Raška 2:0, Miroslav Raška – Filip Řehák 2:0, Jiří Fojtík – Jiří Kolínek 2:0, Patrik Procházka – Kamil Gašpárek 2:0.

Semifinále: Miroslav Raška – Ladislav Novák 2:0, Patrik Procházka – Jiří Fojtík 2:1. O 3. místo: Ladislav Novák – Jiří Fojtík 2:0. Finále: Miroslav Raška – Patrk Procházka 2:0. ⋌(hot)