Ten se doposud soustředil pouze na hájení barev extraligových Sudoměřic. S kvalitním brankářem v zádech jsme proto neměli problém oslabeného soupeře překonat. Zvlášť, když se nám povedl nástup do střetnutí a po laciných gólech jsme v páté minutě vedli 3:0. Ve druhé části jsme po pěkných kombinacích navýšili náš náskok až na 8:1. Potom už se duel dohrával v poklidném tempu. Spokojení byli hlavně diváci, kteří viděli útočný hokejbal okořeněný spoustou šancí i branek na obou stranách. V play off ovšem nebudou případné vzájemné zápasy s určitě silnělším Rivermenem už tak klidné," krotil po utkání nadšení vedoucí vítězného celku Tomáš Bubrinka.

Zlínští Jezdci byli přímými aktéry i u dalšího zajimavého souboje, v něž prohráli s Tigersem 4:5 po samostatných nájezdech. ,,Přestože jsme zápas odehráli s podstatně početnější soupiskou, byl Rangers dvě třetiny lepším kolektivem. V sedmadvacáté minutě jsme prohrávali 1:3. O šest minut později už jsme ale vedli 4:3. Šestnáct sekund před koncem základní hrací doby jsme však udělali hrubou chybu v defenzívě a Šimíček srovnal stav na 4:4. O našem cenném skalpu pak při samostaných nájezdech rozhodli brankář Štefek a ve čtvrté sérii střelec vítězné trefy Juřena," radoval se z úspěchu nad zvučným soupeřem obránce Tygrů Roman Mikoška.

,,Do utkání jsme nastoupili pouze se šesti hráči v poli. A to ještě Skybu sužovala viróza a Šimíčka s Olšou drobná zranění. Dlouho nám však vycházela taktika postavená na zajištěné obraně a rychlých brejcích. V závěru duelu už nám ovšem docházely síly. Díky velké bojovnosti jsme však ze zápasu vytěžili alespoň jeden bod," byl spokojený s přístupem svého týmu k duelu vedoucí zlínského Rangersu Tomáš Bubrinka.

Výsledky: Tigers Malenovice – Tečovice 6:3 (Hruboš, Ondráš, Huťka, Šturma, David Mikoška, Nohal – Jakub Langer, Donoval, Medřický), Rangers Zlín – Rivermen Malenovice 12:5 (Šimíček 5, Krepl 2, Olša, Reichel, Skyba, Havlík, Minařík – Hamrlík 2, Věchet 2, Penner), Boston Zlín – Stator 7:1 (Novák 2, Svozil 2, Tomáš Langer, Vymazal, Jurášek – Král), Stator – Tečovice 6:3 (Marek Večeřa 3, Fojtík, Koutský, Popelka – Cvopa 2, Donoval), Loozers – Rivermen 5:16 (Chrastina 2, Gajdošík, Lukáš, Pernica – Hladký 6, Hofrichter 2, Bahula 2, Hamrlík 2, Bartoňek, Karásek, Mahdal, Penner), Rangers Zlín – Tigers Malenovice 4:5 po SN (Šimíček 2, Reichel, Zlámal – Juřena 2, Hruboš, Nohal, Huťka).

1. Boston 12 1 0 0 3 84:27 38
2. Tigers 11 1 0 0 4 102:51 35
3. Rangers 11 0 0 1 4 129:66 33
4. Riverman 10 0 0 0 7 123:91 30
5. Stator 8 0 0 1 8 74:85 25
6. Loozers 3 0 0 0 14 45:154 9
7.Tečovice 1 0 0 0 16 38:121 3