Začal volejbalový festival, žákyně Slovácké Slavie na úvod třetí

UHERSKÉ HRADIŠTĚ - Úvodní turnaj již 29. ročníku tradičního volejbalového festivalu mládeže hostila Městská sportovní hala v Uh. Hradišti. První družstvo Slovácké Slavie Uh. Hradiště zde v silné konkurenci obsadilo bronzový stupínek.

15.6.2007

Ilustrační fotografieFoto: DENÍK/David Grossmann

O zařazení do finálových skupin se zde ve třech skupinách utkala dvanáctka družstev, z toho šest ze Slovenska, čtyři z Moravy a dvě domácí družstva. V první elitní skupině si vítěztsví plným právem vybojovalo družstvo Nových Zámku před Novým Mestom nad Váhom, které na 3. příčku odsunuloA–tým Slovácké Slavie. Na dalších místech se pak umístilo družstvo SK UP Olomouc před dvěma celky Levic. Velmi cennou osmou příčku vybojovaly nejmladší žákyně z Uherského Hradiště.

15.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Nános větví ohrožoval průtok vody v Napajedlích

Nános větví ohrožoval průtok vody v Napajedlích.

V Janíkově stodole v rožnovském Dřevěném městečku se v sobotu 29. dubna 2017 konala regionální přehlídka dětských valašských souborů.
24

FOTO, VIDEO: V Rožnově se předvedlo třináct dětských valašských souborů

Fotbalistům Zlína se vzdálila čtvrtá příčka. Neudrželi vedení s Mladou Boleslaví

V posledních patnácti minutách ztratili fotbalisté Zlína všechny body s Mladou Boleslaví. Po hodině hry vedli po krásné brance Hnaníčka z voleje, avšak v 76. minutě nedal Magera šanci Švengerovi hlavou a o šest minut později dokonal obrat Da Silva.

V Brumově-Bylnici bude další místo sportovního vyžití, snad už v létě

Nudit se v Brumově-Bylnici nikdo nemusí. Zejména ne sportovci. „V Brumově už lidé využívají víceúčelové hřiště a nyní chceme podobné vybudovat v areálu současného zastaralého sportoviště v Bylnici," vysvětlilo vedení města.

Zlín se neozval, teď si chci zkusit bundesligu, přeje si Jakub Svoboda

ROZHOVOR / Tmavé plexisklo přes oči, rychlost a číslo 61. Takhle si fanoušci hokejového Zlína pamatují hokejového útočníka Jakuba Svobodu, který pomáhal žlutomodrým ve druhé polovině sezony 2014/2015 po příchodu z Brna.

Bylo to takové o ničem, remízový duel, řekl zlínský záložník Štípek

Záložník David Štípek je stále gólem podepsaný pod posledním vítězstvím zlínských fotbalistů v lize na domácím hřišti. Bylo to 5. listopadu proti Brnu. Po prohraném zápase 1:2 s Mladou Boleslaví byl hodně zklamaný.