VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledkový servis

Region - Výsledkový servis 

31.10.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto - basketbal.Foto: Deník/Jeníček Luboš

BASKETBAL

I. liga mužů – 6. kolo: Plzeň – Ostrava 97:56, Nymburk B – Proton Zlín 99:74, Brno – Liberec 77:65, Vyšehrad – Hr. Králové 87:98, Sokol pražský – Sparta 62:65.

1. BA Sparta 7 7 0 624:490 14
2. Hr. Králové 6 5 1 558:473 11
3. Lok. Plzeň 6 4 2 513:424 10
4. Sokol pražský 6 4 2 426:387 10
5. Liberec 6 3 3 453:406 9
6. Proton Zlín 6 3 3 435:476 9
7. VŠB Ostrava 7 2 5 488:582 9
8. Trutnov 5 3 2 372:393 8
9. JBC Brno 6 2 4 437:482 8
10. Nymburk B 6 2 4 436:490 8
11. Vyšehrad 6 1 5 430:514 7
12. Litoměřice 5 1 4 351:391 6
13. Muži ČR U19 2 0 2 146:161 2

FLORBAL

II. liga mužů divize IV – 6. a 7. kolo: FbC Aligators Klobouky – S.K. Opava 10:4, 1. FBK Rožnov p/R – Retro Bulldogs Brno B 8:6, FBC Spartak MSEM Přerov – Z.F.K. AQM Petrovice 8:7, FBC Vikings Kopřivnice – Gullivers Sokol Brno I 9:6, FbK Horní Suchá – FBS Olomouc 6:5p, Slavia Havířov – FbC Playmakers Prostějov 4:5, FbC Aligators Klobouky – AQM Petrovice 9:13, FBC Vikings Kopřivnice – Retro Bulldogs Brno B 6:5, Slavia Havířov – FBS Olomouc 9:6, FBC Spartak MSEM Přerov – S.K. Opava 6:8, FbK Horní Suchá – FbC Playmakers Prostějov 4:6.

1. Kopřivnice 7 7 0 0 0 46:27 21
2. Petrovice 7 5 0 1 1 57:45 16
3. Rožnov p. R. 6 4 1 0 1 46:32 14
4. Přerov 6 4 0 1 1 44:29 13
5. Opava 7 4 0 1 2 54:50 13
6. Alig. Klobouky 7 2 1 0 4 47:47 8
7. Bulldogs Brno B 6 2 1 0 3 39:40 8
8. Olomouc 7 2 0 1 4 40:53 7
9. Havířov 7 2 0 0 5 43:48 6
10. Prostějov 7 2 0 0 5 24:42 6
11. Sokol Brno I 6 1 1 0 4 28:42 5
12. H. Suchá 7 0 1 1 5 35:48 3

III. liga mužů divize VI – 5. a 6. kolo: SK Snipers Slavičín – FBC Sokol Bučovice 6:14, SFK Kozel Počenice – TJ SAM73 Znojmo B 10:5, FbC Hornets ZŠ Horní – Panthers Otrokovice B21 9:6, Slovácký FBK Spartak Hluk – VSK VUT Skurut Hai Brno 6:6, FBC Sokol Bučovice – TJ Sokol Brno Židenice 5:3, FBŠ Hattrick Brno B – SFK Kozel Počenice 4:3, Panthers Otrokovice B21 – SK Snipers Slavičín 8:5, TJ SAM73 Znojmo B – Slovácký FBK Spartak Hluk 6:6, TJ Sokol Brno Židenice – FbC Hornets ZŠ Horní 5:8, VSK VUT Skurut Hai Brno – FBŠ Hattrick Brno B 7:7.

1. Hattrick Brno B 6 5 1 0 42:22 16
2. Počenice 6 5 0 1 41:19 15
3. Bučovice 4 4 0 0 28:16 12
4. ZŠ Horní 6 4 0 2 33:23 12
5. Znojmo B 6 2 2 2 31:29 8
6. Sl. Sh. Holešov 4 2 0 2 14:12 6
7. FBK Spartak Hluk 6 1 2 3 25:32 5
8. P. Otrokovice B 6 1 1 4 26:33 4
9. Brno Židenice 6 1 0 5 22:41 3
10. Snipers Slavičín 6 1 0 5 23:54 3
11. Skurut Hai Brno 4 0 2 2 18:22 2

II. liga žen divize VI – 7. a 8. kolo: FBŠ Hattrick Brno – FbC Aligators MoutniceNesvačilka 5:3, 1. AC Uherský Brod – TJ SAM73 Znojmo 6:0, TJ Sokol Brno Židenice C – FBŠ Hattrick Brno 5:0, 1. AC Uherský Brod – FbC Aligators MoutniceNesvačilka 5:8, TJ Sokol Brno Židenice C – TJ SAM73 Znojmo 14:0.

1. Hattrick Brno 7 5 0 2 41:18 15
2. Židenice C 5 4 0 1 28:5 12
3. Nesvačilka 7 4 0 3 46:25 12
4. 1. AC Uh. Brod 5 3 0 2 20:21 9
5. Lanžhot 5 1 0 4 3 8:26 8
6. Orel Uh. Hradiště 0 0 0 0 0:0 0
7. Znojmo 5 0 0 5 2:51 0

FOTBAL

I. liga žen – 7. kolo: Slovácko – Ostrava 3:0 (3:0), Hradec – Brno 4:0 (3:0), Plzeň – Pardubice 3:0 (1:0).

1. Sparta 6 6 0 0 38:1 18
2. Slavia 6 6 0 0 35:2 18
3. Plzeň 7 4 0 3 12:20 12
4. Hradec 7 3 2 2 14:16 11
5. Slovácko 7 3 1 3 19:17 10
6. Brno 7 2 0 5 9:30 6
7. Ostrava 7 1 1 5 3:23 4
8. Pardubice 7 0 0 7 4:25 0

MSL žen – 8. kolo: Lok. Brno – Bruntál 3:1 (0:0), Olomouc – Hodonín 3:1 (3:1).

1. Olomouc 8 6 2 0 20:6 20
2. Lok. Brno 8 5 1 2 15:9 16
3. Hodonín 8 4 1 3 15:18 13
4. Holešovské holky 7 3 1 3 11:11 10
5. Bruntál 8 2 0 6 10:15 6
6. Jihlava 7 0 1 6 4:16 1

Divize žen – sk. A, 11. kolo: Stachovice – Lubina 1:0, Trojanovice – Bystré – Štramberk 1:0, Vítkovice 1919 – Český Těšín 2:0, Val. Meziříčí – Šternberk 6:1.

1. Val. Meziříčí 11 9 1 1 40:6 28
2. Lubina 11 9 0 2 30:9 27
3. Havířov 10 7 2 1 44:12 23
4. Stachovice 11 5 4 2 25:11 19
5. Brušperk 10 5 2 3 32:19 17
6. Šternberk 11 5 2 4 12:18 17
7. Pržno 10 5 1 4 27:19 16
8. Sl. Ostrava 10 5 1 4 20:12 16
9. Český Těšín 11 4 2 5 20:21 14
10. Štramberk 11 3 2 6 30:26 11
11. Veřovice 10 3 1 6 15:18 10
12. Vítkovice 1919 11 3 0 8 21:32 9
13. Trojanovice – Bystré 11 1 0 10 1:53 3
14. Studénka 10 1 0 9 1:62 3

Divize žen – sk. B, 9. kolo: V. Pavlovice – Brumov 1:3, Podivín – Nezdenice 1:3, Vlkoš – Holešov 2:1, Kostelec n. H. – Hovorany 5:2.

1. Nové Sady 9 8 1 0 68:6 25
2. Brumov 9 8 0 1 19:9 24
3. Vlkoš 9 6 0 3 19:17 18
4. Březnice 9 5 2 2 29:15 17
5. Kostelec n H 9 5 1 3 29:26 16
6. Hovorany 9 4 0 5 28:34 12
7. Nezdenice 9 3 1 5 18:23 10
8. Podivín 9 2 0 7 10:32 6
9. Holešov 9 2 0 7 14:37 6
10. V. Pavlovice 9 2 0 7 12:40 6
11. Mutěnice 8 1 1 6 14:21 4

HÁZENÁ

I. liga mužů: 6. kolo: Loko Louny – Ústí n. L. 36:31, Bystřice p. H. – Zlín 20:22, Karviná B – Strakonice 21:21, Olomouc – Náchod 30:33, N. Veselí – Litovel 33:27, Chodov – Jičín B 31:36.

1. Zlín 6 6 0 0 156:120 12
2. Bystřice p. H. 6 5 0 1 178:148 10
3. N. Veselí 6 4 0 2 170:149 8
4. Louny 6 4 0 2 176:174 8
5. Náchod 6 4 0 2 151:160 8
6. Karviná B 6 2 2 2 155:142 6
7. Jičín B 6 3 0 3 158:146 6
8. Strakonice 6 2 2 2 145:147 6
9. Olomouc 6 1 2 3 158:164 4
10. Ústí n. L. 6 1 0 5 146:195 2
11. Chodov 6 0 1 5 144:167 1

I. liga žen – 6. kolo: HC Plzeň – Olomouc B 28:21, Kunovice – SVŠ Plzeň A 31:15, Otrokovice – Zlín B 35:24, H. Brod – S. Vršovice 24:27, Slavia B – Poruba B 21:19.

1. HC Plzeň 5 5 0 0 139:88 10
2. Kunovice 5 4 0 1 137:99 8
3. Olomouc B 6 4 0 2 169:144 8
4. Otrokovice 6 4 0 2 156:143 8
5. Slavia B 5 4 0 1 108:95 8
6. Poruba B 6 4 0 2 141:132 8
7. Zlín B 5 2 0 3 127:144 4
8. Kobylisy 5 1 0 4 105:110 2
9. S. Vršovice 6 1 0 5 145:170 2
10. H. Brod 5 1 0 4 102:140 2
11. SVŠ Plzeň 6 0 0 6 102:166 0

II. liga mužů – sk. severní Morava, 6. kolo: Trnávka – Hranice B 31:27, Holešov – V. Bystřice 24:35, Šumperk – Polanka 24:31, Vsetín – Uničov A 32:19, Ostrava – MHK Karviná 34:29, Zubří B – Napajedla 23:23.

1. Polanka 6 4 0 2 154:123 8
2. Šumperk 6 4 0 2 183:156 8
3. V. Bystřice 6 3 1 2 167:148 7
4. MHK Karviná 6 3 1 2 140:127 7
5. Hranice B 6 3 1 2 180:171 7
6. Zubří B 6 2 3 1 160:157 7
7. Napajedla 6 3 1 2 149:146 7
8. Ostrava 6 3 1 2 179:190 7
9. Trnávka 6 3 0 3 181:183 6
10. Vsetín 6 2 0 4 165:178 4
11. Uničov 6 1 0 5 142:173 2
12. Holešov 6 1 0 5 96:144 2

LEDNÍ HOKEJ

Krajská liga mužů Jižní Moravy a Zlína – 6. kolo: HOKEJ Uherský Ostroh – Šternberk 2:3, HC Uherský Brod – HC Uherské Hradiště 6:2, HC Brumov-Bylnice – Velké Meziříčí 7:4, Břeclav B – HK Kroměříž 2:5, Vel. Bíteš – Blansko 3:1, Plumlov – Boskovice 6:1.

1. Šternberk 6 5 0 0 1 0 32:19 16
2. Kroměříž 6 4 0 0 0 2 40:25 12
3. Uh. Brod 5 4 0 0 0 1 19:20 12
4. Uh. Ostroh 5 3 1 0 0 1 18:9 11
5. Vel. Bíteš 5 3 0 0 0 2 20:15 9
6. Warrior Brno 5 3 0 0 0 2 24:21 9
7. Plumlov 4 2 1 0 0 1 28:15 8
8. Blansko 6 2 0 0 1 3 20:24 7
9. Brumov-Bylnice 5 2 0 0 0 3 25:32 6
10. Boskovice 6 1 1 0 0 4 20:27 5
11. Velké Meziříčí 6 1 0 0 2 3 20:30 5
12. Lvi Břeclav B 6 1 0 0 0 5 23:30 3
13. Uh. Hradiště 5 0 1 0 0 4 6:28 2

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen – 5. kolo: Frýdlant nad Ostravicí – Malenovice A 6:1, Litoměřice – Dubňany 0:6, Vlašim – Hodonín 1:6, Břeclav – Havířov 6:3, Spartak Hluk MP Dream – SK Dobré A 2:6. 6. kolo: Litoměřice – Hodonín 0:6, Vlašim – Dubňany 6:3, Břeclav – SK Dobré 6:2, Spartak Hluk MP Dream – Baník Havířov 6:1.

1. Břeclav 5 5 0 0 30:11 15
2. SK Dobré 6 4 0 2 26:19 14
3. Hluk 5 3 0 2 22:17 11
4. Hodonín 3 3 0 0 18:1 9
5. Frýdlant n. Ost. 3 3 0 0 18:1 9
6. Vlašim 6 1 0 5 19:33 8
7. Havířov 6 1 0 5 16:34 8
8. Litoměřice 6 1 0 5 9:34 8
9. Dubňany 3 1 0 2 9:12 5
10. Malenovice 3 1 0 2 9:14 5

Autor: Redakce

31.10.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení