Ve vyrovnané první půli tahali za delší konec domácí. „Velký obrat přišel po přestávce, kdy dvěma góly otočil výsledek Postava," popsal průběh kapitán týmu Lukáš Pantálek. V dramatickém závěru sice domácí vyrovnali, ale o všech bodech pro Zlín rozhodl 18 vteřin před koncem právě Postava.

„To je začátek, ve který jsme ani nedoufali," skromně poznamenal Pantálek, jehož tým má možnost navléknout třetí vítězný korálek už v neděli, kdy od 19.45 ve své hale Euronics přivítá SK Amor Vyškov.

„Pro věrné fanoušky máme opět dárek v podobě každého pátého vytočeného piva zdarma," láká nejen na kvalitní futsal kapitán Pantálek.

SK Egretta Bílovice nad Svitavou - UTB Futsal Team Zlín 4:5 (poločas 3:2). Branky Zlína: Postava 3, Slobodian, Huťka

DALŠÍ UTKÁNÍ NEDĚLE 19:45 SH EURONICS (NOVESTA)