FCB ZLÍN – BULLDOGS BRNO 3:2 (2:1, 0:0, 1:1)

Domácí družstvo vedlo po gólech Zapletalové a Míčkové v sedmé minutě 2:0. Buldočky ovšem na začátku třetí třetiny skóre vyrovnaly na 2:2, aby čtyři minuty před koncem zápasu strhla vítězství na stranu Zlína po přesné bekhendové trefě Vondráková. „Úspěch nám zajistila velká bojovnost a obětavost všech hráček. Navíc nás výrazným způsobem podržela brankářka Mahdalová,“ zářila po utkání štěstím obránkyně Zlína Eva Úšelová.

Branky FBC Zlína: Zapletalová, Míčková, Vondráková.

FCB ZLÍN – LANŽHOT 1:3 (1:3, 0:0, 0:0)

Proti Lanžhotu zlínský tým zklamal a dovolil tak Jihomoravankám připsat si první výhru v soutěži. Domácí kolektiv sice po ráně Švecové v šesté minutě srovnal stav na 1:1, hostující celek však stačil ještě v prvním dějství rozhodnout o svém premiérovém tříbodovém zisku v letošním ročníku II. ligy. „Nedokázali jsme se vypořádat s tvrdostí soupeřek,“ přiznala Eva Úšelová.

Branka Zlína: Švecová.

Sestava: Mahdalová – Kramná, Zapletalová, Pšenková, Marcela Pešková, Markéta Pešková, Švecová, Úšelová, Prieložná, Míčková, Jurčová, Vondráková.