Zlínský tým porazil Židenice 7:3. ,,O výhře nad desátým týmem tabulky jsme rozhodli už v první třetině. Ve 12. minutě jsme totiž vedli 4:1. Soupeř sice ve druhé části Vyzinou a Resem snížil stav na 4:3, po následných drobných korekkturách v sestavě jsme ale utkání dovedli k pohodovému tříbodovému zisku. Rovněž se nám dařilo eliminovat střelecké schopnosti kanonýra Židenic Martina Holečka. Jenom škoda, že se nám nedařily přesilovky," byl po zápase spokojený Macura.

Jeho celek si poradil i Hornetsem Brno 6:2. ,,V pohledné partii a nepříjemným protivníkem jsme měli několik hluchých pasáží. Nicméně dvě slepené branky během sedmačtyřiceti sekund Vaňka a Jaromíra Rotha na začátku posledního dějství definitivně nasměrovaly vítězství na naši stranu," potěšil samozřejmě také skalp šestého družstva soutěže Zbyňka Macuru.
Další mistrovské souboje svedou zlínští Lvi už tuto sobotu ve Sportovní hale v Morkovicích, kde zkříží hokejky od 10.30 hodin s Orly z Uherského Brodu a od 13.30 hodin s Kuřimí. Kolektiv z krajského města pojede na Hanou samozřejmě znovu dvakrát vyhrát.