K nápravě ale bude potřeba zlepšit především výkony a výsledky na hřištích soupeřů," má jasno trenér Panterů Daniel Folta.

Jeho tým včera sehrál vyrovnanou partii s Chodovem, ale utkání ztratil ve druhé třetině, kterou prohrál 1:5! „V ní kluci nebyli přítomni tělem ani hlavou. Z přemíry snahy kontrovat kupili chybu na chybě a soupeř je nekompromisně trestal," posteskl si kouč, jehož výběr přišel se závěrečným finišem pozdě.

„Pozitivem je alespoň výkon z poslední třetiny. Porazit Chodov můžeme jen tehdy, pokud takto budeme hrát celý čas," zdůraznil Folta, jehož tým o víkendu prověří Pardubice. „Těžký soupeř," dodal. ⋌(mb)

PANTHERS OTROKOVICE – CHODOV 6:8 (2:2, 1:5, 3:1)

Branky a nahrávky: 5. Matejčík (Uhrinovský), 5. Večeřa (Sovják), 37. Matejčík (Mi.), 47. Sovják (Hradil), 52. Mi. (Uhrinovský), 56. Sovják – 17. Klápa (Barák), 19. Ondrušek (Mikeš), 23. Kotlas, 28. Klápa (Richtr), 28. Mikeš (Sýkora), 32. Bouša (Jendrišák), 36. Ondrušek (Mikeš), 48. Chmelíček (Fiala). Rozhodčí: Furmánek, Šolc. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Diváci: 350. Panthers: Michaljovič – Mich. Nagy, Hradil, Ťopek, Zbořil, Kořený – Petřík, Uhrinovský, Matejčík – Sovják, M. Krokška, Večeřa – Hrdina, Bližňák, Hrdina, Ivan.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Vítkovice – FBC Ostrava 4:0, Sparta Praha –Liberec 5:3, Bohemians – Bulldogs Brno 4:2, Kladno – Pardubice 6:4.

1. Střešovice 12 10 1 0 1 79:52 32
2. Ml. Boleslav 11 8 0 1 2 78:46 25
3. Chodov 12 8 0 1 3 81:64 25
4. Otrokovice 12 7 0 0 5 61:62 21
5. Bohemians 12 6 0 2 4 59:61 20
6. Sparta 12 4 2 2 4 59:62 18
7. Pardubice 12 4 1 2 5 69:66 16
8. Brno 12 2 5 0 5 58:57 16