KOPŘIVNICE – ZUBŘÍ 23:35 (13:13)

Kopřivnice si doma především chtěla spravit chuť po nečekané předchozí prohře v Třeboni. Proti vicemistrovi a favoritovi duelu, který přijel bez čtyř dlouhodobě zraněných spojek (Plšek, Vyjídák, Krupa Martin Hrstka) a brankáře Orsága, se jí to dařilo jen v prvním poločase, který skončil nerozhodně 13:13.

„Už v první půli jsme hráli dobře a mohli jsme určitě vést. Ale gólman Luděk Fabián domácí hodně držel,“ podotkl k první třicetiminutovce vedoucí zuberského týmu Jan Krupa.

Do druhé půle vlétli Zubřané jako uragán. Začali ji šňůrou 6:0, odskočili na 19:13 ve svůj prospěch a zápas tak nasměrovali k naprosto jednoznačné jednostranné záležitosti.

„Rozhodl náš perfektní nástup do druhé půle. Milan Malina chytil prvních sedm střel domácích a kluci díky agresivní obraně získávali míče a proměňovali brejky. Vynikající výkon podal Jakub Hrstka,“ vyzdvihnul Krupa autora dvanácti branek Zubří.

Zubří: Malina, Janků – Kichner 4, Horký, Pernica 1, Titkov, J. Hrstka 12, Randýsek 6, Číp 8/1, Mika 2, Šustáček 1, Mičkal, Třeštík. Nejvíce branek Kopřivnice: Opálka 11/5, Hladký 3. Rozhodčí: Kohout, Padevět. Vyloučení: 2:7. Sedmimetrové hody: 2/1 – 6/5. Diváci: 300. Sled: 0:1, 1:3, 4:7, 10:10, 11:13, 13:19, 16:19, 18:23, 20:24.