VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Deník Zlíňáka

Deník Zlíňáka

Deník Zlíňáka: červenec 2010

Zlínsko /AKTUALIZOVÁNO V SOBOTU, 31. ČERVENCE/ - (Ne)oficiální blog reportérů Zlínského deníku o dění v regionu i mimo něj.

Deník Zlíňáka: srpen 2010

Zlínsko /AKTUALIZOVÁNO V ÚTERÝ 31. SRPNA/ - (Ne)oficiální blog reportérů Zlínského deníku o dění v regionu i mimo něj.

Deník Zlíňáka: září 2010

Zlínsko /AKTUALIZOVÁNO VE ČTVRTEK 30. ZÁŘÍ/ - (Ne)oficiální blog reportérů Zlínského deníku o dění v regionu i mimo něj.

Celý Zlín KUCká

Zlínsko /DENÍK ZLÍŇÁKA, 1 ŘÍJNA 2010/ - Co tak asi odpovím, když se mě někdo zeptá?

Přes interní předpisy nejede vlak! Tedy jede. A ujede

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 2. ŘÍJNA 2010/ - Páteční večer jsem trávil na palubě Českých drah. Čekala mě cesta ze Zlína do Říčan u Prahy. Autem je to zbytečně drahé a nepohodlné, autobus je zase kombinací nepohodlnosti a časové náročnosti, proto vlak.

Jak se může nevyplatit pracovní nadšení

Zlínsko /DENÍK ZLÍŇÁKA, 7. ŘÍJNA 2010/ - Krásné podzimní ráno. Vyspaná a dobře naladěná jedu svých každodenních 20 km do práce.

Jé, berušky, a kolik jich je!

Zlínsko /DENÍK ZLÍŇÁKA, 8. ŘÍJNA 2010/ - Možná jste to také teď někdy vyřkli. Už jsem si toho všiml minulý rok touto dobou. Včera jsem vyšel na balkon a bílá fasáda našeho činžáku byla poseta tisíci slunéčky sedmitečnými.

Když se dá ušetřit práce, proč ne?

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, PONDĚLÍ 4. ŘÍJNA/ - Setkala jsem se v poslední době se svými přáteli a povídali jsme o všem možném. Řeč přišla i na návštěvy. Jsou to lidé velmi společenští, oba pocházejí z jiných měst než ze Zlína a oba v jiných městech studovali. Všude mají spoustu kamarádů a příbuzných.

Golem, pro mě duše Zlína

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 10. ŘÍJNA/ - Od mých raných patnácti let byl pro mě symbolem nočního života klub Golem. Začala jsem tam chodit v prváku s kamarádkou. Jako správné spřízněné duše jsme byly oblečené téměř totožně, hlavně mít černé vlasy, punkový pásek a conversky.

Státní maturita nanečisto. Těžká příprava studentky

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 12. ŘÍJNA/ - Pondělí ráno, teplota na bodu mrazu, lidé na zastávce ještě polorozespalí třásli se zimou. Vyhřátý autobus přistaven a všichni naskákali dovnitř.

O jednom předčasně životem otráveném...

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 14. ŘÍJNA/ - Šla jsem nedávno pracovně na jednu akci. Šinu si to pošmourným odpolednem k místu jejího konání, nad hlavou zatažené nebe, pod nohama šustící listy. Den jako stvořený pro náladu pod bodem mrazu.

Jupí, přijeli dinosauři

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 15. ŘÍJNA/ - Do Zlatého jablka v centru Zlína teď míří každým dnem školní výpravy. „Usmívejte se, sýr!“ fotí se už společně u vchodu s obřím stegosaurem, který připomíná se svým mohutným tělem a pláty na hřbetě obrněný tank.

Ruské vlaštovky jsou tady

Zlín /DENÍK ZLÍŇÁKA, 17. ŘÍJNA/ -Babí léto, to je moje. Ráno vstanete a žasnete nad trávou, kterou zdobí jiskřivá jinovatka. Slunce se vyhoupne nad obzor, pohraje si s červánky a vy víte, že vás čeká krásný den.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení