VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

On-line rozhovory

Každý týden máte možnost zpovídat zajímavou osobnost ze Zlínského kraje. Ptejte se

Ředitelka krajské správy Českého statistického úřadu odpovídala ON-LINE

Zlínský kraj - Hana Hruboňová vám odpovídala v pátek 18. března od 13 do 14 hodin

ON-LINE rozhovor se senátorem a starostou Vsetína Jiřím Čunkem

Vsetín /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/ - Senátor a starosta Vsetína Jiří Čunek odpovídal na dotazy čtenářů ve středu 9. března od 13.00 hodin.

AKTUALIZOVÁNO

Dana Daňová odpovídala ON-LINE na téma turismu v regionu

Zlínský kraj – Od roku 2007 pracuje na tom, aby se náš region stal lákadlem pro turisty, a to nejen domácí, ale i zahraniční. Centrála cestovního ruchu Východní Moravy koordinuje rozvoj, propagaci a prezentaci cestovního ruchu v turistickém regionu Východní Morava, který geograficky pokrývá území Zlínského kraje.

AKTUALIZOVÁNO

Ležící těla, zvonící telefony. To si Kafka vybaví rok po tragédii v Brodě

Zlínský kraj - Už 24. února to bude rok od tragické události v Uherském Brodě, kdy šílený střelec v místní restauraci Družba zabil osm lidí a pak obrátil zbraň proti sobě. V osudný den byl jedním z prvních na místě činu i Roman Kafka z pozice dozorujícího státního zástupce. Děsivý obraz místa tragédie se mu nesmazatelně vryl do paměti.

ON-LINE s Michaelou Stýblovou o činnosti Českého červeného kříže

Zlínský kraj /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/ – „I malá pomoc má smysl," je jedno z hesel Oblastního spolku Českého červeného kříže (OČČK) ve Zlíně. Nezisková organizace zajišťuje pomoc všem, kteří ji potřebují. Český červený kříž poskytuje pomoc znevýhodněným a ohroženým skupinám obyvatel, pořádá akce pro seniory, děti, nemocné a tělesně postižené občany, zřizuje ošacovací střediska apod.

ON-LINE rozhovor s hokejistou Robertem Říčkou

Zlín - Útočník hokejistů PSG Zlín a odchovanec Havířova Robert Ríčka vám odpovídal ve čtvrtek 11. února od 13 do 14 hodin.

AKTUALIZOVÁNO

Titul si schováme na jindy, pronesl v on-line rozhovoru Holý

Zlín – Přemýšlel, bavil se a občas se i hodně zapotil. Brankář fotbalového Zlína Tomáš Holý odpovídal hodinu a půl zvědavým čtenářům Deníku, které ze všeho nejvíc zajímala budoucnost nejvyššího muže první ligy. Do Fastavu v létě přišel na hostování ze Sparty Praha.

Etnograf Popelka: Fašank je pohanský rituál, kterému každé století přidalo

Uherské Hradiště /ON-LINE ROZHOVOR/ - Pavel Popelka je folklorista, etnografe a publicista odpovídal v redakci Slováckého deníku na dotazy čtenářů na téma fašank a masopustní tradice.

AKTUALIZOVÁNO

Vrchní sestra: Partnera můžete mít i u císaře

Zlínský kraj – /ON-LINE ROZHOVOR/ Toužíte mít u porodu kromě partnera i fotografa? Není problém, říká vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice Klára Čečatková.

Absolutní přednost chodců neexistuje, říká krajský koordinátor BESIP

Zlínský kraj /ON-LINE ROZHOVOR/ – Na silnicích a bezpečně. Jeden z hlavních cílů BESIP. Bezpečnost na přechodech, přejezdech, jak být vidět, jak předcházet nehodám a mnoho dalšího zodpoví v on-line rozhovoru krajský koordinátor BESIP pro Zlínský kraj Zdeněk Patík. Odpovídal vám ve čtvrtek od 13 do 14 hodin.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE Železník: Maximálně holub a vrtulník nade mnou kroužili. Pan Vrba ne

Zlín – Přestupujete do Slavie Praha? A proč v polovině sezony opouštíte úspěšný Zlín? To byly nejčastější dotazy v našem online rozhovoru na fotbalistu Fastavu Lukáše Železníka. Ve své premiéře v první lize nasázel v 16 duelech osm gólů a vyvolal zájem o své služby.

Předseda OMS Vsetín Michal Zubíček odpovídal ON-LINE čtenářům Deníku

Vsetín /ON-LINE/ - Pan Michal Zubíček bude odpovídat na dotazy čtenářů ve čtvrtek 10. prosince od 13.00 hodin v redakci Valašského deníku. Téma ON-LINE rozhovoru je krmení zvěře v zimě a další zajímavosti ze zimního lesa.

Petr Houšť: Posláním charity je poskytovat sociální službu všem potřebným

Uherské Hradiště /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/ - Ptali jste se Petra Houště, ředitele Oblastní charity Uherský Brod na vše, co souvisí s pomoci uprchlíkům. ON-LINE rozhovor se uskutečnil v úterý 1. prosince od 13.00 do 15.00 hodin v redakci Slováckého deníku

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies