VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

On-line rozhovory

Každý týden máte možnost zpovídat zajímavou osobnost ze Zlínského kraje. Ptejte se

Etnograf Popelka: Fašank je pohanský rituál, kterému každé století přidalo

Uherské Hradiště /ON-LINE ROZHOVOR/ - Pavel Popelka je folklorista, etnografe a publicista odpovídal v redakci Slováckého deníku na dotazy čtenářů na téma fašank a masopustní tradice.

AKTUALIZOVÁNO

Vrchní sestra: Partnera můžete mít i u císaře

Zlínský kraj – /ON-LINE ROZHOVOR/ Toužíte mít u porodu kromě partnera i fotografa? Není problém, říká vrchní sestra gynekologicko-porodnického oddělení Kroměřížské nemocnice Klára Čečatková.

Absolutní přednost chodců neexistuje, říká krajský koordinátor BESIP

Zlínský kraj /ON-LINE ROZHOVOR/ – Na silnicích a bezpečně. Jeden z hlavních cílů BESIP. Bezpečnost na přechodech, přejezdech, jak být vidět, jak předcházet nehodám a mnoho dalšího zodpoví v on-line rozhovoru krajský koordinátor BESIP pro Zlínský kraj Zdeněk Patík. Odpovídal vám ve čtvrtek od 13 do 14 hodin.

AKTUALIZOVÁNO

ON-LINE Železník: Maximálně holub a vrtulník nade mnou kroužili. Pan Vrba ne

Zlín – Přestupujete do Slavie Praha? A proč v polovině sezony opouštíte úspěšný Zlín? To byly nejčastější dotazy v našem online rozhovoru na fotbalistu Fastavu Lukáše Železníka. Ve své premiéře v první lize nasázel v 16 duelech osm gólů a vyvolal zájem o své služby.

Předseda OMS Vsetín Michal Zubíček odpovídal ON-LINE čtenářům Deníku

Vsetín /ON-LINE/ - Pan Michal Zubíček bude odpovídat na dotazy čtenářů ve čtvrtek 10. prosince od 13.00 hodin v redakci Valašského deníku. Téma ON-LINE rozhovoru je krmení zvěře v zimě a další zajímavosti ze zimního lesa.

Petr Houšť: Posláním charity je poskytovat sociální službu všem potřebným

Uherské Hradiště /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/ - Ptali jste se Petra Houště, ředitele Oblastní charity Uherský Brod na vše, co souvisí s pomoci uprchlíkům. ON-LINE rozhovor se uskutečnil v úterý 1. prosince od 13.00 do 15.00 hodin v redakci Slováckého deníku

ON-LINE rozhovor o životě s transplantovaným srdcem

Region - Jak se žije s transplantovaným srdcem? Jaké přináší omezení v běžném životě? Jak dlouho se čeká na dárce? Nejen na toto jste se ptali jednapadesátiletého Libora Klímy z Holešova, který tento závažný zákrok podstoupil v lednu 2014. Libor Klíma vám odpovídal v pátek 20. listopadu od 14 do 15 hodin.

Ptali jste se Marty Santovjákové Gerlíkové v ON-LINE rozhovoru

Vsetín - Marta Santovjáková Gerlíková je autorkou scénáře filmu Děda. Dnes v redakci Valašského deníku odpovídala na dotazy čtenářů.

Ptali jste se herečky Yvetty Blanarovičové v ON-LINE rozhovoru

Uherské Hradiště - Yvetta Blanarovičová je představitelkou hlavní role muzikálu Pokrevní bratři ve Slováckém divadle.  Y. Blanarovičová odpovídala ve čtvrtek 5. listopadu od 15 do 16 hodin.

Ředitel zlínského divadla Petr Michálek odpovídal ON-LINE

Zlín /ON-LINE ROZHOVOR/ - Petr Michálek vám odpovídal v úterý 27. října od 14 do 15 hodin

Ředitel divadla: Líbilo by se mně mít plné hlediště, bez ohledu na Dress code

Uherské Hradiště /ON-LINE rozhovor byl ukončen/ - Od září nastoupil oficiálně do funkce ředitele Slováckého divadla Michal Zetel a nahradil tak Igora Stránského. V on-line rozhovoru jste se ho ptali na vše, co vás zajímalo vzhledem ke Slováckému divadlu. 

Ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal odpovídal ON-LINE

Region - Na co se zaměří inspektoři v novém školném roce 2015/2016? V čem vám mohou být prospěšní a s čím se na ně můžete obrátit? Jaké pozitiva i negativa vidí inspekce ve stávajícím systému vzdělávání vašich potomků? Na tyto i jiné dotazy odpovídal ústřední školní inspektor v úterý od 13 hodin.

ON-LINE rozhovor s akademickým malířem Iljou Hartingerem

Čerstvý osmdesátník, rodák z valašské Karolinky Ilja Hartinger patří k nejvýznamnějším a nejvýraznějším osobnostem výtvarného umění nejen rodného Valašska, ale také České republiky. Řadí se rovněž k významným krajinářům soudobé Evropy. Čtenářům odpovídal on-line ve čtvrtek 27. srpna od 10 hodin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení