VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

On-line rozhovory

Každý týden máte možnost zpovídat zajímavou osobnost ze Zlínského kraje. Ptejte se

Předseda OMS Vsetín Michal Zubíček odpovídal ON-LINE čtenářům Deníku

Vsetín /ON-LINE/ - Pan Michal Zubíček bude odpovídat na dotazy čtenářů ve čtvrtek 10. prosince od 13.00 hodin v redakci Valašského deníku. Téma ON-LINE rozhovoru je krmení zvěře v zimě a další zajímavosti ze zimního lesa.

Petr Houšť: Posláním charity je poskytovat sociální službu všem potřebným

Uherské Hradiště /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/ - Ptali jste se Petra Houště, ředitele Oblastní charity Uherský Brod na vše, co souvisí s pomoci uprchlíkům. ON-LINE rozhovor se uskutečnil v úterý 1. prosince od 13.00 do 15.00 hodin v redakci Slováckého deníku

ON-LINE rozhovor o životě s transplantovaným srdcem

Region - Jak se žije s transplantovaným srdcem? Jaké přináší omezení v běžném životě? Jak dlouho se čeká na dárce? Nejen na toto jste se ptali jednapadesátiletého Libora Klímy z Holešova, který tento závažný zákrok podstoupil v lednu 2014. Libor Klíma vám odpovídal v pátek 20. listopadu od 14 do 15 hodin.

Ptali jste se Marty Santovjákové Gerlíkové v ON-LINE rozhovoru

Vsetín - Marta Santovjáková Gerlíková je autorkou scénáře filmu Děda. Dnes v redakci Valašského deníku odpovídala na dotazy čtenářů.

Ptali jste se herečky Yvetty Blanarovičové v ON-LINE rozhovoru

Uherské Hradiště - Yvetta Blanarovičová je představitelkou hlavní role muzikálu Pokrevní bratři ve Slováckém divadle.  Y. Blanarovičová odpovídala ve čtvrtek 5. listopadu od 15 do 16 hodin.

Ředitel zlínského divadla Petr Michálek odpovídal ON-LINE

Zlín /ON-LINE ROZHOVOR/ - Petr Michálek vám odpovídal v úterý 27. října od 14 do 15 hodin

Ředitel divadla: Líbilo by se mně mít plné hlediště, bez ohledu na Dress code

Uherské Hradiště /ON-LINE rozhovor byl ukončen/ - Od září nastoupil oficiálně do funkce ředitele Slováckého divadla Michal Zetel a nahradil tak Igora Stránského. V on-line rozhovoru jste se ho ptali na vše, co vás zajímalo vzhledem ke Slováckému divadlu. 

Ústřední školní inspektor Tomáš Zatloukal odpovídal ON-LINE

Region - Na co se zaměří inspektoři v novém školném roce 2015/2016? V čem vám mohou být prospěšní a s čím se na ně můžete obrátit? Jaké pozitiva i negativa vidí inspekce ve stávajícím systému vzdělávání vašich potomků? Na tyto i jiné dotazy odpovídal ústřední školní inspektor v úterý od 13 hodin.

ON-LINE rozhovor s akademickým malířem Iljou Hartingerem

Čerstvý osmdesátník, rodák z valašské Karolinky Ilja Hartinger patří k nejvýznamnějším a nejvýraznějším osobnostem výtvarného umění nejen rodného Valašska, ale také České republiky. Řadí se rovněž k významným krajinářům soudobé Evropy. Čtenářům odpovídal on-line ve čtvrtek 27. srpna od 10 hodin.

Pavel Konečný odpovídal na dotazy o Barum Czech Rally Zlín ON-LINE

Ptali jste na vše, co vás zajímá ohledně blížícího se startu 45. ročníku populární automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín. Pavel Konečný vám odpovídal v pondělí 24. srpna 2015 od 13 do 14 hodin.

Milan Kladníček, ředitel Městské Policie Zlín odpovídal ON-LINE

Může vám dát strážník pokutu za rychlou jízdu? Smí vás zatknout? Jaké se připravuji zákony pro MP? Jak je náročná služba v noci? Jak městské policie spolupracují s Policií České republiky a jak se můžete stát strážníkem právě vy? Co se děje se záznamy z kamerových systémů? Nejen na to jste se ptali Milana Kladníčka, předsedy Kolegia ředitelů Statutárních měst a Hlavního města Prahy, které koordinuje činnosti městských policií v ČR. Odpovídal vám dnes od 13 do 14 hodin. 

Romana Salvetová odpovídala v on-line rozhovoru na téma cestování

Region - Pohodová dovolená je snem asi každého z nás. Výběr destinace, hotelu, služeb, to vše je pro příjemně strávený čas v zahraničí zásadní. O dnešních trendech, o zajímavých zemích, zážitcích i neobjevených destinacích čtenářům v on-line rozhovoru odpovídala Romana Salvetová, jednatelka zlínské cestovní kanceláře Expecta.

ON-LINE se zakladatelem konopné kliniky Dušanem Dvořákem

Region - Konopí a jeho léčivé účinky budou hlavním tématem dalšího on-line rozhovoru Deníku. Na dotazy čtenářů bude ve čtvrtek 30. července odpovídat Dušan Dvořák, jeden z nejvýraznějších českých bojovníků za legalizaci konopné léčby, adiktolog a vedoucí výzkumu Konopí je lék.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení