VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

On-line rozhovory

Každý týden máte možnost zpovídat zajímavou osobnost ze Zlínského kraje. Ptejte se

Pavel Konečný odpovídal na dotazy o Barum Czech Rally Zlín ON-LINE

Ptali jste na vše, co vás zajímá ohledně blížícího se startu 45. ročníku populární automobilové soutěže Barum Czech Rally Zlín. Pavel Konečný vám odpovídal v pondělí 24. srpna 2015 od 13 do 14 hodin.

Milan Kladníček, ředitel Městské Policie Zlín odpovídal ON-LINE

Může vám dát strážník pokutu za rychlou jízdu? Smí vás zatknout? Jaké se připravuji zákony pro MP? Jak je náročná služba v noci? Jak městské policie spolupracují s Policií České republiky a jak se můžete stát strážníkem právě vy? Co se děje se záznamy z kamerových systémů? Nejen na to jste se ptali Milana Kladníčka, předsedy Kolegia ředitelů Statutárních měst a Hlavního města Prahy, které koordinuje činnosti městských policií v ČR. Odpovídal vám dnes od 13 do 14 hodin. 

Romana Salvetová odpovídala v on-line rozhovoru na téma cestování

Region - Pohodová dovolená je snem asi každého z nás. Výběr destinace, hotelu, služeb, to vše je pro příjemně strávený čas v zahraničí zásadní. O dnešních trendech, o zajímavých zemích, zážitcích i neobjevených destinacích čtenářům v on-line rozhovoru odpovídala Romana Salvetová, jednatelka zlínské cestovní kanceláře Expecta.

ON-LINE se zakladatelem konopné kliniky Dušanem Dvořákem

Region - Konopí a jeho léčivé účinky budou hlavním tématem dalšího on-line rozhovoru Deníku. Na dotazy čtenářů bude ve čtvrtek 30. července odpovídat Dušan Dvořák, jeden z nejvýraznějších českých bojovníků za legalizaci konopné léčby, adiktolog a vedoucí výzkumu Konopí je lék.

Ředitelka LFŠ v Uh. Hradišti Radana Korená odpovídala ON-LINE

Uherské Hradiště /FOTO, VIDEO/ - ON-LINE rozhovor se uskutečnil ve středu 22. července od 10-11 hodin v redakci Slováckého deníku. 

ON-LINE s Tomášem Blablou, ředitelem Resortu Valachy Velké Karlovice

Region /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/  - Tomáš Blabla odpovídal ve čtvrtek 9. července od 11 do 12 hodin.

Jiří Daron, ředitel festivalu Masters of Rock ve Vizovicích odpovídal ON-LINE

Zlínský kraj - Příznivci tvrdé muziky jsou v pozoru. Už za pár dní přibližně 25 tisíc z nich zamíří do areálu likérky ve Vizovicích, kde se v termínu 9. až 12. července uskuteční věhlasný festival Masters of Rock 2015.

Filip Momčil, majitel Optiky roku 2015 - NAOME v Uh. Hradišti odpovídal ON-LINE

Uherské Hradiště /ON-LINE ROZHOVOR/ - Filip Momčil je majitelem Optiky roku 2015 - NAOME v Uherském Hradišti. Na vaše otázky odpovídal ve středu 1. července od 11 do 12 hodin. 

Jindřich Ondruš, ředitel Valašského muzea v přírodě odpovídal ON-LINE

Zlínský kraj - Jindřich Ondruš vám odpovídal ve čtvrtek 25. června od 13 do 14 hodin.

Atraktivní web za pár minut? Specialista Milan Šoc radil ON-LINE

Jak si udělat svoji webovou prezentaci jednoduše a zadarmo? A jak ji dostat mezi lidi? Na co si dát pozor, co je důležité a čeho se vyvarovat? 

Michal Žáček odpovídal na téma Holešovská regata

Region - /ON-LINE/ Už v pátek 19. června startuje největší rodinný festival v ČR – Holešovská regata 2015. Jak akce bude vypadat, na co se těšit, co obnášela příprava a jaké jsou plány do budoucna? Nejen na to jste se ptali pořadatele akce – Michala Žáčka z Agentury Velryba Zlín v úterý 9. června od 13 do 14 hodin.

Milada Borovičková, ředitelka festivalu TANECVALMEZ odpovídala ON-LINE

Valašsko /ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN/ - Ptali jste se Milady Borovičkové, ředitelky TANECVALMEZu.

Předseda české Mensy Tomáš Blumenstein ON-LINE

Prostějov /ON-LINE ROZHOVOR/ - Víte, jak se dostat do klubu lidí, kteří mají vyšší IQ než 98 %populace? Nebo znáte odpověď na otázku, jak nejlépe rozvinout vlastní inteligenční kvocient? Pokud ne, máte šanci se to dovědět z první ruky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení