VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Soutěžte se Zlínským deníkem!

Pravidelné soutěže o vstupenky na koncerty, festivaly, sportovní utkání, cédéčka a další ceny

SOUTĚŽ: Vyberte nejlepší snímek v soutěži o stavebnici Merkur

Zlín - Výherce získá stavebnici Merkur v hodnotě 1100 Kč. Druhý v pořadí pak získá poukaz do zábavního zlínského parku Galaxie v hodnotě 159 Kč. Soutěž Zlínský deník pořádá ve spolupráci s výstavou Stavebnice, která se uskuteční od 21. do 23. listopadu ve zlínské Alternativě.

AKTUALIZOVÁNO

SOUTĚŽ - POSLEDNÍ DEN: Vyhrajte stavebnici Merkur v hodnotě 1100 Kč

Zlín - Chcete dárek pro své děti? Pak vyhrajte stavebnici Merkur v hodnotě 1100 Kč. Druhý v pořadí pak získá poukaz do zábavního zlínského parku Galaxie v hodnotě 159 Kč. Soutěž Zlínský deník pořádá ve spolupráci s výstavou Stavebnice, která se uskuteční od 21. do 23. listopadu ve zlínské Alternativě.

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na hokej

Zlín - Zlínský deník pro vás připravil další kolo atraktivní soutěže. Vyhrát můžete lístky na nedělní zápas hokejových Beranů. Pokud nevyhrajete, nezoufejte, zkuste to příště. Těšit se totiž můžete na soutěž před každým domácím utkáním. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte Vstupenky na Dana Bártu & Illustratosphere

Zlín - Zlínský deník má pro vás opět vstupenky. Pokud si chcete poslechnout Dana Bártu zdarma, zapojte se do naší soutěže. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte lístky na hokej

Zlín - Zlínský deník pro vás připravil další atraktivní soutěž. Tentokrát jde o lístky na zápasy hokejových Beranů. Těšit se můžete na soutěže před každým domácím utkáním. 

Získali jste vstupenky na Všechnopartičku Karla Šípa

Zlínský kraj - /SOUTĚŽ UKONČENA/ Zlínský deník pro vás připravil soutěž o 20x1 vstupenku na čtvrteční vystoupení Karla Šípa které se uskuteční 24. října ve Velkém kině ve Zlíně.

Vyhráli jste vstupenky na Monkey Business

Zlín - /SOUTĚŽ UKONČENA/ Zlínský deník pro vás uskutečnil soutěž o 4x2 vstupenky na páteční vystoupení Monkey Business v Golem Music clubu ve Zlíně. 

SOUTĚŽ UKONČENA: Vyhráli jste vstupenky na házenou s Norskem

Zlín - Zlínská hala Euronics bude opět hostit mezinárodní házenou. Národní tým žen sehraje v rámci příprav na prosincové MS v Srbsku dvojutkání s Norskem, přičemž hned to první proběhne ve středu od 17 hodin ve Zlíně.

Vyhráli jste vstupenky na předvánoční křest nové desky Idea v Golemu

Zlín - /SOUTĚŽ UZAVŘENA/ Tentokrát jste mohli vyhrát 4x2 vstupenky Golemu na Idea + hosté. Akce se koná již tuto sobotu 22. 12. 2012.

Vyhráli jste vstupenky na benefiční utkání hokejistů Zlína s Jaroslavlí

Zlín - /SOUTĚŽ UKONČENA/ Vědomostní soutěž věnovaná Karlu Rachůnkovi, která bude od pondělí 29. října probíhala na webových stránkách Zlínského deníku. 

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky do Masters of Rock Café na Rybičky 48

Zlín - /SOUTĚŽ/ Zlínský deník má pro Vás opět expresní soutěž. Tentokrát o 2x2 vstupenky na RYBIČKY 48 do Masters of Rock Café. Koncert se koná již tuto sobotu 27. 10. 2012.

Vyhráli jste lístky za několik tisíc korun

Zlín - /SOUTĚŽ UKONČENA/ Milí čtenáři, měli jste velikou šanci získat lístky na několik hudebních akcí, které pořádají zlínské kluby Masters od Rock Café a Golem. Vyhráli jste tak získat lístky na…

Vyhráli jste vstupenky na Therion do Masters of Rock Café

Zlín -  /SOUTĚŽ UKONČENA/ Zlínský deník pro vás má opět další soutěž o vstupenky. Tentokrát máte možnost vidět Therion živě. Koncert se koná v Masters of Rock Café tuto sobotu

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies