VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Stavby a rekonstrukce na Zlínsku

Stavba Kauflandu již začala, měl by se otevřít do Vánoc

Otrokovice - Kaufland v Otrokovicích. Ten nyní rozděluje obyvatele druhého největšího města Zlínska na dva nesmiřitelné tábory. Byť je jeho výstavba téměř na samém počátku, názory na něj se různí. V blízkosti je totiž podle některých lidí supermarketů už více než dost.

Na čističku si v Březůvkách ještě počkají. Stavba se o rok odkládá

Březůvky – Nová kanalizace a čistička odpadních vod. To jsou dvě velké investice, do kterých se chtějí pustit v Březůvkách. Jak to tak u náročných projektů bývá, vyskytly se komplikace. Realizace náročného projektu se tak rozjede zřejmě až za rok.

Stavba zadního vjezdu do Tomy je blízko. ROP slíbil dotaci

Otrokovice – Dlouho diskutovaný, bezpochyby revoluční a zejména lidmi z ulice Nerudova vytoužený zadní vjezd do průmyslového areálu Toma v Otrokovicích má po včerejšku reálnou šanci na vznik.

Zlínský podchod opraví, obchody ne

Zlín – Po letech příprav se začne opravovat podchod 
z náměstí Práce směrem
 k bývalému továrnímu areálu Svit ve Zlíně. Dělníci obsadí podzemí už příští týden. Pro chodce bude po celou dobu zachován úzký koridor pro průchod.

AKTUALIZOVÁNO

Výstavba kanalizace v Nedašově Lhotě finišuje

Nedašova Lhota - Na tři sta obyvatel Nedašovy Lhoty se již brzy dočká napojení na kanalizační síť. Dělníci loni v srpnu začali se stavbou kanalizace a hotovi by měli být v září tohoto roku.

Stavba Laboratorního centra UTB oficiálně začala

Zlín – Formalita v podobě poklepání základního kamene ve středu 25. dubna 2012 oficiálně odstartovala výstavbu Laboratorního centra Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati (UTB)

Stavba zahájena. Zlínská kultura se dočká příští rok

Zlín – Kompletní rekonstrukce 14. a 15 budovy v bývalém svitovském areálu započala. Jejich přestavba na Krajské kulturní a vzdělávací centrum tak odstartovala další etapu revitalizace jedinečného továrního areálu.

Stavba technoparku na Jižních svazích odstartovala

Zlín /FOTO/ - Zlínská Univerzita Tomáše Bati (UTB) ve čtvrtek 28. dubna oficiálně zahájila výstavbu vědeckotechnického parku na Jižních svazích zaměřeného na informační a komunikační technologie.

Stavba podnikatelského centra v Kloboukách finišuje

Valašské Klobouky – Výstavba podnikatelského inkubátoru v centru Valašských Klobouk pomalu spěje ke svému závěru. Už za několik dní by se měly do objektu, který vzniká za účelem podpory malého a středního podnikání v oblasti jižního Valašska, stěhovat první nájemníci.

Stavba I/49 mění ulice na slepé. Obyvatelé se bouří

Zlín – Hned dvě ulice ve Zlíně­-Malenovicích se brzy promění ve slepé. Stane se tak kvůli nedávnému rozšíření silnice I/49. Řidiči si tak budou muset zvykat. Měli by však mít nově k dispozici na devadesát parkovacích míst.

Kaskáda: stavba je opět odsunuta

Zlín – Termín se znovu posouvá. Obchodně-společenské centrum Kaskáda začne stavět pražská firma ECM ve Zlíně zřejmě až v polovině příštího roku. Aktuálně totiž stále čeká na posouzení stavby na životní prostředí.

Stavba koupaliště pokračuje podle plánu

Zlín - Přesně podle harmonogramu pokračují podle investora práce na stavbě koupaliště na zlínském sídlišti Jižní Svahy. Zatímco v půlce července ještě nebylo na staveništi skoro nic vidět, teď už se staví železobetonová konstrukce a vyzdívky hlavní provozní budovy a konstrukce k bazénům.

Stavba brány do svitovského areálu se pomalu rozbíhá

Zlín – Zatím se o ní víc mluvilo než konalo, teď se situace mění. Po několikaměsíčním tápání se začaly těžké stroje probíjet místy, kudy má v budoucnu vést nová křižovatka na ulici Antonínova.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení