VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Stavby a rekonstrukce na Zlínsku

V Otrokovicích vyroste nové nákupní centrum

Otrokovice - Podzim roku 2013. To je aktuálně předběžný termín, kdy se Otrokovice rozrostou o další nákupní centrum. Vznikne u tamní křižovatky ulic Dr. E. Beneše a třídy Osvobození.

Otrokovice otevřely Turistické informační centrum

Otrokovice - Po dlouhých letech, kdy Otrokovice zvažovaly otevření Turistického informačního centra, je to tady. V přízemí Otrokovické Besedy od už mají obyvatelé i návštěvníci města všechny informace jako na dlani.

Hvozdná pojmenovala ulice. Všichni musejí měnit občanky

Hvozdná - Lidé mířící do Hvozdné ani pošťačky roznášející psaní a důchody už nebudou bloudit. Od Nového roku totiž mají v obci všechny ulice své názvy.

Urychlení průjezdu se již projevilo i v nových jízdních řádech

Zlínsko – Křižovatky na dálkové ovládání. Tak by se dal s nadsázkou nazvat výsledek společného projektu Zlína, Otrokovic a dopravní společnosti, jehož cílem bylo zrychlení MHD. Řidiči veřejné dopravy mají možnost ovlivnit to, jakou barvu na semaforech uvidí.

Centrum Zlína pokryje betonový koberec

Zlín - V centru Zlína se předláždí chodník. „Rekonstrukce chodníku bude hrazena ze zbývajících finančních prostředků, které se nám podařilo ušetřit na opravě podchodu," informoval mluvčí zlínského magistrátu Zdeněk Dvořák.

Na Baťově staví u koupaliště lanové centrum se zázemím

Otrokovice - Nové lanové centrum poslouží už ve druhé polovině příštího roku dětem v Otrokovicích. Na jeho stavbě vedle koupaliště v tamní části Baťov už pár měsíců pracují dělníci. Vyjde na necelé tři miliony korun. Nejedná se ale o investiční akci města, realizuje ji na své náklady otrokovická firma Ekoregional.

Sklípek v krytu? Ano i ne. Osobnosti hodnotí projekt relaxačního centra

Zlín - Měl sloužit jako poslední útočiště v případě jaderné války. Možná však najde mnohem příjemnější využití. Kryt civilní obrany v Hradské ulici plánuje jeho majitel David Skaunic přebudovat na zábavně relaxační centrum. V útrobách krytu má vzniknout také několik vinných sklípků. Ty budou k dispozici členům klubu.

Z protiatomového krytu vznikne společenské centrum. Podívejte se

Zlín - Zlín N12. Tak se jmenuje protijaderný kryt ve Zlíně na Kudlově, jenž má posloužit jako základna projektu zábavního centra. To má vyrůst do roku 2016.

Baťova nemocnice chystá obří projekt. Postaví centrální objekt s heliportem

Zlín - Obrovskou investici plánuje krajská Baťova nemocnice. Chystá se postavit centrální objekt, a to na místě stávající prádelny. Do jednoho místa chce soustředit internu, neurologii a urgentní příjem: ambulanci, diagnostiku, specializovaná pracoviště i akutní lůžka včetně jednotek intenzivní péče.

Stavba Kaskády ve Zlíně se znovu odsouvá

Zlín – Získat kladný posudek stavby z hlediska jejího vlivu na životní prostředí není leckdy jednoduché. Vyprávět by o tom mohla developerská firma ECM, která chce ve Zlíně vybudovat obchodně-společenské centrum Kaskáda.

Centrum Zlína je rozkopané, chodci musí obcházet

Zlín – Mezi ploty. To není jen název známého festivalu 
v areálu bohnické psychiatrické léčebny. Je to také stručný popis toho, jak se nyní mohou obyvatelé Zlína a jeho návštěvníci v centru města pohybovat. Kvůli několika investičním akcím, které se dělají zároveň, připomíná část centra staveniště.

Bagry v akci v centru Zlína

Zlín - Prostor před Kulturním a Univerzitním centrem (KUC) ve Zlíně už obsadili dělníci ze stavební firmy. Čtyři měsíce tam budou pracovat na nejviditelnější úpravě takzvaného Gahurova prospektu. Travnatou plochu, která odděluje obchodní dům Prior a KUC, protne systém moderních chodníků.

Malenovické obchodní centrum Centro se již za měsíc rozšíří

Zlín-Malenovice - /ANKETA/ Čtrnáct nových obchodů, další restaurace a centrální vstup. To je výsledek přístavby k hlavní budově obchodního centra Centro Zlín. Rozšíření prostorů se dočká i řada stávajících obchodů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení