Ilustrační fotoFoto: Městská policie Uh. Hradiště

„Auto bylo odemčené a mělo dokonce klíčky v zapalování,“ přiblížil zástupce ředitele městské policie Pavel Janík.

Majitele vozidla hlídka v blízkosti nenašla, ale podle značky zjistila, že auto patří firmě z Ostravy. „Telefonicky se jednatele společnosti nepodařilo kontaktovat. Strážníci proto rádio vypnuli, vozidlo uzamkli a klíče uložili na služebně,“ uvedl Janík.

Tam se o ně ráno přihlásil třicetiletý muž z okresu Olomouc. „Tvrdil, že zřejmě z roztržitosti svůj vůz nezajistil a hudbu pustili asi nějací kolemjdoucí vtipálci,“ dokončil Janík.

Nános větví ohrožoval průtok vody v Napajedlích.

V Janíkově stodole v rožnovském Dřevěném městečku se v sobotu 29. dubna 2017 konala regionální přehlídka dětských valašských souborů.
24

FOTO, VIDEO: V Rožnově se předvedlo třináct dětských valašských souborů

Fotbalistům Zlína se vzdálila čtvrtá příčka. Neudrželi vedení s Mladou Boleslaví

V posledních patnácti minutách ztratili fotbalisté Zlína všechny body s Mladou Boleslaví. Po hodině hry vedli po krásné brance Hnaníčka z voleje, avšak v 76. minutě nedal Magera šanci Švengerovi hlavou a o šest minut později dokonal obrat Da Silva.

V Brumově-Bylnici bude další místo sportovního vyžití, snad už v létě

Nudit se v Brumově-Bylnici nikdo nemusí. Zejména ne sportovci. „V Brumově už lidé využívají víceúčelové hřiště a nyní chceme podobné vybudovat v areálu současného zastaralého sportoviště v Bylnici," vysvětlilo vedení města.

Zlín se neozval, teď si chci zkusit bundesligu, přeje si Jakub Svoboda

ROZHOVOR / Tmavé plexisklo přes oči, rychlost a číslo 61. Takhle si fanoušci hokejového Zlína pamatují hokejového útočníka Jakuba Svobodu, který pomáhal žlutomodrým ve druhé polovině sezony 2014/2015 po příchodu z Brna.

Bylo to takové o ničem, remízový duel, řekl zlínský záložník Štípek

Záložník David Štípek je stále gólem podepsaný pod posledním vítězstvím zlínských fotbalistů v lize na domácím hřišti. Bylo to 5. listopadu proti Brnu. Po prohraném zápase 1:2 s Mladou Boleslaví byl hodně zklamaný.