VYBRAT REGION
Zavřít mapu

11 zastávek prezidenta Miloše Zemana ve Zlínském kraji

Zlínský kraj /PROGRAM TŘÍDENNÍ NÁVŠTĚVY/ – Napříč Zlínským krajem s řadou zastavení povede ode dneška až do středy cesta hlavy státu, prezidenta Miloše Zemana. Na plánovanou návštěvu našeho regionu přijíždí rok poté, kdy jej Zlínský kraj hostil poprvé. Letos si prezident připravil zastavení ve firmách a místech, kde vloni nebyl.

22.9.2014
SDÍLEJ:

Návštěva prezidenta Miloše Zemana. Setkání s občany v kulturním domě v Osvětimanech.Foto: DENÍK/Jan Karásek

Deník pro vás zaznamenal jedenáct nejdůležitějších míst, na nichž se prezident objeví.

Pondělí 22. září

10.00 - KRAJSKÝ ÚŘAD – Stejně jako před rokem zahájí prezident Miloš Zeman svou návštěvu Zlínského kraje v budově číslo 21, tedy v sídle hejtmanství. Po setkání s hejtmanem následuje přesun na Univerzitu Tomáše Bati.

10.35 - KNTB – Interní oddělení a také invazivní kardiologii. Tyto dvě oddělení by si měl Miloš Zeman prohlédnout ve zlínské nemocnici.

„Půjdeme se také podívat na stav centrální budovy, aby pan prezident viděl, že plánované investice jsou třeba," zmínil se Lubomír Nečas, krajský radní pro zdravotnictví.

13.35 - SAMOHÝL AUTO – Hlava státu navštíví společnost Samohýl auto. V plánu má také setkání se zaměstnanci.

14.25 - VITAR – Prezident Miloš Zeman si prohlédne také společnost, kde se vyrábí doplňky pro stravy.

„Prezident se setká s vedením i zaměstanci firmy a jeho návštěva bude trvat asi 30 minut," prozradila Hana Matulová, mediální zástupce společnosti.

15.10 - UTB – Globalizace versus regionalizace: ekonomické, sociální a politické důsledky." Tak na toto téma bude prezident Miloš Zeman diskutovat se studenty a zaměstnanci univerzity.

„Setkání proběhne v aule na Mostní ulici od 14:50 hodin. Pan prezident se také krátce setká s vedením univerzity," uvedla Jana Brázdilová z PR oddělení UTB.

17.10 - ZLÍN – Program prvního dne zakončí prezident setkáním s představiteli města a občany Zlína.

„Primátor panu prezidentovi předá dar za město a vyzve jej k podpisu do pamětní knihy města," nastínil Zdeněk Dvořák, mluvčí zlínského magistrátu. Poté se prezident přesune na náměstí, kde bude připravena diskuze s občany

Úterý 23. září

10.00 - ARCHEOSKANZEN MODRÁ – Na návštěvu do Modré přijede v úterý 23. září v 10 hodin prezident České republiky Miloš Zeman se svou manželkou Ivanou.

„Pan prezident navštíví se svojí chotí archeoskanzen, jeho manželka v 10.30 hodin biocentrum Živá voda," upřesnil plány starosta Modré Miroslav Kovářík.

14.05 - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Prezident Miloš Zeman se v úterý od 14 hodin sejde s obyvateli Valašského Meziříčí na náměstí.

„Setkání potrvá přibližně třicet minut. Očekáváme, že hlava státu tady pronese projev a s obyvateli města se pozdraví," informovala mluvčí krajského úřadu Gabriela Sýkorová Dvorníková. Poté hlava státu zamíří do Bystřice pod Hostýnem.

15.15 - BYSTŘICE POD HOSTÝNEM – Hlava státu má v úterním programu také zastávku ve společnosti TON v Bystřici pod Hostýnem.

„Uvítá ho generální ředitel společnosti Milan Dostalík, který mu představí starostu města a poté je čeká krátké posezení ve Vile Thonet," upřesnila mluvčí společnosti TON Anna Handlová.

Prezident se poté setká také s tamními obyvateli v parku u vily, podepíše kroniku města a společnosti, a udělí stuhu městu Bystřice.

16.35 - CHROPYNĚ – Po plánovaném programu vyrazí Miloš Zeman na návštěvu do Chropyně.

„Pan prezident u nás bude mít asi půlhodinové setkání s občany někdy mezi půl čtvrtou a půl šestou. Uskuteční se na prostranství před zámkem a městským úřadem," informovala starostka Chropyně Věra Sigmundová.

Středa 24. září

14.05 - OTROKOVICE – Ve středu navštíví prezident ČR Miloš Zeman Otrokovice.

„Na 14.05 hod. je plánováno setkání s občany, které proběhne na náměstí 3. května. V rámci setkání se lidé budou moci prezidenta zeptat na to, co je zajímá. Na setkání s občany je v programu vyčleněno 25 minut," uvedla mluvčí otrokovické radnice Lenka Vaculová.

Poté bude prezident pokračovat ve svém programu návštěvou dalších míst. Před samotným příjezdem prezidenta proběhne krátký hudební program.

11 zastávek prezidenta Miloše Zemana ve Zlínském kraji

Návštěvu prezidenta ve Zlínském kraji budeme sledovat a aktuální informace se dozvíte z našeho webu průběžně.

Autor: Redakce

22.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Filip Chytil se stal členem organizace New York Rangers

Když Chytil inspiruje. Dluhoš se Sedlákem skončili pod vrcholem

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Tlak musí vytvářet trenéři a okolí, říká zlínský Jelínek

O úvodní dojmy z kritizované Juniorské ligy se mohou podělit zástupci fotbalového Zlína a Slovácka. Soutěž, do které se v létě podle nařízení Ligové asociace musely oba kluby začlenit, má za sebou tři kola.

Dětství našich babiček připomíná muzeum hraček

FOTOGALERIE / Vyhozený kočárek na dvoře jedné kamarádky určený do sběru. Ten vzbudil před časem lítost u Andrey Miklasové z Hulína, slovo dalo slovo a kočárek záhy změnil majitelku. Nyní sympatickou maminku ročního chlapečka vyhledávají lidé z různých koutů naší země.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Dům U Slunce má na nádvoří novou fasádu

Historická budova domu U Slunce ve Valašských Kloboukách, v níž sídlí sociální odbor valašskoklobouckého městského úřadu a také úřad práce, absolvovala druhou část obnovy fasády.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení