Děti se staly součástí policejních hlídek

Otrokovice /FOTOGALERIE/ – Tradiční akce města Otrokovice s názvem Dětská policie se zúčastnili žáci čtvrtých a pátých ročníků otrokovických základních škol ve středu 8. září dopoledne.


11×foto Diskutovat (0) 9.9.2010 16:47

Řidiče v Otrokovicích ve středu 8. září zastavovaly netradiční hlídky. Kromě policistů totiž běžnou kontrolu prováděla také dětská policie.

Děti společně s policisty měřily hmotnost vozidel, rychlost a prováděly dechové zkoušky. „Hlavním cílem této akce je výchovné působení nejen na děti, které se tak mohou seznámit s prací městských strážníků i příslušníků Policie ČR a Celní správy, ale především na řidiče, kteří jsou povinni dodržovat zákon,“ uvedla vedoucí Odboru silničního hospodářství Městského úřadu Otrokovice Renáta Krystyníková.

Během dopoledne bylo zkontrolováno přes osmdesát vozidel.

Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Zde vás budeme v průběhu dne informovat o nejdůležitějších a nejzajímavějších událostech z regionu a hlavně vám nabídneme různé soutěže.

Flashový přehrávač se spouští.

Pokud se vám nespustil, aktualizujte si ho zde.



Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

E-paper - elektronická podoba tištěné verze

Náhled deníku Elektronické
vydání novin

73 deníků: najděte si svůj

Vybrat deník podle lokality