VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výherce soutěže Svezte se kamionem ve spanilé jízdě

Zlín /SOUTĚŽ UKONČENA/ - Zlínský deník uskutečnil atraktivní soutěž.

5.8.2011 3
SDÍLEJ:

Truck Show ZlínFoto: Archív Radka Topiče

Výhercem voucheru na dvě místa v trucku, který se 20. srpna od 12 hodin zúčastní spanilé jízdy v rámci Truck srazu Zlín 2011 se stala Kamila Dolanská. Gratulujeme k výhře. Voucher si vyzvedněte v naší redakci (Zarámí 4422, Zlín) po předchozí domluvě s asistentkou Hanou Konečnou (telefon: 577 019 932, e-mail: hana.konecna@denik.cz). Následně se spojte s organizátorem Truck srazu Zlín Radkem Topičem, který vám sdělí další podrobnosti o účasti v jízdě. Kontaktní údaje jsou uvedeny na voucheru.
Pátek 19.8.2011

19:30 Vystavení vybraných trucků v centru Zlína
20:30 Večerní spanilá jízda osvětlených trucků Zlínem

Sobota 20.8.2011

10:00 Otevření v Březůvkách pro veřejnost
11:40 Odjezd na spanilou jízdu trucků z Březůvek
12:00 Průjezd kolony trucků centrem Zlína
od 13:00 Březůvky
- Country kapela Pěšáci
- Rádiem řízené modely trucků a ostatní techniky
- Ukázka vyprošťování havarovaného kamionu
- Ukázka práce lesovozů, práce s hydraulickou rukou, aneb Lesáci blbnou…
- Sotěže v tahání vyprošťovací Tatry, koulení pneumatik a další
- Ukázka historických vozidel
- Soutěž o nejhezčí trucky v několika kategoriích.
- Kapela Rocksoar
- Soutěž o nejosvětlenější truck
- Večerní táborák

V sobotu od 10 hod. bude do Březůvek na areál Kapřín zajištěna kyvadlová doprava z konečné linky č.32 Kudlov točna

Pravidla soutěže

Podmínkou účasti v soutěži je odpověď na soutěžní otázku na Facebooku. Cenu získá ten, kdo nejrychleji správně odpoví. Nutností je být fanouškem Zlínského deníku.

Soutěž s názvem Svezte se kamionem ve spanilé jízdě se koná v termínu 10. srpna 2011 od 20 hodin.

1. Jméno výherce bude zveřejněno na stránkách www.zlinskydenik.cz v nejbližším možném termínu po ukončení soutěže. Výherce uvedený na stránkách www.zlinskydenik.cz se musí do přihlásit v redakci, kde si dohodne termín a způsob předání ceny.

2. Osobní údaje poskytnuté soutěžícími budou použity jen v souvislosti s konáním této soutěže.

3. Účastí v soutěži soutěžící souhlasí s tím, že pokud vyhraje některou z cen, může být na stránkách www.zlinskydenik.cz i v tištěném periodiku Zlínský deník zveřejněna jeho fotografie s uvedením jména, příjmení a města, odkud pochází.

4. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele soutěže.

5. Hry se mohou účastnit osoby starší 18 let.

6. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo pravidla soutěže kdykoli změnit, soutěž zkrátit, prodloužit či bez náhrady ukončit.

7. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.

8. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli soutěže.

9. Vymáhání účasti v soutěži či výher právní cestou je vyloučeno. Účastník není oprávněn místo výher požadovat finanční plnění.

10. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrami v soutěži.

ROZHOVOR s pořadatelem akce Radkem Topičem

Blíží se 6. ročník atraktivní regionální akce.

Více než sto nablýskaných nákladních vozů nejrůznějších značek, žádanou spanilou jízdu i bohatý doprovodný program pro širokou veřejnost. To vše nabídne již šestý ročník zlínského Truck srazu, který se v krajském městě i Březůvkách uskuteční 19. a 20. srpna. Mediálním partnerem akce je Zlínský deník, který položil několik otázek hlavnímu organizátorovi Radku Topičovi.

Jak vlastně nápad pořádat truck sraz vznikl?

V minulosti jsme na podobné akce jezdívali na Slovensko i v ČR, a protože na Moravě nikdo podobnou akci nedělal, pustili jsme se do toho. A samozřejmě bez velké lásky k velkým autům by to nešlo.

S kolika trucky letos počítáte?

Letos očekáváme rekordní účast. Truckeři se hlásí přes naše webové stránky, v tuto chvíli už je jich hodně přes sto.

Které považujete za nejzajímavější?

Mezi nejzajímavější vozidla, hlavně pro diváky, patří rozhodně takzvané airbruschové trucky, lidově řečeno ty „pomalované“. Takových čekáme hned několik jak z České republiky tak ze Slovenska. Dále se nám přihlásilo několik U. S. trucků klasických korábů amerických silnic. Av neposlední řadě očekáváme také odtahové speciály, na které je asi nejzajímavější pohled při večerní spanilé jízdě městem.

Jaký je o akci obecně zájem mezi truckery?

Zájem o akci mají truckeři velký. Například když jsme v květnu spustili registraci trucků na páteční večerní spanilou jízdu, tedy třicet vozidel, tak za tři dny bylo vyprodáno. Taky pozorujeme, že na zlínský sraz se hlásí opravdu hezká a upravená vozidla z celé republiky. Velký zájem je v tomto roce ale i ze Slovenska a máme přihlášeno i pár aut z Polska a Maďarska.

Jaký je pocit se spanilé jízdy zúčastnit?

Pro mě jako pořadatele je to především velký pocit zodpovědnosti. Aby vše klaplo tak, jak má. Loni jsme při sobotní spanilé jízdě sjížděli přes Kudlov do Zlína a od Policie ČR přišla zpráva, že na trase spanilé jízdy je dopravní nehoda, silnice neprůjezdná. Přes 100 kamionů stálo a my nevěděli, za jak dlouho se rozjedeme. No, nebylo to vůbec příjemné. Ale samozřejmě pozitivní pocity převládají. Když sleduji ty davy mávajících lidí a za sebou vidím kolonu naleštěných rozsvícených trucků, tak to určitě stojí za to. Je to neopakovatelný zážitek.

S jakým ohlasem veřejnosti jste se během předchozích ročníků setkali?

Ohlas na akci z řad veřejnosti je obrovský. Tak obklopené ulice diváky při spanilých jízdách nemají nikde jinde v republice. I sami účastníci akce si každý rok „spanilky“ chválí a moc se na tento skvělý zážitek těší. Za to patří Zlíňákům určitě velký dík!

Bude možné kamiony jako už tradičně vidět zaparkované i v centru Zlína?

Ano, kamiony budou vystaveny v pátek 19. srpna na parkovišti na Gahurově ulici pod bývalým Riem. Vdobě od 19.30 do 20.30 hodin tam bude 30 vozů, které odtud potom vyjedou na večerní spanilou jízdu Zlínem.

Co považujete za nejzajímavější součásti doprovodného programu?

Zajímavostí bude hned několik. Určitě by si návštěvníci srazu neměli nechat ujít v sobotním programu v areálu v Březůvkách ukázku asistenční služby, která přímo před diváky vyprostí převrácený nákladní automobil, také ukázka práce lesovozů bude pro diváky velkou show. No a pak taky již tradiční tahání vyprošťovací Tatry na laně partou truckerů je vždy obrovskou zábavou.

Do jakých soutěží se budou moci návštěvníci zapojit a co mohou vyhrát?

Návštěvníci se mohou přihlásit do všech soutěží, které pořádáme. Například do soutěže v koulení pneumatiky, tahání Tatry na laně. Ceny do soutěží věnují jako každý rok partneři akce. Soutěžící mohou vyhrát třeba autokosmetiku, autodoplňky, trička, kšiltovky a podobně.

Jakého byste se rád dočkal hodnocení po skončení akce?

Byl bych moc rád, kdyby nad naší akcí zůstalo pozlátko dobře organizované akce, na které jsou k vidění hezká auta – to z řad truckerů. Z řad široké veřejnosti – aby tuto akci vnímala a hodnotila pozitivně alespoň tak, jak tomu bylo doposud. Nedávno jsem měl schůzku na benzínové pumpě se dvěma kamarády kamioňáky ze Slovenska. Při loučení jsme si postavili dva kamiony a doprovodné vozidlo srazu vedle sebe a dělali společné foto. Během té doby se kolem nás zastavovali lidé, ptali se, kdy bude další sraz, fotili si nás a říkali, že už se moc těší. Tak to je vždycky moc fajn a největší odměna.

Bude i Truck sraz roku 2012?

Na tuto otázku se těžko odpovídá. Ale pokud bude zájem z řad partnerů akce, truckerů a veřejnosti, tak se do „šťastné sedmičky“ určitě rádi vrhneme.

5.8.2011 VSTUP DO DISKUSE 3
SDÍLEJ:
Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.

Na Barum Rally dorazilo 135 posádek, 16 se omluvilo

Ilustrační foto

Trať městské erzety Barumky si lidé mohou v pátek večer projet na kole

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

První se opět prezentovali Turci. Itinerář zatím převzalo 132 pilotů

Stejně jako loni i v úterý se jako první v sekretariátě Barum Czech Rally Zlín prezentovala organizátorům 47. ročníku turecká posádka Murat Bostanci – Onur Vatansever.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení