A můžete si dovolenou užít se vším, co máte rádi. Úžasný wellness, skvělé jídlo, turistika po zdejších kopcích, cyklistika různých obtížností, prostě pestrý program na každý den. Oblíbený resort Valachy vám ve svých hotelech nabídne vše, abyste si odpočinuli a načerpali nové síly do dalších dnů.

Pro rodiny s dětmi

Wellness hotel Horal s termálními bazény je ideální pro rodiny s dětmi. Velkým lákadlem je zdejší nádherná terasa s výhledem do údolí a velké dětské hřiště. Když zaprší, můžete zajít na bowling, nebo strávit v bazénu a wellness klidně celý den. Každý den ráno pořádají pro děti speciální saunový rituál. Jako bonus k pobytu dostanete masáž, zábavný program golf pro každého a celodenní vstupenku do dětského parku v nedalekém horském středisku Bílá.

Romantika pro náročné

Ve Spa hotelu Lanterna najdou návštěvníci oázu klidu a zážitkové gastronomie, kterou si mohou vychutnat na nové terase nebo v nových pokojích s vanou v zimní zahradě. Pro náročné gurmány je v hotelu zážitková restaurace Vyhlídka, nabízející špičková degustační menu s víny.

Největším bonusem pobytů je každodenní volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitkem a saunovým světem s nabídkou exotických masáží a saunových rituálů, takže máte o zábavu postaráno za každého počasí. V létě se navíc můžete těšit i na ranní jógu a aquafitness, vycházky nordic walking s průvodcem, hudební večery nebo dětské animace.

V Resortu mají i půjčovnu elektrokol, golfové hřiště se zábavnou výukou i pro děti a začátečníky, tenisový kurt a bowling, pořádají kurzy pečení frgálů, víkendy s grilováním, můžete si objednat piknikový koš, lekci in-line bruslení i tenisu nebo vyrazit na naučné stezky pro děti i okružní trasy pro sportovce a milovníky kratších výletů. Na túru vám zdarma půjčí nordic walking hole.

Prostře nudit se zde rozhodně nebudete. A když vám po celém dnu vyhládne, není nic lepšího než si pochutnat na moderní krajové kuchyni, ve které nechybí tradiční valašské speciality v čele s polévkou kyselicí a valašskými frgály.

Naše tipy:

Červenec - pobyty věnované osobnímu rozvoji se špičkovými kouči. V létě se do Velkých Karlovic chystá kouč manažerů a sportovců Marian Jelínek (9. – 12.7.), nebo Ironman Petr Vabroušek, s nímž proniknete do tajů triatlonu (27. – 30. 7.).

6. srpna tradiční Karlovská pout s bohatým občerstvením a širokou nabídkou jarmarečného zboží

17. - 23. srpna se koná Týden kultury na Valašsku, plný divadla a hudby.