Vánoční koncert pěveckého sboru Dvořák ve Zlíně 
KDY: 28. prosince 2019 od 16 hodin 
KDE: kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně
ZA KOLIK: vstupné 150 Kč 

Smíšený pěvecký sbor Dvořák Zlín srdečně zve na Vánoční koncert v kostele sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. 

Skladby:

  • Felix Mendelssohn Bartholdy - Žalm 42
  • Jakub Jan Ryba - Česká mše vánoční

Účinkují:

  • Denisa Míčová - soprán
  • Kateřina Oškerová - alt
  • Pavel Valenta - tenor
  • Martin Šujan - bas
  • spojené smíšené sbory Dvořák Zlín a SONET Vsetín
  • Symfonický orchestr Collegium Musicum
  • Dirigent: Josef Surovík

Vstupenky budou v prodeji na místě před koncertem.

close Kostel sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně. info Zdroj: Deník/repro zoom_in

Vánoční koncert ve Štípě
KDY: 29. prosince od 16 hodin 
KDE: Poutní kostel Narození Panny Marie ve Štípě
ZA KOLIK: vstupné 100 Kč 

Římskokatolická farnost Štípa Vás srdečně zve na vánoční koncert „V Betlémě se svítí". V pořadu vystoupí cimbálová muzika Bukovinka z Bystřice pod Hostýnem, která si k účinkování přizvala Dětský valašský soubor Malá Rusava, Dívčí pěvecký sbor Jaderničky a zpěváky z Valašského souboru písní a tanců Rusava. Během koncertu zazní koledy a vánoční písně, které k Valašsku neodmyslitelně patří. Vypravují o narození Božího syna, ale také o dávném způsobu života v našem kraji. Vždyť právě pastýřům anděl oznámil radostnou novinu… Prodej vstupenek bude na místě. 

close Pozvánka. info Zdroj: Deník/repro zoom_in

Pat a Mat: Kutilské trampoty 
KDY: 29. prosince od 14.30 hodin 
KDE: Kino Napajedla 
ZA KOLIK: vstupné 110 Kč 

A je to opět tady! Pat a Mat přicházejí ve zcela nových Kutilských trampotách! Série příběhů, která vyvolá úsměv na tvářích dětí i dospělých. Jakou lest vymyslí na zloděje, který jim krade jablka ze stromu? Mýt auto hadicí? To není nic pro Pata a Mata! Raději si postaví automyčku. Pro prázdný žaludek jsou palačinky velká dobrota, ale to otáčení na pánvi? To je pro kutily zbytečná námaha a zároveň ta správná výzva. Stejně jako výroba domácího moštu a křupavého popcornu. A co teprve, když si z dronů vyrobí nový létající stroj. A nebyli by to staří známí „ajeťáci", kdyby si nechtěli zvelebit domov. Pár nových poliček nebo přestavba kuchyně jsou věci, do kterých se rádi pustí s vervou a chutí. Pro naše dva kutily není žádná komplikace překážkou a žádná výzva dostatečně velká. Pat a Mat přinášejí další sérii nápadů, katastrof a originálních řešení. Doma to raději nezkoušejte! 

Animovaný / Rodinný. Režie: Marek Beneš. Scénář: Štěpán Gajdoš. Kamera: Jan Chvojka. Hudba: Zdeněk Zdeněk. Přístupné bez omezení. 

close Pat a Mat: Kutilské trampoty. info Zdroj: Deník/repro zoom_in

BOEING BOEING aneb Tři letušky v Paříži - silvestrovské divadlo v Otrokovicích 
KDY: 29. prosince od 19 hodin 
KDE: Otrokovická Beseda 
ZA KOLIK: vstupné podle místa 420, 390, 360 Kč

Francouzská situační komedie, kde lásky přilétají a odlétají… Alexander je úspěšný pařížský architekt, kterému monogamie nic neříká. Svůj milostný život koordinuje s letovým řádem, který se zdá býti dokonalý. Vše se ale změní příchodem kamaráda ze školy – i perfektní navigační systém začíná mít trhliny. Kolotoč bláznivých situací se právě roztáčí… Hrají: Miroslav Šimůnek, Vojta Efler, Hana Gregorová, Barbora Mottlová, Irena Máchová, Eva Dohnalová. Režie: Hana Gregorová. 

close BOEING - BOEING aneb Tři letušky v Paříži. info Zdroj: Deník/repro zoom_in