Novoroční koncert ZUŠ Zlín - Jižní Svahy
KDY: 11. ledna od 17 hodin 
KDE: kostel Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích ve Zlíně
ZA KOLIK: vstupné zdarma 

Alžbětinská serenáda, Tichá noc, lidové písničky, … Nadané děti z Jižních Svahů svým zpěvem i instrumentální hudbou opět potěší posluchače. A jako každoročně pomohou, tentokrát charitativní sbírkou pro Zdravotního klauna. Zážitek to bude dojemný, duchovní a optimistický! Programem provede Martin Pášma.

Novoroční koncert.Zdroj: Deník/repro

Novoroční taneční odpoledne z cyklu “Naše muzika”
KDY: 12. ledna od 14 do 18 hodin 
KDE: Otrokovická Beseda 
ZA KOLIK: vstupné 130 Kč 

Přijďte si užít taneční odpoledne s Vlčnovjankou. Slováckou krojovanou kapelu založil v roce 1977 Antonín Koníček z Vlčnova. V jejím čele stál až do roku 1989, kdy jej vystřídal Pavel Nevařil, trombonista Filharmonie Bohuslava Martinů. Repertoár kapely tvoří skladby známých autorů tohoto žánru, Vlčnovjanka ale nabízí svým posluchačům také skladby moderních aranží, kdy kapelník častěji prosazuje hudbu filmovou či muzikálovou, se sólovými projevy zpěváků i hudebníků. Kapela se tak řadí mezi přední dechové orchestry 21. století. Vlčnovjanka je častým hostem rozhlasových a televizních pořadů a za více než 40 let své existence odehrála tisíce vystoupení. Své umění předvedla také v Rakousku, Německu, Francii, Belgii, Holandsku, Polsku a na Slovensku.

Vlčnovjanka.Zdroj: Deník/repro

„Běh tříkrálový" v Otrokovicích 
KDY: 11. ledna od 10 do 12 hodin 
KDE: v areálu Kynologického klubu (na psíčkárně) v Otrokovicích 
ZA KOLIK: startovné pro dospělé je 100 korun, děti poběží zdarma

Po vánočních svátcích se uskuteční běžecký trailový závod. Závod „Běh tříkrálový“ motivuje sportovce i nesportovce, aby po Vánocích vyběhali nežádoucí kalorie. Už čtvrtým rokem pořádá tento závod sportovní spolek KESBUK. Akce je určená pro děti i dospělé. „Poběží se dva okruhy na vzdálenosti pět a deset kilometrů. Trasa vede po lesních cestách a pěšinách v lese za Moravou v oblasti Tresný mezi městem Otrokovice a obcí Žlutava,“ upřesnila Hana Večerková, členka pořádajícího spolku KESBUK.

Pozvánka.Zdroj: Deník/repro

20. DIS ples Staříčkův prvorepublikový ve Fryštáku 
KDY: 11. ledna od 19.30 hodin 
KDE: areál Domu Ignáce Stuchlého ve Fryštáku
ZA KOLIK: vstupné 100 Kč 

Dům Ignáce Stuchlého ve Fryšták zve na 20. DIS ples Staříčkův prvorepublikový. K tanci a poslechu hraje skupina B.I.T. Občerstvení zajištěno. 

Pozvánka.Zdroj: Deník/repro

30. Skautský ples v Brumově-Bylnici 
KDY: 11. ledna od 20 hodin 
KDE: v kulturním domě v Brumově-Bylnici
ZA KOLIK: vstupné 150 Kč 

Tradiční ples skautů v kulturním domě v Brumově-Bylnici. K tanci a poslechu hraje skupina Eremy. Připravena je bohatá tombola. Těšit se můžete na kafebar, minisladký bar a koktejl bar. 

Skautský ples.Zdroj: Deník/repro