Teraristický výměnný den a výstava v Otrokovicích 
KDY: v sobotu 11. července od 9 do 13 hodin 
KDE: Otrokovická Beseda 
ZA KOLIK: vstupné 40 Kč, děti do 6 let zdarma

Na programu je: výstava a prodej bezobratlých živých i preparovaných živočichů (pavouci, štíři, brouci, motýli, strašilky), obojživelníků (mloci, žáby), plazů (hadi, želvy, ještěři), rybiček, drobných savců, rostlin, krmení pro terarijní zvířata, chovatelských potřeb, odborné literatury a řada dalšího. Občerstvení je zajištěno. 

Hobby burza v Otrokovicích 
KDY: v neděli 12. července od 8 do 13 hodin 
KDE: Otrokovická Beseda 
ZA KOLIK: vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma

Přijďte si užít setkání sběratelů všech oborů. Nebudou chybět mince, papírová platidla, pohlednice, poštovní známky, starožitnosti, hračky, minerály, odznaky, zápalkové etikety, fotografie, LP desky, pivní tácky, kuriozity a mnoho dalšího. Abecedně shrnuto – na své si přijdou milovníci aforismů i žvýkačkových obalů. Občerstvení je zajištěno. 

Hobby burza.Zdroj: Deník/repro

Turnaj fotbalových amatérů - SUD CUP 2020
KDY: v sobotu 11. července od 9 hodin 
KDE: hřiště TJ Halenkovice 
ZA KOLIK: startovné 150 Kč/osoba 

Užijte si turnaj fotbalových amatérů v Halenkovicích. Hraje se na zmenšeném hřišti v počtu 5 + brankář (neomezené střídání). Členkami týmů mohou být také fotbalistky. Věk hráčů je od osmnácti let, aktivní fotbalisté od 35 let. I nezařazení zájemci se mohou dostavit, tito hráči doplní méně početná mužstva nebo na místě sestaví samostatný tým. Startovné je 150 Kč/osoba, v ceně je zahrnuto občerstvení (nápoje a uzenina). 

Zlínské filmové léto: Užijte si film Příliš osobní známost 
KDY: v sobotu 11. července od 21.30 hodin 
KDE: park Komenského ve Zlíně 
ZA KOLIK: vstupné zdarma 

Promítat se bude film PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST (ČR/SR, 2020). Občerstvení zajištěno. Pro vaše pohodlí s sebou vezměte deky. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Zlínské filmové léto.Zdroj: Deník/repro

A o čem film je? Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama. Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj… I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky. Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek.

Klobucký hospodářský trh
KDY: v pátek 10. července od 8 do 15 hodin 
KDE: tržnice před Starou radnicí ve Valašských Kloboukách 
ZA KOLIK: vstupné zdarma 

Tentokrát vás na trhu čeká letní nabídka. Nakoupit si můžete čerstvou zeleninu, sazenice, brynzu, domácí pečivo, vajíčka, džemy a vína, ořechy, povidla, med, koření, ruční výrobky, letní klobouky… 

Klobucký hospodářský trh.Zdroj: Valašské Klobouky.

Country setkání na koupališti v Holešově 
KDY: v sobotu 11. července od 18 hodin
KDE: Zámecké koupaliště Holešov 

Město Holešov pořádá v sobotu 11. července na Zámeckém koupališti od 18 hodin veselici s country a western sdružením Přátelé ze Všetul. Přijďte si zazpívat, zatancovat a poslechnout si country a westernové pecky. Součástí programu bude střelba z křesadlové pušky, která dobyla Divoký západ. Bohaté občerstvení zajištěno.