V první části se z dětí na chvilku stali boxeři a tanečníci. Cvičili totiž Piloxing, což je spojení prvků pilates, boxu a tance. Pomalé přesné pohyby střídaly silné boxerské údery a naopak u tanečních prvků děti nechaly volný průběh svým emocím. Pomocí cviků z pilates si zpevnily a protáhly celé tělo, při tanci se krásně odreagovaly. Cvičení bylo hravé, dynamické, u kterého jsme se vůbec nenudili.

Druhá část byla zaměřena na zdravou stravu, dozvěděli jsme se spoustu nových informací ohledně zdravé výživy. Zjistili jsme, že i mlsat se dá zdravě! Děti ochutnaly kokosové chipsy, čerstvě udělané kokosové mléko, pudink z Chia semínek s lesním ovocem, čokoládové smoothie. Závěrem si mohly udělat ze směsi z datlů, mandlí, slunečnicových semínek, kokosu kuličky.

Některé děti rozvíjely svoji fantazii a místo kuliček vytvářely vlastní modely například sněhuláka. Program byl velmi dobře připravený, pro žáky zábavný a přínosný. Martině moc za vše děkujeme a budeme se těšit na další společnou akci s ní.

Mgr. Lenka Tomečková, Základní škola Slavičín-Vlára