Samozřejmě se ve skrytu duše i oni se těší na Ježíška. Každý má zkrátka prožívání jiné a my s kolegy v DDM Astra se snažíme, abyste si mohli od předvánočního shonu odpočinout, odběhnout k nám strávit pěkný čas, načerpali  pozitivní energii. Do konce roku jsme pro vás připravili ještě spoustu zajímavých aktivit, na které vás srdečně zveme.

Ve středu 4. prosince 2019 budou probíhat hned dvě akce pro děti. Tradiční Mikulášský turnaj v NHL 20 na Playstation se koná v prostorách Zimního stadionu, kdežto Mikulášská dílna spojená s možností prohlédnout si Malou ZOO, se uskuteční v budově DDM v Družstevní ulici.

První vánoční Astra jarmark se bude konat v úterý 10. prosince 2019 také v prostorách budovy DDM na Jižních Svazích. Součástí jarmarku je sbírka základních potřeb pro Azylový dům ve Zlíně a rozsvěcení vánočního stromu. Vánoční koncert dětí z našich hudebních kroužků se uskuteční v sobotu 14. prosince 2019. Rodiče a prarodiče se mohou těšit nejen na vánoční koledy, které děti už teď pilně nacvičují. 

Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro žáky a středoškoláky 4. ročník Literární soutěže. Sběr prací probíhá celý prosinec a leden 2020, takže pokud by se s námi někdo chtěl podělit o to, jak doma dělal vánoční pohodu nebo nám chtěl povyprávět příběh o dárku, na který někdo zapomněl, může se zapojit. 

Věříme, že letošní Vánoce budou minimálně stejně hezké, jako ty loňské. Ba ještě lepší. Zdraví, pohodu a štěstí do domu vám přeje celý kolektiv pracovníků DDM Astra Zlín. 

Ivana Vladíková, DDM Astra Zlín