U Obchodňáku teď nabízí tři druhy langošů podle rodinného slovensko-maďarského receptu, které vás překvapí svou nadýchaností i vynikají poctivou chutí. Za pozornost stojí také sousední foodtruck s gyrosem a dalšími řeckými specialitami (včetně těch tekutých) od rodilého Řeka.

Kousek dál si můžete pochutnat na burgerech, sladkostech z Bistrotéky Valachy, haluškách a grilovaném koleně, před vchodem do Obchodního domu se nabízejí sýrové speciality a kyselice. To vše doplňuje lahodná káva Bencini a pestrá nabídka různých punčů, svařáků či bombardina, a to včetně nealko verzí pro děti nejen u stánků, ale i na venkovních zahrádkách místních gastro podniků.

Nadšení dětí násobí vyhlídkové kolo, které letos už potřetí nabízí svezení s neobvyklým výhledem na Zlín. V obchodní pasáži pak děti mohou napsat dopis Ježíškovi a vhodit ho do Vánoční poštovní schránky. Za návštěvu rozhodně stojí i "nejvánočnější" Bar 1931, jehož interiér zdobí 12 tisíc baněk ze vsetínské Irisy. Vyhlídkové kolo se točí ve všední dny od 13 do 20 hodin, o víkendech od 10 do 20 hodin. Gastro stánky na Vánočním trhu nabízejí své speciality denně od 10 do 21 hodin.

Martina Žáčková

Zdroj: Youtube

Soutěž v pojídáni jitrnic na 5 minut.
Jedlíci do sebe tlačili jitrnice na čas. Maxijedlík jich spořádal necelých deset
Už se to blíží. První adventní neděle letos připadá na 27. listopadu.
KVÍZ: Už se to blíží. Jak dobře znáte naše adventní a vánoční zvyky a tradice?